KOI Cosmetics, Kosmetyczka podróżna

KOI Cosmetics, Kosmetyczka podróżna

Pojemność 3 l

Czarna, płócienna torebka o pojemności 3L pomieści wszystkie potrzebne kosmetyki, akcesoria i przybory.

Kosmetyczka doskonale nadaje się nie tylko w podróż, ale i na co dzień – do torebki, plecaka. Szeroki zamek błyskawiczny i solidna budowa kosmetyczki utrzyma Twoje produkty w porządku i ładzie.

Piękna ilustracja polskiej graficzki Joanny Magdoń podkreśla wyjątkowość kosmetyczki KOI i zamienia ją w piękny gadżet, który może towarzyszyć Ci każdego dnia!

Kosmetyczka podróżna KOI wykonana jest z 100% bawełny płóciennej szczotkowanej – 407g/m²
Klasyczny, ponadczasowy wzór oraz metalowy zamek w stylu vintage.

do twarzy, do ust, do oczu
pojedyncze
lusterka i kosmetyczki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Czy kosmetyczka może być dziełem sztuki? Owszem!

Kosmetyczkę tę dostałam w prezencie. Mam te szczęście, że moi bliscy słuchają mojego marudzenia i sobie notują (raczej w głowie) moje zachcianki :D. Potem przy pierwszej lepszej okazji dostaję to, co rzeczywiście chcę, a nie jakiś nietrafiony prezent. Cenię ich za to <3.

Bycie aktywną recenzentką, zarówno tutaj, jak i na Instagramie, wiąże się z posiadaniem sporej ilości kosmetyków :D. A gdzieś te kosmetyki trzeba chować. Nie mogą wszystkie stać na wierzchu w różnych zakamarkach mieszkania. Często też transportuje swoje perełki z jednego domu do drugiego, więc kosmetyczki jak najbardziej mi się przydają. Nie ukrywam, że mam również obsesję na punkcie różnych saszetek i tego typu rzeczy. Po prostu to lubię :D. A kosmetyczka od Koi zauorczyła mnie grafiką stworzoną przez Joannę Magdoń (bardzo uzdolniona dziewczyna, sprawdźcie ją na Instagramie). Tam, gdzie księżyce, gwiazdy i generalnie motyw kosmosu, tam też ja :D. Można powiedzieć, że tylko przez to tak bardzo ją chciałam. No i mam. Oczywiście, oprócz tej pięknej grafiki, warto pochwalić ją przede wszystkim za jakość. Jest wykonana w 100% z bawełny płóciennej szczotkowanej - grubej, mięsistej. Co prawda troszkę się do niej przyklejają włoski różnego pochodzenia, ale nie sprawia to wielkiego problemu. Posiada ona solidny zamek w stylu vintage, czyli jego wygląd przypomina coś, co przeleżało wręcz kilkadziesiąt lat w szafie babci. Fajnie się to komponuje z całym wyglądem. Na początku może trochę topornie działać, ale z czasem się wyrabia. Jej pojemność to 3 litry, więc wsadzicie do środka naprawdę wiele, nawet balsamy do ciała. Ja wkładam do niej też żel myjący CeraVe, który ma prawie 500ml, a oprócz tego jeszcze jakieś inne mniejsze, bądź większe opakowania, także wiele to mówi o pojemności tej kosmetyczki. Nie wiem tylko, jak po praniu zachowuje się zarówno materiał, jak i nadruk. Nie miałam okazji jeszcze jej prać, ale jak tylko to zrobię, to wrócę tutaj i dopiszę nowe informacje. Na ten moment polecam ją każdemu! Cena nie jest wysoka, ale za to jakość jest na najwyższym poziomie.