Isana, Style 2 Create, Volumenzauber Volumen Puder (Puder do włosów dodający objętości)

Zwiększa objętości włosów i mocno je utrwala. Uzyskaj maksymalną objętość włosów! Włosy będą długotrwale wymodelowane i utrwalone, lecz nie obciążone. Puder zwiększający objętość włosów ma owocowy, świeży zapach słodkich jagód i zawiera olej arganowy. Formuła Volume Miracle zapewnia maksymalną objętość włosów, powoduje, że puder nie pozostawia widocznych resztek produktu. Występuje w wersji różowej i fioletowej.

Utrwalenie
bardzo mocne
z aplikatorem, w butelce
pudry do włosów
nadające objętość
zapachowa
lekkie

Pozytywnie zaskoczona efektem

Kupując ten puder nie spodziewałam się, że tak mnie zaskoczy. Idealnie pasuje do moich włosów. Nie skleja ich, nadaje im bardzo dobry podkład do modelowania lakierem. Dodatkowo nie wysusza skóry głowy i jest łatwo zmywalny. Za tą cenę mogę z czystym sumieniem polecić.

Dobry kosmetyk

Kupiłam na próbę. Nie robi krzywdy ale nie działa jakoś spektakularnie. Owszem ma ładny zapach i lekko unosi włosy od skóry głowy i to na tyle. Do codziennego użytku sprawdzi się dobrze. Nie przetłuszcza włosów.

Wykorzystała: kilka próbek

puder do włosów, zwiększający objętość

ISANA Style 2 Create
puder do włosów, zwiększający objętość włosów
Rewelacyjny orodukt, znacząco zwiększa objętość włosów, bardzo łatwy w aplikacji. Nie obciąża włosów i ma bardzo przyjemny kwiatowy zapach.

Stosowałam go kiedyś kupiłam go w rossmanie.Ladnie pachnie (mam ten różowy) lecz póżniej ciężko go usunąć z włosów i muszę myć.Co do objętości to rzeczywiśie unosi włosy i to na długo

Minimalnie dodaje objętości, ale kosztem okropnych w dotyku włosów.

Produkty do stylizacji włosów to grupa kosmetyków, po które sięgam najrzadziej. Lakiery stosuję tylko przy wielkich wyjściach, gumę podkradam partnerowi, gdy mam ochotę na perfekcyjnie „ulizanego” kucyka i to by było na tyle. Po proszek marki Isana sięgnęłam chcąc zmienić ten stan rzeczy. Włosy mam cienkie, nie mam jakichś szczególnych problemów z objętością bezpośrednio w dniu mycia, ale wiadomo -na drugi dzień u nasady zdarza się im klapnąć.

Proszek zapakowany jest w plastikowe, odkręcane opakowanie, które bezpośrednio pod nakrętką ma umiejscowione sitko do wydobywania produktu. Zapach proszku jest słodkawy, ale nieszczególnie intensywny, po zaaplikowaniu nie czuję go na włosach. Co do szaty graficznej -ja nie przepadam za słodkimi, dziecinnymi wzorami i motywami, więc nie przypadła mi do gustu.
Używałam kosmetyku zgodnie z zaleceniami na etykiecie -wysypywałam optymalną ilość na nasadę, po czym szybko wmasowywałam, a następnie przechodziłam do stylizowania fryzury.

Trzeba przyznać, że jakieś efekty pod względem zwiększenia objętości się pojawiają. Nie są spektakularne, ale widoczne. Włosy są nieco odbite u nasady, ponadto fajnie poddają się dalszej stylizacji. Niestety pojawia się efekt uboczny, który dla mnie dyskwalifikuje produkt i jego dalsze stosowanie. Mam na myśli to, jakie włosy stają się w dotyku po zastosowaniu pudru. Niby są suche, ale jakby „obślizgłe”, trochę drętwe. Nie wpływa to co prawda na ich wygląd, nie wyglądają na nieświeże, ale tak zaczynam się czuć niedługo po nałożeniu tego produktu -nieświeżo.
Próbowałam kilkukrotnie -z większą, mniejszą ilością produktu, nakładając go najpierw na dłonie i później wmasowując w nasadę -niestety, zawsze to samo.

Po przetestowaniu produktu Isana moja przygoda z produktami stylizującym nadal jest w tym samym, martwym punkcie i choć nie mam porównania z innymi tego typu kosmetykami -po swoich doświadczeniach nie mogę go polecić.

Brak objętości

Produkt do stylizacji włosów z Isany niestety nie spełnił moich oczekiwań .
Miałam już do czynienia z podobnym produktem w formie pyłku , ale ten puder dodający niby objętości włosom okazał się zwykłym niewypałem.
Puder jest trudny do rozprowadzenia na włosach a włosy wyglądają jakby użyty był na nich lakier do włosów. Włosy są takie tępe i strasznie suche w dotyku , plączą się , nie zauważyłam żadnej objętości na nich.
Ciężko się go zmywa w dodatku może przyczynić się do wypadania włosów po umyciu.

Bardzo przyjemny produkt

Produkt ma postać drobno zmielonego proszku... niczym cukier puder zamknięty w różowym pudełeczku z sitkiem. Bardzo łatwy w aplikacji, nadaje włosom natychmiastowej objętości. Należy jednak uważać, ponieważ można przesadzić z jego ilością i posklejać włosy. Stosowany umiejętnie i z głową z powodzeniem może zastąpić lakier do włosów.

Nie kupię ponownie napewno....

Mam włosy bardzo oklapnięte i naszła mnie chęć, żeby trochę unieść włosy u nasady. Niestety ten puder nie spełnił moich oczekiwań... Strasznie plącze włosy, skleja, matowi i nie da się ich ułożyć. Nie wiem może ja mam włosy, które się do tego nie nadają, ale ja napewno nie sięgnę drugi raz po podobne produkty. Puder działa dosłownie jak lakier do włosów, miałam inne oczekiwania co do takiego pudru. Nie da się go nawet do końca zmyć, nawet przy dwukrotnym myciu!

szybka objętość

używam czasami przy pracy tego produktu do stylizacji włosów którym brak objętości i przyznam , że sprawdza sie całkiem nieźle , daje efekt volume mój nie jakiś wooow ale przyzwoity , dodatkowo nie obciąża cienkich włosów i lekko je matowi , a i nie trzeba lakieru bo dobrze utrwala

Słaby

Puder zwiększający objętość włosów ISANA kupiłam pod wpływem zainteresowania niską ceną i opisem producenta, który zapewnia o efekcie zwiększonej objętości i długotrwałego utrwalenia i ustrukturyzowania włosów.
Dotychczas używałam pudru do codziennej stylizacji innej marki, więc mam porównanie co do jakości działania produktu ISANA.
Niestety jestem bardzo rozczarowana pudrem Isana, ISANA Style 2 Create, ponieważ na moich krótkich włosach podatnych na stylizację nie jestem wstanie uzyskać efektu zwiększenia objętości włosów nie wspominając, że produkt nie daje możliwości utrwalenia fryzury.
Produkt nie jest wydajny, ponieważ chcąc uzyskać jakikolwiek efekt "objętości" trzeba użyć dużej ilości pudru.
Niestety cena nie poszła w parze z jakością i działaniem produktu.
Opakowanie produktu jest wygodne w aplikacji pudru.
Grafika opakowania jest infantylna i raczej odbiega od pozostałych kosmetyków do stylizacji włosów ISANA.

Napewno nie dla mnie

Koleżanka zachwalała pudry dodające włosom objętości więc będąc w Rossmanie nabyłam takowy. Po otwarciu powąchałam i byłam zachwycona jednak już po nałożeniu na włosy moja radość prysła. Może przy krótszych włosach byłoby większe wow, jednak przy moich efekt lichy. Mogłabym go jeszcze stosować dla zapachu, jednak czyni on włosy okropnymi w dotyku. Są takie jakby suche, matowe, sklejone... brrrr

Świetny Puder do stylizacji włosów

Mam taki problem z moją grzywką, że rozdwaja się na kilka pasm niezależnie od tego jak długo ją stylizuję. Wyglądam wtedy jakbym miała na głowie oklapnięte i przetłuszczone strąki (mimo, że włosy są świeżo umyte). Rozwiązaniem tego problemu okazał się puder od Isana. Puder lekko matowi włosy, nadajem im teksturę, usztywnia, dodaje objętości - dzięki niemu włosy odbijają od nasady.
Włosy wyglądają na uniesione i świeże.
Jeden minus - (nie widać tego) - zlepia włosy. Ciężko je później rozczesać.