Kimoco Beauty, Hydrogel Lip Mask Collagen & Aloe (Hydrożelowa maska na usta nawilżająca)

Hydrożelowa maska na usta odżywczo – nawilżająca – to doskonała kuracja na suche, pozbawione jędrności usta.

Działanie: nawilżenie, regeneracja, ujędrnienie i wygładzenie ust.

maseczka do ust
wygładzające, nawilżające
w słoiczku

Fajnie nawilża, dobra przed aplikacją matowych pomadek

Cześć!
W moje ręce wpadła hydrożelowa maska do ust z kolagenem i aloesem od Kimoco Beauty.

Maska trochę mnie zaskoczyła - przede wszystkim wielkością. Jest ona naprawdę bardzo duża. Pokryła moje usta i jeszcze spory obszar pod nosem i na brodzie.

Od technicznej strony:

■aplikacja jest łatwa i szybka, idealna na chwilę relaksu
■maska ma prawie niewyczuwalny zapach
■ esencji jest dużo - zarówno w masce jak i w opakowaniu - po aplikacji można wmasować w wargi i skórę wokół ust
■ esencja szybko się wchłania i nie lepi się
■ mocno przylega do ust, nie odpada
■nie wysycha za szybko
■ podczas noszenia daje przyjemne uczucie chłodzenia
■ skład jest w miarę ok

Efekty:

● wyraźnie "podkręca" koloryt warg - są odżywione i bardziej czerwone
● maska lekko nawilża i wygładza usta
● nie powoduje uczucia ściągnięcia
● wargi dłużej są w lepszej formie - efekt substancji odżywczych - m.in kolagenu

Minusy:

■ opakowanie jest tak solidne, że aż za mocne - ciężko jest rozerwać je ręką i trzeba użyć nożyczek
■ maska jest bardzo duża - moje usta w niej wręcz "utonęły" i trochę było to dla mnie niekomfortowe
■ maska ma rozcięcie na środku, co za pierwszym razem spowodowało rozerwanie maski [gdy chciałam ją ułożyć ]

Czy zauważyłam extra nawilżenie? Szczerze to nie. Po dwóch aplikacjach usta były jedynie lekko nawilżone. Na pewno maska fajnie sprawdzi się przed jakimś wyjściem. Myślę, że jej skład spowoduje,że usta będą wypielęgnowane, a tym samym przedłuży trwałość makijażu.

Myślę,że wrócę do tej maski. Miałam jedynie 2 sztuki, ale efekty na pewno będą lepsze przy regularnym stosowaniu.

Bajer do okazjonalnej pielegnacji

Uważam, że ta maska jest fajnym akcentem, gdy od czasu do czasu robię twarzy SPA. Maska pielęgnuje i nawilża. Jednak nie można się spodziewać nie wiadomo czego ^^

Kupię ponownie, jeśli znów dorwę na promocji.

Ktoś tu napisał, że maski są przecięte na środku warg. Nie wiem czy to kwestia partii, ale ja mam maski w całości: okalają całe wargi i skórę wokół nich.

Fajne

Maseczki do ust kupiłam w opakowaniu zbiorczym, gdzie znajdowało się 5 sztuk za około 12 zł. Także cenowo produkt wychodzi bardzo korzystnie. Dostajemy hydrożelową maseczkę w kształcie różowych ust. Produkt jest porządnie nasączony ale troszkę słabo trzyma się na ustach także polecam używać w pozycji leżącej. Maseczka daje fajne uczucie chłodzenia, po zastosowaniu usta są w lepszej kondycji. Nie zauważyłam jednak jakiegoś ekstra efektu nawilżenia także zabieg jest bardziej relaksacyjny niż pielęgnacyjny.

Bardzo fajna

Miałam ostatnio straszny problem z ustami. Bardzo mnie piekły i były suche. Nie mogłam znaleźć sposobu, żeby poprawić ich stan, więc postanowiłam kupić te maseczki na usta. Przypominają maski hydrożelowe pod oczy. Duże, nie spływają z ust. Trzymałam na ustach po 20 minut i usts były nawilżone i ukojone. Bardzo polecam. Zwłaszcza przed stosowaniem matowych pomadek jest to mój must have, bo super przygotowuje usta na makijaż.
Polecam.

Podoba mi sie

Podoba mi się kształt tych płatków. Dobrze pasuje na usta, ładnie przylega, nie zsuwa sie. Usta i skóra wokoło po zastosowaniu są nawilżone, tak jak obiecuje producent.
Płatki stosuje zawsze, kiedy mam w planach nałożenie czerwonej szminki. Jeszcze mnie nie zawiodły.

Wykorzystała: kilka próbek

Szczególnie pomocne zimą

Jak przez większość roku nie mam problemu z ustami tak zimą jest ciężko - suche i piekące. Smaruję kilka razy dziennie pomadkami i raz jest lepiej a raz gorzej. Często w Rossmannie kupuję maski na twarz i jak zobaczyłam na usta i do tego jeszcze w fajnej cenie to się skusiłam. 5 sztuk w opakowaniu - ekstra! Maseczka jest na prawdę duża więc zakryje nawet spore usta. Zapachu nie wyczułam, z jednej strony szkoda bo przy tym kolorze aż się prosi o jakiś słodki ale z drugiej strony skoro kładzie się ją na usta to nie chcę jeść chemii. Po kilkunastu minutach kiedy już wyschła (a była na prawdę mokra - dużo esencji) moje usta były gładkie, nawilżone i mięciutkie. Chętnie będę po nią sięgać częściej.

Pomagają przy suchych ustach

Szukałam jakiegoś rozwiązania dla moich wiecznie suchych ust, zostały mi polecone te płatki i od kiedy ich używam jest dużo lepiej :) wiadomo i tak zawsze muszę mieć pomadkę przy sobie, ale widzę dużą poprawę, dobra cena

Świetny stosunek ceny do jakości i ilości

Pewnego razu kupiłam sobie dwie ultra trwałe pomadki do ust, jednakże problem był taki, że szybko odznaczały się na moich ustach. Niewiele myśląc kupiłam ten zestaw w drogerii. Podczas zakupu myślałam, że kupuję tylko jedną sztukę, więc na wstępie było miłe zaskoczenie, że masek jest więcej. Maseczka ma delikatny zapach, przy jej stosowaniu nie występują żadne podrażnienia - wręcz przeciwnie, łagodzi skórę. Po zastosowaniu produktu czujemy nawilżenie. Trudno mi powiedzieć jednak, czy produkt odżywia skórę, gdyż wiele zależy od samego nawodnienia organizmu i naszej diety. Nie mniej jednak ten produkt świetnie się sprawdzi na wyjścia, kiedy musimy ekspresowo sprawić, by usta wyglądały dobrze

Nawilżajaca hydrożelowa maska na usta

Jestem pod wrażeniem efektów, jakie ta maska przynosi moim suchym ustom. Po zastosowaniu, moje usta stają się intensywnie nawilżone, a wszelkie oznaki szorstkości znikają. Dodatkowo, widzę, że są bardziej jędrne i wygładzone. Składniki, takie jak kolagen i kwas hialuronowy, robią tu robotę. To idealna kuracja, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy moje usta potrzebują dodatkowej troski. Maska jest łatwa w użyciu i przynosi natychmiastową poprawę. Polecam każdemu, kto pragnie pięknych, nawilżonych ust!

Wykorzystała: kilka próbek

Maseczka na usta

Stosuję te maseczki na usta dwa razy w tygodniu. Usta są pięknie nawilżone i gładkie, bardzo polecam w sytuacji gdy mamy spierzchniete usta lub kiedy skórki nam dokuczają. Polecam.

drogeryjne odkrycie!

Nigdy wcześniej nie używałam masek na usta, ta zainteresowała mnie swoim opakowaniem i atrakcyjną ceną!

Przyjemnie nawilża usta, na pewno wrócę do tego produktu :)

Sprawdza się świetnie

Maska posiada ekonomiczne opakowanie , znajdziemy w niej kilka sztuk produktu za stosunkowo niewysoką cenę. Przyznam, że właśnie to mnie skusiło :) potrzebowałam dobrego nawilżenia i zregenerowania ust przed nałożeniem pomadki przed ważnym wyjściem - ta maska spełniła swoje zadanie. Przyjemna w aplikacji, pachnąca - to tylko dodatkowe zalety. Odżywiła i wygładziła moje usta, tak jak tego oczekiwałam. Będę do niej regularnie wracać :)