Elgydium, Dental Floss Fluoride (Nić dentystyczna z fluorem)

Elgydium, Dental Floss Fluoride (Nić dentystyczna z fluorem)

Nić dentystyczna z fluorem Elgydium Clinic to woskowany, a więc wytrzymały i niestrzępiący się produkt, dzięki któremu dokładnie oczyścisz przestrzeń międzyzębową z płytki bakteryjnej, a także z resztek posiłków. Dzięki orzeźwiającemu smakowi mięty, nitkowanie zębów jest przyjemniejsze, a oddech dodatkowo odświeżony. Nić jest nasączona fluorem, co sprawia, że regularne korzystanie pomaga w zapobieganiu rozwoju próchnicy.

nici dentystyczne
oczyszczające
<50

Tragedia

Kupiłam ten produkt w aptece z nadzieją że będzie lepszy od tych drogeryjnych a okazał się dużo gorszy, po pierwsze nić ta okropnie się strzępi i rozwarstwia przez co czasem lubi się zaklinować między zębami powodując ból, po drugie nie czuć żadnej mięty, wogóle nie odświeża, tak jak bym czyściła zęby zwykłą nitką, ponad to wydaje mi się że źle oczyszcza bo ciężko jest gdziekolwiek nią dotrzeć przez grubość tej nici i strzępienie się i często mam również podrażnione dziąsła przez to, najgorsza nić dentystyczna jaką miałam w życiu, jak najbardziej nie polecam wrócę już do tych sprawdzonych z drogerii, plus tylko za wydajność, chociaż przy takiej jakości to w sumie ciężko uznać to za plus.