e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Poznaj IWOSTiN HYDRO SENSITIA PREBIO krem pod oczy z prebiotykami przeznaczony do wrażliwej skóry wokół oczu. Innowacyjna formuła natychmiastowo nawilża, odżywia i łagodzi podrażnienia, przywracając skórze równowagę i zdrowy wygląd.

Krem pod oczy z prebiotykami głęboko nawilża, koi podrażnienia, a także chroni i wycisza nadreaktywną skórę.
• Zapewnia intensywne i głębokie nawilżenie do 24h.
• Redukuje i koi podrażnienia, łagodzi pieczenie oraz zaczerwienienia wokół oczu.
• Krem z prebiotykami zmniejsza nadwrażliwość, odżywia oraz wzmacnia barierę skóry.
• Przywraca równowagę, dając uczucie komfortu.

Bezzapachowa formuła kremu pod oczy nie zawiera alkoholu i barwników. Produkt ma neutralne dla skóry pH i został przebadany dermatologicznie. Krem jest bogaty w prebiotyki, które wzmacniając barierę ochronną skóry
• Kwas hialuronowy – głęboko nawilża wrażliwą skórę.
• Pantenol – działa łagodząco.
• Prebiotyki – przywracają naturalną równowagę skóry.
• Witamina E – ma działanie antyoksydacyjne, chroni i pielęgnuje skórę.

IWOSTiN HYDRO SENSITIA PREBIO krem pod oczy z prebiotykami przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji.
Krem pod oczy nakładaj rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Produkt może być wykorzystywany jako baza pod makijaż.

kremy pod oczy
nawilżające, kojące / łagodzące
bez alkoholu, bezzapachowa
w tubce

Krem oceniam bardzo dobrze!

Krem pod oczy otrzymałam w paczce dla Recenzentki września 2023 za co bardzo, bardzo dziękuję:)

Krem pod oczy to nieodłączny element mojej codziennej pielęgnacji. Jestem 35+ więc widzę już pierwsze oznaki starzenia...

Krem zamknięty jest w małej, zgrabnej tubce z zakręcana nakretką. Jego zawartość to 15 ml. Na tubce znajdziemy wszystkie potrzebne informacje, a na kartoniku w którym jest początkowo umieszczona tubka poczytamy trochę o właściwościach oraz działaniu.

Krem zawiera:
✅️kwas hialuronowy, który głęboko nawilża,
✅️pantenol, który ma łagodzące działanie,
✅️prebiotyki, które przywracają naturalną równowagę skóry,
✅️witamina E, która działa antyoksydacyjnie oraz pielęgnuje i chroni skórę.

Krem jest biały o lekkiej konsystencji. Dobrze się go dozuje, nie leje się, wyciskamy odpowiednią ilość. Dobrze się wchłania, dosyć szybko więc kiedy się spieszymy nie robi nam problemu :))) Dobrze współgra z podkładem, nie roluje się. Widzę same pozytywy bo spłyca pierwsze zmarszczki rozswietlajac przy tym skórę która lubi szarzeć.

Podsumowując polecam! Krem jest bardzo wydajny, będę miała go na kilka miesięcy ale już po miesiącu widzę pozytywne działanie na moją skórę w okolicach oczu.

Krem jest idelny

Krem jest bardzo dobry. Świetnie wygładza skórę, zmniejsza opuchliznę i cienie. Makijaż idealnie się na nim rozprowadza. Mimo, że cena jest dość wysoka, krem jest bardzo wydajny.

Iwostin, Hydro Sensitia Prebio, Krem pod oczy z prebiotykami

Prebiotyki zawarte w kremie wzmacniają barierę ochronną skóry, zmniejszają jej nadreaktywność. W połączeniu z nawilżającym kwasem hialuronowym, koi podrażnione powieki oraz zmniejsza uczucie pieczenia.

Dodatek regenerującej wiataminy E neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Krem jest bezzapachowy.

Zdecydowaną wadą jest dość wysoka cena za opakowanie kremu.

Fajny nawizajacy

Fajnie, nie ciężki krem pod oczy. Stosowałam codziennie rano i wieczorem Napewno wart polecenia jeżeli szukamy czegoś lekkiego nawilżającego i niepodrazniajacego. Nie szczypie w oczy jest super.

Bardzo fajny

Krem w wygodnej małej tubce. Ma lekką konsystencje. Łatwo się rozprowadza i wchłania. Fajnie nawilża. Stosowałam pod oczy i ba powieki. Mam wrażenie, że moje cienie pod oczami są mniejsze, bledsze. Myślę, że skoro są efekty to krem zostanie ze mną na jakiś czas. Fajnie, że mogłam testować.

Super krem

Bardzo fajny krem. Ma lekka konsystencję, bardzo szybko się wchłania ale na skórze pozostaje cieniutka lepiaca się warstewka. Po za tym produkt idealnie wygląda okolice oczu. Zauważyłam nawet lekkie pojaśnienie okolicy cieni pod oczami. Parę razy wpadł mi do oka ale nie było po tym podrażnione więc jest bezpieczny. Bardzo polecam dla skóry suchej.

Iwostin krem pod oczy

Mam duzy problem ze skora pod oczami, zeby ja nawilzyc to nie lada wyzwanie. Jak dla mnie krem nie robi nic poza delikatnym nawilzeniem. Jak zwykle daje plus za bezzapachowosc, wygodne opakowanie.

Krem pod oczy z prebiotykami Iwostin Hydro Sensitia Prebio

Krem pod oczy z prebiotykami Iwostin Hydro Sensitia Prebio cudownie pielęgnuje skórę wokół oczu. Cudownie ją nawilża i pozostawia warstwę ochronną, która chroni delikatną skórę, ale nie pozostawia na niej lepkiej warstwy. Zawiera kwas hialuronowy, dzięki czemu skóra jest nawilżona.
Pantenol, który ma działanie łagodzące, prebiotyki, które przywracają naturalną równowagę skóry oraz witamina E, która chroni i pielęgnuje. Bardzo przyjemne uczucie odprężenia towarzyszyło mi podczas stosowania tego kremu. Na pewno zaprzyjaźnię się z nim na dłużej...

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Krem pod oczy z prebiotykami

Krem pod oczy z prebiotykami ma delikatną konsystencję, szybko się wcania, delikatnie nawilża okolice oczu i nie podrażnia. Łagodzi podrażnienia. Plusem dla mnie jest brak mocnego zapachu i wygodne opakowanie.

ulga dla oczu

Krem zrobił na mnie dobre wrażenie. Szybko sie wchłania, głęboko nawilża. Korektor sie an nim nie roluje. Skóra wydaje sie być bardizej gładka. Gdyby jeszcze delikatnie korygował zasinienia byłby ideałem.

Dobry dla młodej cery

Krem jest lekki, szybko się wchłania, nie powoduje podrażnienia czy światłowstrętu, ale dla mnie za lekko nawilża. Mam wrażenie jakbym nic na skórę nie kładła, jest trochę ściągnięta (?), więc prędzej na lato, prędzej na dzień niż na noc i raczej dla młodszych cer mniej wymagających. Na pewno nie pogorszył stanu skóry pod oczami. Nie wiem czy kupiłabym ten krem, wolę jednak mazidła bardziej odżywiające.

Super lekki krem.

Nie mam problemów ze skórą pod okiem, tj.ani dużych zasinień, ani dużych zmarszczek, ani też mocnej suchości. Jeśli ktoś ma po prostu normalną skórę pod okiem, która zwyczajnie wymaga nawilżenia jej i tyle - to jest to krem idealny.
Myślę, że dla bardzo wymagającej skóry pod okiem, może być zbyt lekki.
Krem nie podrażnił moich oczu, co jest dla mnie bardzo ważne! Lekka konsystencja powoduje, że barszo szybko się wchłania i nie roluje przy nakładaniu makijażu.
Daje uczucie ulgi, nawilżenia i komfortu przez cały dzień.