Philips, Depilator laserowy Lumea 9000 BRI958/00

Philips, Depilator laserowy Lumea 9000 BRI958/00

Cena 2 362,00 zł

Kluczowym elementem skutecznej depilacji jest dobór odpowiedniego programu intensywności światła do danego odcienia skóry. W Philips Lumea 9000 z technologią SenseIQ czujnik SmartSkin automatycznie odczytuje ton Twojej skóry i dopasowuje jedno z 5 ustawień intensywności światła. Jeśli czujesz taką potrzebę, możesz również manualnie zmienić ustawienia.
Do wyboru masz 4 inteligentne nasadki - do ciała, pach, bikini i twarzy. Użyj jednej z nich, a Lumea automatycznie dostosuje ustawienia zabiegu odpowiednio dla danej części ciała.
Lumea została stworzona przy współpracy z dermatologami, aby zagwarantować bezpieczną i delikatną depilację, także miejsc wrażliwych.
Już po wykonaniu 12 zabiegów, Twoja skóra pozostanie gładka na 6 miesięcy. Philips Lumea jest skuteczny - wystarczą trzy zabiegi, by pozbyć się nawet do 92% włosków.

depilatory

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

Ulubieniec :)

Wiele razy myślałam o tym by kupić depilator IPL do domowego użytku, ale najbardziej zniechęcała mnie cena.
Jednak kiedy miałam trochę wiecej gotówki postanowiłam że muszę go kupić.
Nogi musiałam golić co tydzień, a powiem szczerze że za tym nie przepadam.
Po zakupie nie strzelałam jak to polecają co 2 tyg, a co tydzień. Po niedługim czasie widziałam naprawdę duże efekty. Z tygodnia na tydzień włosów było coraz to mniej, teraz po 4 miesiącach ( przez ostatnie 2 mies strzelałam co 2 tyg) włosów jest bardzo mało, a jeśli już gdzieś jakieś wyrastają to są cieńsze.
Polecam wszystkim

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

Jaka ja byłam głupia...

Moje włoski: czarne, twarde, gęste.
Niemal całe życie borykałam się z nadmiernym owłosieniem na twarzy, wrastaniem tych włosków, depilacją kremami, woskiem, goleniem... etc. Generalnie koszmar!!!
Wraz z wiekiem problem się nasilił, bo w okresie menopauzy hormony męskie zaczynają nas mocniej dopadać i jest jeszcze gorzej...
Postanowiłam w końcu coś z tym zrobić! Poczytałam, pogrzebałam i zakupiłam depilator laserowy. Przy stosowaniu byłam bardzo zdyscyplinowana, systematyczna i zastosowałam się do wszystkich zaleceń. Bardzo w tym pomaga aplikacja, która przypomina o terminach zabiegów.
Powiem Wam jedno: jaka ja byłam głupia, że tyle lat się męczyłam!!
Wystarczyły 3 miesiące systematycznych zabiegów i pozbyłam się problemu z owłosieniem na twarzy!!!
Po tym sukcesie poszłam dalej i zlikwidowałam włosy pod pachami, nogach i bikini!
Zabiegi oczywiście co jakiś czas trzeba powtarzać, ale co to za problem, w porównaniu z codziennych ślęczeniu z pęsetą...
Polecam wszystkim, którzy walczą z tym problemem, uważam, ze warto!