Nam Professional by Wibo, Me, Myself & NAM, Smart Powder Puff (Puszek do pudru)

Nam Professional by Wibo, Me, Myself & NAM, Smart Powder Puff (Puszek do pudru)

Profesjonalny wegański puszek do aplikacji pudru sypkiego, z którym równomierne rozprowadzenie produktu bez efektu maski osiągniesz w stopniu profesjonalnym.

inne
do pudru
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 5

Wydajny i do tego łatwy do czyszczenia

Jest wielokrotnego użytku, jest miękki, delikatny i dobrze nakłada się nim puder. Nie wiem co mogę więcej powiedzieć - jest super. Ma dodatkowo taką wstążeczkę, więc łatwo go się trzyma, dobrze rozkłada produkt, a do tego jest wytrzymały na czyszczenie. Mam go już kilka miesięcy i wydaje mi się, że posłuży mi jeszcze na kolejne. Cena? Ok.

Puszek do pudru

Nie mam za bardzo porównania do innych puszków, bo to pierwszy jaki mam, wcześniej używałam po prostu pędzli do nakładania pudru, ale ogólnie jestem z niego zadowolona.
Sprawdza się lepiej niż pędzel, można nim wklepać puder tak że ten dużej trzyma mat, nie ściąga też podkładu jak to czasem robi się z pędzlami.
Często go myje i niż złego się z nim nie dzieje, ma taką samą fakturę i kształt. przeszkadza mi jedynie to że ciężko nałożyć nim puder pod oczy, do tej strefy lepiej jakby był w formie trójkąta. Ale ogólnie jestem zadowolona i warto go wypróbować.

Idealny puszek do pudru!

Puszek idealnie rozprowadza puder. Tasiemka ułatwia trzymanie, a sama aplikacja jest bardzo przyjemna. Puszek jest miękki i delikatny do skóry twarzy. Wielokrotnie go myłam ręcznie i nie zmienił swojej struktury.

• Design produktu: 5

Super jakości puszek w dobrej cenie

Modeli puszków w swoim życiu przerobiłam już spokojnie ponad 10. Ostatnio przestałam ich używać na rzecz dużego zbitego pędzla którym wpracowuję puder w skórę. Skuszona promocją w drogerii kupiłam puszek od NAM za zawrotne 10zł. Zapakowany jest w estetyczny kartonik z tłoczeniami :D W środku zastajemy akcesorium o pięknym kawowym kolorze, które jest bardzo mięsiste (czuć że to porządniejsza gąbeczka w środku) i ma dobrej długości "włoski", które fajnie zbierają produkt i wpracowują go w skórę. Następnym razem przy tej promocji kupię kilka, za te pieniądze na prawdę bardzo dobra jakość :)

Bardzo dobry puszek

Długo szukałam dużego puszka do pudru - i trafiłam. Puszek z NAM ma średnicę 6,5 cm, jest w brązowym kolorze, a z jednej strony ma wygodną tasiemkę. Mam go już dość długo i wiele razy go myłam - tasiemka się nie oderwała, nie zmieniła się też faktura puszka. Jest bardzo miękki i miły w dotyku, dobrze rozprowadza puder i nie podrażnia skóry. Świetny produkt!

Jeden z lepszych puszków

Jeden z moich ulubionych produktów do nakładania pudru. Od zawsze uwielbiałam puszki, a ten jest doskonały. Jest miękki, bardzo miły w dotyku. Puder rozprowadza się bardzo dobrze. Puszek jest bardzo dobrze zrobiony i ma przyjemny wygląd.

Świetny

Zwykle puder nakładam puchatymi pędzlami, ale postanowiłam wypróbować puszek. Produkt jest porządnie wykonany, ma ładny design i jest miękki. Aplikacja pudru jest bardzo szybka i przyjemna. Puszek rozprowadza puder równomiernie, sprawiając, że makijaż jest znacznie trwalszy, skóra jest pięknie wygładzona, a matowy efekt trzyma się dłużej. Zdecydowanie polecam zarówno do codziennego makijażu, jak i do poprawek.

ZALETY
Skutecznie rozprowadza puder
Powoduje efekt wygładzenia i utrwalenia makijażu
Miękki i delikatny
Design
Jakość wykonania

WADY
Brak