BaByliss, Lokówka do włosów C453E

BaByliss, Lokówka do włosów C453E

Kategoria

Lokówka o średnicy 38 mm. Maksymalna moc: 210 W. Sześciostopniowa regulacja temperatury. Szybko się nagrzewa. Obrotowy kabel.
Powłoka - kwarcowo-ceramiczna. To najpopularniejszy rodzaj powłoki. Jej dużym atutem jest równomierne nagrzewanie. Chroni to przed przypalaniem się włosów podczas kontaktu z urządzeniem. Powłokę płytek ceramicznych cechuje również śliskość, dzięki czemu włosy po zabiegu stają się gładkie. Brak jonizacji. Automatyczne wyłączanie. Mata termiczna w komplecie.

lokówki

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

Falownica.

Ta lokówka to w zasadzie powinna być określana jako falownica, bo to co można uzyskać z jej pomocą to właśnie łagodne fale. Dokładnie takie jak na zdjęciu na opakowaniu. Na moich włosach, gładkich i do ramion, pierwotnie uzyskany skręt bardzo szybko się rozprostowuje, nawet po utrwaleniu lakierem. Przy samej twarzy, gdzie włosy mam cieniowane, jest trochę lepiej. Osobiście nawet lubię ten łagodny efekt, jest dla mnie alternatywą dla prostowania, ale przyznaję, że oczekiwałam czegoś więcej...Mocniej zdefiniowanych fal po prostu. Ale to nie tym sprzętem. Może przy krótszych, i bardziej pocieniowanych włosach, byłoby lepiej, ale póki co nie mogę tego sprawdzić.
Na plus na pewno jest to, że sprzęt szybko się nagrzewa i jest chyba czymś powlekany, bo kręcąc lekko nabłyszcza włosy. Stanowi to też pewnie jakąś ochronę, bo używając bez sprayu termicznego, nie zauważyłam przesuszenia kosmyków.
Jest też wyświetlacz, obrotowy kabel i klapka, która dobrze trzyma włosy. Moc maksymalna to 210 stopni, ale mi wystarczy 180/190. Większa temperatura nie zwiększa trwałości skrętu, więc jej nie używam.
Generalnie sprzęt się sprawdza jeśli chcemy uzyskać efekt łagodnych fal, grubych loków się nim nie uzyska.