Remington, PROluxe You, Inteligentna suszarka AC9800

Remington, PROluxe You, Inteligentna suszarka AC9800

Inteligentna suszarka do włosów PROluxe YOU jest wyposażona w wysokiej jakości diamentową powłokę ceramiczną (Diamond Advanced Ceramic), która zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła. Dzięki silnikowi o mocy 2400 W wytwarzany jest przepływ powietrza o prędkości 115 km/h, co umożliwia o 50% szybsze suszenie.

+ Skanuje Twoje włosy do 1800 razy podczas każdego suszenia***
+ Profesjonalne, trwałe rezultaty przez 24h*
+ 50% szybsze suszenie^
+ Inteligentna technologia StyleAdapt™: uczy się, dostosowuje i personalizuje ciepło
+ Zaawansowana diamentowa powłoka ceramiczna

*** Tryb Szybkie Schnięcie (Quick Dry) w porównaniu do suszenia przy najwyższym ustawieniu temperatury z wyłączonym trybem StyleAdapt™.
* Fryzury utrzymują się do 24 godzin podczas prób laboratoryjnych.
^ W porównaniu ze standardową suszarką Remington.

suszarki do włosów

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Recenzja Remington, PROluxe You, Inteligentna suszarka AC9800

Po pierwsze suszarka suszy włosy bardzo szybko, mnie wystarczyły dosłownie 2 minuty. Kosmyki zostały odpowiednio dosuszone, ale nie były nagrzane ani przesuszone, podobnie jak skóra głowy. W dodatku kosmyki są doskonale wygładzone i uniesione u nasady. Dużym zaskoczeniem była też dla mnie liczba trybów! Od manualnego, przez podkreślający, po stylizację i szybkie suszenie. Przyznaję, że moim ulubionym jest Quick Dry, bo nigdy nie mam zbyt wiele czasu na suszenie włosów! W dodatku przy każdym z trybów możemy dopasować natężenie podmuchu i oczywiście włączyć tryb zimnego powietrza. Piękny design i wyświetlacz to coś, czego się kompletnie nie spodziewałam. W dodatku suszarka jest bardzo lekka, co jest dla mnie dużym atutem, kiedy chcę stylizować włosy na szczotkę. Suszarka ma też długi kabel i trzy wymienne końcówki, a dyfuzor idealnie sprawdza się do włosów kręconych.

Perełka wśród suszarek!

Inteligentna suszarka?
Tak! PROluxe YOU od Remington to suszarka wyposażona w wysokiej jakości diamentową powłokę ceramiczną (Diamond Advanced Ceramic), która zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła podczas suszenia naszych włosów. Dzięki Klubowi Recenzentek Wizaż miałam możliwość przetestować tą perełkę wśród suszarek. Suszarka posiada silnik o mocy 2400 W. Podczas suszenia włosów wytwarzany jest przepływ powietrza o prędkości 115 km/h, co umożliwia o 50% szybsze suszenie. Potwierdzam! Przy użyciu trybu Szybkie Schnięcie (Quick Dry) suszarka bardzo szybko suszy moje włosy. Za to daje jej duży plus! Kolejny daje za efekt. (Utrzymujący się nawet do 24h!) Włosy o wiele lepiej się układają. Przy moich zdolnościach stylizacyjnych, a właściwie ich braku, ta suszarka to prawdziwe wybawienie. Suszarka PROluxe YOU od Remington oparta została na technologii Style Adapt, która skanuje włosy i dopiera optymalne ciepło dla każdych włosów. Suszarka posiada trzy tryby StyleAdapt: Quick Dry, Diffuse oraz Style.
Tryb ręczny - 3 ustawienia nagrzewania/prędkości. W zestawie znajdziemy 3 akcesoria do stylizacji: wąski koncentrator do stylizacji, szeroki koncentrator do szybkiego suszenia oraz dyfuzor. Suszarka posiada funkcję odżywiania jonowego I funkcję zimnego podmuchu, z których bardzo często korzystam. Duży plus za długi przewód długości- aż 3m!

• Łatwość obsługi: 5

Bardzo dobry sprzęt, który jest delikatny dla włosów

Moja dotychczasowa suszarka miała już chyba z 10 lat i przyszła pora na spróbowanie czegoś bardziej nowoczesnego :) Suszarka PROluxe You jest nowoczesnym sprzętem od Remington wyposażonym w inteligentną technologię StyleAdapt, która dostosowuje ciepło do indywidualnych potrzeb włosa. Posiada 3 różne nakładki (z szerokim koncentratorem, wąskim koncentratorem i dyfuzor) oraz 4 tryby suszenia (jeden tradycyjny i 3 StyleAdapt):
- Manual do tradycyjnego suszenia
- Quick Dry do szybkiego suszenia z szerokim koncentratorem
- Diffuse do końcówki z dyfuzorem dla podkreślenia kształtu loków
- Style do użycia z końcówką z wąskim koncentratorem, aby modelowane włosy były ładnie wygładzone

Ja osobiście używam zamiennie 2 końcówek, z szerokim i wąskim koncentratorem. Wszystko zależy od tego ile mam czasu na suszenie i jaki efekt na włosach chcę uzyskać. Suszarka posiada cyfrowy wyświetlacz, na którym łatwo i intuicyjnie można przełączać sobie tryby pracy. Posiada też 3 różne prędkości nadmuchu, aby suszyć i stylizować włosy według swoich indywidualnych potrzeb. Ja osobiście jestem też fanką funkcji zimnego nawiewu, który stosuję na sam koniec, aby łuski włosa się domknęły, na długości wygładziły a ułożona fryzura była bardziej trwała. Szkoda tylko, że przycisk z zimnym powietrzem trzeba cały czas przytrzymywać, osobiście wolałabym, aby była opcja włączenia go i wyłączenia.

Kabel zasilający ma aż 3 metry długości a po użyciu można go zwinąć i spiąć dzięki schowkowi na przewód. Można też na nim zawiesić suszarkę jeśli komuś jest wygodnie tak przechowywać sprzęt.

Suszarka ma moc 2400W a prędkość przepływu powietrza wynosi 115km/h, dzięki czemu suszenie jest jeszcze szybsze.

Jak używa mi się suszarki PROluxe You? Muszę przyznać, że bardo wygodnie. Jak na swoje gabaryty suszarka jest dość lekka, cicha, dobrze leży w dłoni a włosy mam wysuszone właściwie w kilka minut. To totalna przepaść w porównaniu do mojej wcześniejszej suszarki jeśli chodzi o technologię i przyjemność stosowania. Diamentowa powłoka ceramiczna sprawia, że ciepło rozprowadzane jest równomiernie a włosy są miękkie i gładkie dzięki funkcji jonizacji. Nie muszę poświęcać dużo czasu na ułożenie fryzury, bo wszystko jestem w stanie ogarnąć szybko, sprawnie i po prostu przyjemnie mi się jej używa. No i jej design, no sprzęt jest po prostu elegancki i ładnie się prezentuje. Efekty na włosach przez długi czas utrzymują się na swoim miejscu, włosy nie są spuszone, żadne pojedyncze mi nie odstają a przy moich normalnych, średnioporowatych włosach to wcale nie takie oczywiste. Mam też włosy dość długie (po łopatki), skłonne do wypadania a końcówki są kruche, dlatego cieszę się, że używam sprzętu, który obchodzi się z nimi w sposób delikatny.

Biorąc pod uwagę jakość i technologię suszarki myślę, że to dobra inwestycja. Może to też nie najtańsza suszarka, bo kosztuje 699zł, ale widziałam i sprzęty, które kosztują około 1500zł a wcale nie są lepsze. Tej używa mi się dobrze, moje włosy nie palą się i nie cierpią podczas stylizacji oraz pozostają miłe w dotyku, odbite od nasady i gładkie przez długi czas. Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem i chce mieć efekt niczym z salonu to serdecznie polecam :-)

Niczym z salonu fryzjerskiego

Po spaleniu mojej starej suszarki, nie wiedziałam czego szukać. W ręce trafiła mi suszarka Remington Proluxe You i jestem mega zadowolona. To suszarka niczym z salonu kosmetycznego, daje w domowym zaciszu zachwycające efekty, które naprawdę szczerze doceniam.  Moje włosy są bardzo wybredne. Mega cienkie, puszą się, plątają się i odstają w każdą możliwą stronę.  I do czasu gdy ta suszaka trafiła w moje ręce, myślałam, że nic z nimi nie da się zrobić. Szybko jednak okazało się, że wystarczy je dobrze wysuszyć odpowiednim sprzętem i mogą wyglądać naprawdę ładnie. Plus jeszcze muszę koniecznie dodać, takie suszenie nie trwa długo! Jest mega szybkie, więc spokojnie rano mogę dłużej pospać, a i tak zdarzę rano umyć głowę i szybko wysuszyć włosy z widocznym efektem wow.

Suszarka prezentuje się niezwykle elegancko i profesjonalnie. Jest odpowiednio  wyważona, nie jest ani za lekka, ani za ciężka. Z łatwością wysuszymy nią nasze włosy, ale także je wystylizujemy w taki sposób, jaki tylko potrzebujemy. Posiada ona bardzo długi kabel, co muszę przyznać, w niektórych sytuacjach jest bardzo pomocne, jest on jednak tak zaczepiony, że nie przeszkadza podczas suszenia.

Co mnie bardzo cieszy, to fakt, że suszarka posiada jonizacje. Dzięki temu włosy są gładkie i tak pięknie się błyszczą. Żadne włoski nie odstają. Są ładnie wygładzone, przez co fryzura zyskuje na jakości. Używanie tej suszarki jest niezwykle intuicyjne. Posiada kilka przycisków, które szybko można ogarnąć. Z przodu suszarki mamy też przycisk, który włącza zimny nawiew. Niestety, by z niego skorzystać, musimy go naciskać cały czas. Reszta guzików działa sprawnie i łatwo możemy operować zarówno poziomem nadmuchu, jak i opcją, która jest nam potrzebna. Wszystko wyświetla się na nowoczesnym ekranie. Bardzo podoba mi się jak ten ekranik się prezentuj.

Do suszarki dołączono w zestawie trzy końcówki
Dyfuzor dla osób, które posiadają loki lub fale - i tu z poziomu suszarki wybieramy opcje -  Diffuse
Waski koncentrator powietrza - do stylizacji włosów. Świetnie się sprawdzi, jeśli ktoś układa swoją fryzurę na szczotkę. I tu wybieramy opcję -  Style
Szeroki koncentrator powietrza - i to mój ulubiony, najczęściej używany. Dzięki niemu w bardzo szybkim czasie efektywnie i elegancko wysuszymy włosy, z poziomu suszarki wybieramy opcje -   Quick Dry
Co ciekawe, suszarka posiada nowoczesną technologię Styyle Adapy, która skanuje włosy i dobiera odpowiednie ciepło do nich i to uważam za największy plus. Efekty suszenia utrzymują się bardzo długo, do 24 godzin! Ta suszarka jest świetna dla osoby takiej jak ja, która wiecznie nie ma czasu, ciągle coś robi. Dzięki niej szybko suszy się włosy, a wyglądają one po suszeniu naprawdę świetne. Można dzięki niej ułożyć włosy jak w salonie!

I muszę jeszcze dodać, że ja włosy mam rozjaśniane i bardzo bałam się suszenia włosów. Teraz bardzo chętnie i często to robię, a włosy dalej wyglądają mega dobrze!

• Łatwość obsługi: 5

Świetna! Szybko suszy, dbając o kondycję włosów.

Co tu dużo pisać, ta suszarka jest po prostu świetna. Mam bardzo delikatne włosy, które suszę codziennie, więc wiadomo, że z ich kondycją bywa różnie. Tymczasem, odkąd zaczęłam stosować tę suszarkę, włosy są wyraźnie wygładzone, nie puszą się, a ten efekt wygładzenia i wystylizowania utrzymuje się naprawdę przez cały dzień. Dla mnie to ogromna zmiana w porównaniu z poprzednim urządzeniem, którego używałam, a nie było wcale złe :).

Co do jej głównych zalet, to suszarka posiada technologię Style Adapt, która skanuje włosy i dobiera do nich optymalną temperaturę suszenia. Dodatkowo jest wyposażona w przycisk zimnego nawiewu, który pozwala w przyjemny sposób suszyć włosy w upalne dni :). Funkcja jonizacji zapewnia zdrowe suszenie i wygładzenie zapobiegając elektryzowaniu się włosów.

Wydajność suszarki to jej kolejny wielki plus. Suszy bardzo szybko, pozwalając na zaoszczędzenie czasu. Zwłaszcza rano to dla mnie ogromna zaleta. Jej moc to aż 2400W, więc nie ma się co dziwić. Funkcja Quick Dry sprawdza się znakomicie przy braku czasu.

Urządzenie działa w kilku trybach – manualnym, stylizacji, dyfuzji i szybkiego suszenia. W każdej opcji można wybrać trzy poziomy mocy nadmuchu. Wszystkie ustawienia wyświetlane są na stylowym wyświetlaczu LCD umieszczonym z tyłu urządzenia.

Suszarka wyposażona jest w trzy końcówki dedykowane do powyższych trybów– do stylizacji, szybkiego suszenia i dyfuzor. Tego ostatniego nie używałam, bo mam proste włosy, więc nie mogę nic o nim powiedzieć, ale obydwie końcówki kierunkowe sprawdzają się bardzo dobrze.

Jest wygodna, poręczna, dobrze się nią operuje i, co ważne ma bardzo długi przewód zasilania, aż trzy metry. Do tego fajny uchwyt do zawieszenia i mocowania kabla. Co do wyglądu jest bardzo elegancka, w metaliczno-satynowym wykończeniu. Diamentowa ceramiczna powłoka dodatkowo zapewnia równomierne rozchodzenie się ciepła.

Podsumowując, efekt jest jak z salonu, a suszarka dba o kondycję włosów. Jestem z niej bardzo, bardzo zadowolona :).

• Łatwość obsługi: 4

Szybka, lekka i poręczna

Suszarka jaka jest każdy widzi :P Jednak ten model PROluxe You od Remington ma kilka cech, które bardzo mi się spodobały. Po pierwsze jak na sprzęt sporych gabarytów jest lekka. Posiada inteligentną technologie StyleAdapt, która dostosowuje i personalizuje ciepło do włosów i stylizacji tak aby utrzymała się ona jak najdłużej. W komplecie otrzymujemy trzy końcówki: wąski koncentrator do stylizacji, szeroki koncentrator do szybkiego suszenia i dyfuzor.

Drugą bardzo ciekawą funkcją jest wyświetlacz LCD zlokalizowany z tyłu suszarki. Pokazuje on aktualne ustawienia, a i tutaj mamy kilka opcji do wyboru.

- Quick Dry to tryb do stosowania z szerokim koncentratorem do szybkiego suszenia włosów

- Diffuse to tryb do stosowania z dyfuzorem dla utrzymania naturalnego kształtu loków

- Style to tryb do stosowania z wąskim koncentratorem do stylizacji,wygładzania i modelowania

Do tego możemy wybrać trzy prędkości nawiewu oraz opcje suszenia zimnym powietrzem.

Suszarka posiada Moc 2400 oraz zaawansowaną diamentową powłokę ceramiczną, która zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła podczas suszenia. Funkcja jonizacji nadaje włosom połysk.

Posiadam długie włosy i podoba mi się w tej suszarce to, że bardzo szybko je suszy - to dla mnie oszczędność czasu i wielki plus. Jest poręczna, lekka, posiada długi, wygodny kabel. Obsługa jest banalnie prosta i sprowadza się do kilku przycisków. Jedyny minus jaki znalazłam to fakt, że aby używać zimnego nawiewu trzeba cały czas trzymać dedykowany przycisk.