Irygator do zębów bezprzewodowy DIR501

Irygator do zębów bezprzewodowy DIR501

Urządzenie skutecznie usuwa zanieczyszczenia i bakterie, dzięki wysokiemu ciśnieniu wody, którą należy wlać do odpowiedniego pojemnika. Następna czynność to wybranie odpowiedniego programu, włączenie urządzenia i przyłożenie dyszy, z której wydobywa się płyn, do czyszczonej powierzchni. Odpowiednie ciśnienie wody skutecznie wypłucze zanieczyszczenia oraz resztki pokarmu, pozostawiając jamę ustną, a zwłaszcza przestrzenie międzyzębowe, idealnie czyste. Ciśnienie można regulować w zakresie 40-90 PSI, a efektywna pompa wody pozwoli na uzyskanie do 1400 pulsacji strumienia na minutę.

3 TRYBY PRACY
Irygator DIR501 może pracować w trzech trybach. Pierwszy z nich – delikatny, przeznaczony jest głównie dla osób z odsłoniętymi szyjkami zębowymi i nadwrażliwością. Strumień wypuszczany przez dysze irygatora ma mniejsze ciśnienie i nie powoduje ewentualnych podrażnień dziąseł. Drugi tryb – codzienny, jest przeznaczony dla większości użytkowników, a urządzenie zachowuje w nim optymalne parametry pracy. Ostatni tryb – pulsacyjny cechuje się zróżnicowaną siłą strumienia dla uzyskania jeszcze lepszej efektywności czyszczenia.

inne

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

Spełnia swoje zadanie

Od razu zaznaczam, ze to mój pierwszy irygator - tak więc żadnego porównania nie mam. Ale wiem, że spełnia swoje zadanie - sprawdziłam jakość nicią do zębów ;)

Irygator wydaje sie być "podróbą" lub nazwijmy to łagodniej "tańszą wersją" irygatora Seysso Oxygen. Jest dość poręczny, dużym plusem jest to, że jest w wersji "travel" bezprzewodowej a nie stacjonarnej. Niby dużo się nie jeździ, nie zawsze tez ma się miejsce żeby brać go w podróz - ale najzwyczajniej zajmuje mało miejsca w łazience. A na tym też mi zależało.

Ale co najważniejsze - irygator dobrze oczyszcza szczeliny między zębami. Ja mam straszne zęby, uzywanie nici jest dla mnie też niewygodne. Przy stosowaniu irygatora zrobiłam sobie nawet test czyszczenia nicia - zdał. Nić nic nie wyciągnęła

Ale trzeba się nauczyć go używać. Pewnie jak kazdego irygatora. Ja na początku opryskiwałam pół łazienki zanim udało mi się wyczyścić zęby. No cóż, nic nie poradzę :D

Plusem jest to, że jest dość cichy. Cichszy niż moja szczoteczka, wiec predzej pobudze rodzine uzywajac jej niz irygatora. Akumulator naprawde długo trzyma.

Ostatnim plusem jest cena - w sumie jest prawie 2 razy tańszy od odpowiednika, ma naprawde dobre cechy w dobrej cenie (ja dałam 160 zł w promocji).

Polecam, bo bardzo dobrze czyści, a każdy chce chyba mieć zdrowe zęby ;)