Hada Labo Tokyo, Glow, Revitalizing Hydro - Gel (Hydrożel rewitalizujący na dzień i na noc)

Nowoczesny kosmetyk o lekkiej, żelowej konsystencji, łączący w sobie udoskonalające działanie kremu i serum. Dzięki kombinacji Nano Kwasu Hialuronowego, Makro Kwasu Hialuronowego oraz specjalistycznego Kwasu Traneksamowego i ekstraktu Hatomugi, hydrożel sprawia, że skóra staje się promienna, doskonale nawilżona i idealnie gładka. preparat, niczym profesjonalny zabieg kosmetyczny, rozświetla cerę i udoskonala powierzchnię skóry.

sucha, odwodniona, normalna, mieszana, dojrzała
przeciwzmarszczkowe, na zaczerwienienia, nawilżające, ujędrniające, rozświetlające
bezzapachowa
w słoiczku
lekkie
żel
uniwersalne

Magia w słoiczku

Krem jak za tą cenę jest świetny, ma lekką konsystencję, która nie zapycha.
Mam suchą cerę i jestem wymagająca jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji, używam tego kremu od dłuższego czasu, stosuje go na noc raz z serum i żelem pod oczy.
Świetnie działa, a skóra wygląda na wypoczętą rano.
Polecam gorąco!

Bardzo fajny nawilżacz

Bardzo się polubiłam z tym produktem, daje odczuwalny efekt nawilżenia, sprawdza się pod makijaż, jest lekki. Na noc moze byc trochę za lekki dla suchej cery ale na dzień idealnie. Nie ma zapachu, ale da się wyczuć zapach "fabryczny" - mi to akurat nie przeszkadza.