BingoSpa, Mydło do stóp ze skłonnościami do grzybicy

BingoSpa, Mydło do stóp ze skłonnościami do grzybicy

BINGOSPA.EU
Średnia ocena: 0.00/5

Hebe

Mydło do stóp ze skłonnościami do grzybicy - zapobiega również pękaniu naskórka między palcami stóp spowodowanego działaniem grzybów i drożdżaków. Myje, działa grzybobójczo i przeciwbakteryjnie.Zawiera ekstrakty ziołowe.

kąpiele do stóp
przeciwgrzybicze
wielorazowego użytku, z pompką
z defektami

Świadoma pielęgnacja stóp

Mydło zakupiłam w akcie desperacji , wiadomo - wstydliwy problem, więc "co by tu wykombinować, a nuż coś domowego podziała".
Mydło!! Od teraz mycie stóp to jest osobny, codzienny rytuał.
Odkąd zakupiłam mydełko nie było ani dnia, abym go nie użyła. Zawsze trzymam je na stopach przez dłuższą chwilę, aby zdążyło się odpowiednio wchłonąć. Jego minusem jest wysuszanie - ale cóż, w końcu zawiera detergenty, które (zresztą zgodnie z zaleceniem na opakowaniu) przetrzymujemy na stopach. Efekt super!!! Zmiany na stopach zostały zmniejszone i praktycznie wyeliminowana potliwość! (niewielkie faux pas zdarzy się jedynie przy cięższym dniu, ale nie wygląda to już tak, że skarpetka nadaje się do wyżymania, a może ze 2-3 razy odkąd używam mydełka zdarzyło się kilka plamek).
W planach zakup zielonego mydełka, do stóp ze skłonnością do pocenia, a potem znów kupię te.
Teraz już wiem, że osoby z problematycznymi stopami powinny taki codzienny, mydlany rytuał wykonywać. :) Ja będę go używać jeszcze przez długi czas tym bardziej, że cena niewielka, a wydajność ogromna! :)

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Bardzo dobre

Mydło jest bardzo wydajne mam je od kilka miesięcy i jeszcze sporo zostało w butelce,po umyciu stóp trzeba odczekać ok 2 min aby wzmocnić działanie ziół to jest mały minus używania, rzeczywiście leczy i zapobiega grzybicy stóp ale nie zauważyłam zmniejszenia pękania naskórka :( , dobre na lato ,dobrze się pieni.. ale jest trudno dostępne chyba tylko w internecie można je dostać i w wybranych drogeriach ja zamówiłam w aptece szkoda że tylko Bingo specjalizuje się w specjalistycznych mydłach do stóp

Używam tego produktu od:kilka miesięcy