Donegal, Puszek do makijażu okrągły

Donegal, Puszek do makijażu okrągły

11541 opinii
Średnia ocena: 4.00/5

Puszek do pudru wykonany z weluru. Bardzo delikatny i doskonale przenoszący puder. Puszek umożliwia rozprowadzenie podkładu równomiernie i z dużą precyzją, zachowując wszędzie tę samą grubość warstwy kosmetyku.
Jest dość gruby, trwały, doskonałe rozwiązanie dla osób uczulonych na gąbeczki lateksowe.

do pudru
aplikatory
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 4

Wole Puszka, ale tego z bajki Shrek :p

Ogólnie puszek z Donegal w sam sobie nie jest jakiś tragiczny. Kupiłam go już bardzo dawno w pewnej osiedlowej drogerii, której już od lat niestety nie ma. Puszek jest mięciutki, nie kuje czy drapie i ładnie aplikuje puder na twarz. Ja używałam go do przypudrowania okolic nosa, brody i czoła, czyli strefy T. Musze ponarzekać na jakąś jakość. Być może ja trafiłam na gorsza sztukę, ale dosłownie po 3-5 maciach, puszek tak stwardniał i stał się w dotyku nieprzyjemny, że musiałam zaprzestać go używać. Poza tym zapominam o puszkach do pudru i głownie używam do pudrowania pędzli.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Puszek rewelacyjny, baardzo przyjemny w dotyku, fajnie, dokładnie aplikuje się za jego pomocą puder

Fajny puszek do używania na co dzień. Dobrze sprawdza się w swoim przeznaczeniu. Tani i dobry :)Jest cienki, ale o taki mi chodziło bo mieści się do puderniczki, nabiera ile trzeba, jestem zadowolona,miły w dotyku i idealny do pudry sypkiego.Bardzo fajny i łatwy w czyszczeniu

Spełnia swoją rolę, choć jest nieco zbyt duży

Puszki dołączane do niektórych pudrów bywają kiepskiej jakości i szybko się niszczą. W związku z tym dopadła mnie konieczność zakupu nowego. Używam pudru prasowanego, więc wybrałam się w poszukiwaniu odpowiedniego produktu. Głównym kryterium było posiadanie tasiemki do wygodnego trzymania puszka. Padło na ten.

Plusy:
+ tasiemka do trzymania
+ ładnie wygląda
+ przyjemny w dotyku

Wady:
- za duży i za gruby - co prawda widziały gały co brały, jednak w opakowaniu wydawał mi się mniejszy; przez jego gabaryty w zasadzie niepotrzebna jest już tasiemka, bo i tak muszę go trzymać nieco inaczej, by odpowiednio mi służył
- zostawia nieco za dużo pudru na twarzy

Za tę cenę (ok. 6 zł) jest w porządku, spełnia swoją rolę, choć mi osobiście średnio przypadł do gustu.

Sredni

Plusy:
- miekki
- tani
- latwy w utrzymaniu, dobrze sie go myje i suszy
- posiada tasiemke pod ktora w czasie nakladania pudru mozna wlozyc palce, wtedy aplikacja jest bardziej wygodna

Minusy:
- trzeba uwazac przy nabieraniu pudru, jak nabierze sie go nieroownomiernie to niestety robi "placki"
- moglby byc troszke mniejszy

Ten puszek nie jest zly jak na ta cene, polecam go osobom, ktore dopiero zaczynaja z makijazem i nie chca wydawac kroci na przybory do makijazu.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Fajny gadżet!

Mam ten puszek. Bardzo dobrze się spisuje przy delikatnym nakładaniu pudru i różu. Ładnie wygląda i dobrze nakłada kosmetyki. Jest trwały i łatwy w obsłudze:))

Używam tego produktu od: dawna

bardzo dobry

Puszek jest bardzo dobry jest mięciutki i ma ładny kolorek bardzo dobry do pudru ładnie go rozprowadza ponieważ używam go tylko do zmatowienia strefy T więc nie używam go za często jednak za tą cenę naprawdę polecam wrócę do niego jeśli nie znajdę czegoś lepszego .

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 sztuka nadal w użyciu