Maybelline New York, Super Stay Vinyl Ink (Długotrwała szminka o winylowym wykończeniu)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odkryj zupełnie nowe, winylowe wykończenie ust ze szminką Super Stay Vinyl Ink od Maybelline New York! Ta płynna szminka zapewnia długotrwały połysk, niczym lakier do ust. Intensywny kolor utrzymuje się aż do 16h*, nie rozmazuje się i nie ściera. Formuła wzbogacona o aloes i witaminę E zapewnia komfort noszenia. To szminka, która zmienia reguły gry!

*Test konsumencki (samoocena).

• Długotrwały, winylowy połysk na ustach
• Intensywny kolor aż do 16h*
• Komfortowa formuła
• Odporna na rozmazywanie i ścieranie

Sposób użycia: Wstrząśnij przed użyciem. Nałóż na usta za pomocą precyzyjnego aplikatora. Poczekaj aż szminka wyschnie i ciesz się długotrwałym kolorem z połyskiem!

w płynie
kryjące
o przedłużonej trwałości
Efekt
perłowe

Klasa

Zamówiłam sobie i koleżance tą pomadke online, bo możną ją wyhaczyć za mniejsze pieniądze niż stacjonarnie. Nie dałabym za nią 70zł.
Pomadka ma bardzo stylowe opakowanie, widać że wyższa półka. Aplikator nabiera wystarczającą ilość produktu. Precyzyjnie możemy pomalować nią usta. Wybrałam kolor cheeky nr 35, coś pomiędzy brudnym różem a fioletem ale w takim stonowanym wydaniu. Kolor jak najbardziej na codzień, niezobowiązujący. Pomadka ma ładne satynowe wykończenie, po wyschnięciu na ustach kolor nabiera mocy. Pomadka delikatnie się klei ale mi to nie przeszkadza. Nie wysusza ust, wręcz przeciwnie. Długo się utrzymuje, zrobiłam test podczas jedzenia obiadu. Byłam zaskoczona, bo wszystko zostało na swoim miejscu. Nic się nie rozmazało. Podczas picia, niestety zostawia ślady na szklance. Mimo wszystko, zapłaciłam 34zł i jestem zadowolona. Spełniła moje oczekiwania, bardzo długo myślałam nad kolorem, bo jest ich mnóstwo ale trafiłam na swój odcień i czuję sie w nim bardzo dobrze. Polecam tym Dziewczynom, które mają wątpliwości.

Maybelline New York, Super Stay Vinyl Ink

Pomadka długotrwała , wiele kolorów do wyboru. Świetny aplikator , jedna z lepszych szminek. To moje pierwsze opakowanie ale na pewno nie ostatnie. Mój ulubieniec.

Polecam!

Szminka ma mnóstwo ślicznych wariantów kolorystycznych. Jest bardzo wytrzymała ,w ciągu dnia ciężko jest ją „zjeść” ,czy rozmyć. Przyjemny zapach i konsystencja. Aplikator - świetny, ułatwia malowanie ust. Szminka nawet po wielu godzinach noszenia nie daje efektu przesuszonych ust.

Płynna pomadka

Biegnijcie i kupujcie
Pomadka ma bardzo elegancie opakowanie.
Duża gama kolorów, która ciągle się rozwija o nowe kolory.
Na ustach nie wygląda sucho, bardzo dobra trwałość.
Nie ma problemu z jej rozprowadzeniem jest wystarczająco płynna, a pędzelek pozwala na idealnie wyrysowanie ust.
Jedyne co z niej schodzi to ten mocny blask (po zjedzeniu) ale sam kolor zostaje.
Zdecydowanie mój ulubieniec

Szminka Maybelline

Jedma z lepszych pomadek jakie mam. Trwałość jest cudowna, produkt trzyma mi sie cały dzień. Podczas picia i jedzenia wogóle się nie zciera. Dużym plusem jest dostępność kolorów pomadek. Jest wydajna jedna pomadka starcza mi na pół roku.

Vinyl Ink

Jedna z ulubionych szminek jaką posiadam, długotrwała, odporna na jedzenie i picie, naprawdę ciężko ją czymkolwiek "zjeść" w ciągu dnia. Przyjemny zapach i konsystencja, super aplikator którym w łatwy sposób pomalujemy całe usta.

Trwała, ale..

Kolory zachwycające, precyzyjny aplikator ułatwiający nakładanie
Bardzo komfortowa w noszeniu długo utrzymuje się na ustach i jednocześnie nie daje efektu przesuszenia.
Trwała formuła, ale zapach bardzo intensywny i trudno go znieść na dłuższą metę.
Czy brunetka czy blondynka czy ruda, każda kobieta będzie w niej wyglądać obłędnie! mój faworyt a mam ich już kilka.
Pieknie sie blyszczy. Minus za to ze nie jest to produkt weganski, marka testuje na zwierzetach - z tego wzgledu raczej nie kupie ponownie.

Zakochałam się!

Przez lata nie używałam szminek, bo miałam uczucie wysuszenia po kilku minutach albo rozmazywały się zbyt szybko. Na fali pozytywnych opinii, z okazji wesela koleżanki, postanowiłam zaryzykować i kupić Super Stay Vinyl Ink. Długo zastanawiałam się w sklepie, jaki kolor wybrać. Wtedy wybór padł na Unrivaled, dość mocny kolor, ale pozostałe wydawały mi się zbyt blade. Przyznaję – odważny kolor dla blondynki o bardzo jasnej karnacji, ale wiele osób mnie chwaliło, że wow, wreszcie mam kolor na ustach i... jak Ty to robisz, że jesz, pijesz, a kolor się trzyma?
No właśnie. Byłam pozytywnie zaskoczona, bo w trakcie wielu godzin (ślub + wesele do ok. 3 rano), miałam jedną lub dwie poprawki. Kolor się nie ścierał. Co prawda zniknął błysk, zrobił się bardziej satynowy, ale trzymał się dzielnie.
I tak obecnie jestem posiadaczką odcieni:
Unrivaled – dość mocna propozycja, ale piękna na większe wyjścia;
Wicked – miałam nadzieję, że to klasyczna czerwień, a u mnie wpada mocno w róż i trzyma się na ustach najkrócej ze wszystkich T_T;
Coy – piękny róż, wpada wręcz w fiolety; niestety, zapomniałam o wstrząsaniu produktu (żeby formuła się mieszała) i kolor... zniknął. W opakowaniu pozostał mi sam olejek, dlatego ostrzegam
Cheeky – ulubiony, cudowny, tzw. lepszy kolor ust! Nie jest to typowy nude, bo to połączenie różu z beżem. Świetny na co dzień, ale i od święta, bardzo elegancki.
Lippy – najnowszy nabytek; taka podkręcona wersja Cheeky; elegancki, wpadający w brązy

Cudowny

Bardzo fajna pomadka bardzo długo utrzymuje się na ustach, są przepiękne kolory. Zamierzam kupić sobie jeszcze kolejne kolory bo to mój hicior do ust. Najlepszy jaki istnieje. Mega Polecam

JEDNA Z LEPSZYCH SZMINEK

Super mi się sprawdziła, długo się utrzymuje pięknie wygląda, idealny na codzień jak i na imprezę. Nie potrzeba konturówki szminka sama w sobie wygląda bardzo ładnie, aplikatorem precyzyjnie pomalować usta. Produkt warty zakupu.

Super trwałość

Mam dwie pomadki odcień coy i peachy obie są super. Piękne kolory i fajne krycie. Pomadkę łatwo się aplikuje po kilku sekundach wysycha i daje winylowe wykończenie. Usta są matowe i jednocześnie mają delikatny połysk. Nie ma efektu ściagnięcia skóry, nie przesusza ust. Bardzo dobra trwałość można spokojnie jeść, pić. Idealnie nadaje się na wielkie wyjścia jak i na codzień. Bardzo fajny wybór odcienii.

Pomadka

Długo szukałam trwałej pomadki o wykończeniu niczym błyszczyk, aż w końcu natrafiłam na tą. Trzyma się na ustach nawet po zjedzeniu. Testowałam dwa kolory i nie zawiodłam się. Najbardziej jednak przypadł mi do gustu odcień CHERRY.