Essence, Powder & Blush Brush (Pędzel do pudru i różu)

Essence, Powder & Blush Brush (Pędzel do pudru i różu)

Gruba rączka i zaokrąglony kształt samego pędzla zrobionego z ukośnie ciętego sztucznego włosia pozwala na zaaplikowanie każdego pudru lub różu na policzki. W przezroczystym etui. Do oferty firmy wprowadzony latem 2010 r.

b. dobry

Bardzo dobry pędzel .
Gdyby miał gęstsze włosie były to mój KWC

- bardzo miękkie, syntetyczne włosie - idealne do mojej wrażliwej cery (nie podrażnia)
- nie wchłania w włosie pudru
- bardzo trwały - mam go już 2 lata a wygląda jak nowy
- nie traci włosia mimo częstego mycia
-bardzo szybko schnie
- tani
- nie robi plam, równomiernie nakłada puder, róz czy bronzer
- nie traci kształtu
- praktyczny - idealny do torebki

Polecam!
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

fajny

gdyby był większy idealnie sprawdzałby się do pudru, ponieważ jest bardzo delikatny i nie ściera podkładu czy korektora nałożonego wcześniej na twarz. jednak z powodu niewielkiego rozmiaru używam do różu, sporadycznie bronzera i sprawdza się dobrze. polecam

Ilość zużytych opakowań: jeden

PRZYJEMNY

Jest to mój drugi pędzel do różu/bronzera.
Pierwszy był straszny, twardy i wgl.
Więc Essence przy nim jest boski.

+ miękkie włosie
+ nie wypadło przez pół roku ani jedno włosie
+ dobrze trzyma się w ręku
+ dobrze rozprowadza róż/bronzer
+ fajny design
+ ładnie zapakowane

- napis Essence zmazał się (tak powolutku coraz mniej, nieestetycznie..)

Nie daje maxa, bo nie jestem doświadczona w pędzlach, narazie jest przyjemny i zadowolający mnie :)

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

świetny, ale zależy do jakiego różu/bronzera !

Ja swój pędzel zakupiłam w marcu 2011 pod wpływem impulsu, gdyż w zasadzie miałam pędzel do mojego różu Bourjoisa, ale przekonała mnie jego uwodzicielska oprawa, która naprawdę ucieszyła moje oko i urzekła od pierwszego zdarzenia.

Ja stosuję go do różu, bronzerów Essence.

Plusy:
- cena - nie jest przesadnie wygórowana, chyba taka normalna cena jak na standardowy pędzel
- nie wypadł mi do tej pory żaden włos
- świetnie się myje, nawet zwykłym mydłem w płynie - raz dwa i z powrotem bielusi pędzel; a dodatkowy szybko schnie - wieczorem umyty - rano użyty haha ;d
- miły, przyjemny w dotyku
- włosie nie \'kołtuni\' się, jak często bywa - stale jest w idealnym stanie
- świetnie gra z takimi różami, bronzerami mnie skamieniałymi, czy wypalanymi - jak np. z tymi spod loga Essence (jednak te pudru, bronzery są z natury dość kruche, więc lepiej uważać, ile produktu dozujemy)
- ładna oprawa graficzna, ciesząca oko każdej dziewczyny, kobiety ;d
wygodny trzonek - nie za długi, nie za krótki; można go solidnie złapać i się umalować, nie wyślizguje się z ręki
-poręczy - wszędzie się zmieści, w torebce lub nie-torebce, a dodatkowo ma fabryczne etui, które chroni przed natapirowaniem włosia ;d

Minusy:
- do pudru chyba się raczej nie zdaje, ja przynajmniej wolę te bogatsze we włosiu do nakładania pudru
- różu Bourjoisa nie się tym pędzlem nalożyć. choćbyście machały tym pędzlem z prędkością światła, to nie nabierzecie odpowiedniej ilości i efekt w sumie żaden na policzkach; jednak muszę zaznaczyć, że ten róż, jak zapewne wiecie, jest wypalany i niesamowicie skostniały, więc to dlatego tak się dzieje. a ponadto ma chyba zbyt delikatne włosie do tego

Zaznaczam, że nie wiem, czy bym kupiła drugi, bo już widziałam, że Essence ma nowe pędzle które chce przetestować na własnej skórze. A ten dodatkowo jest solidnie wykonany i posłuży na lata. (:

Używam tego produktu od: marca 2011r.
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

nie pasuje mi...

pędzel ma bardzo miękkie syntetyczne włosie. do "miziania" po twarzy nadaje się idealnie, ale do nakładania kosmetyku - ani trochę! jest po prostu za miękki, nie nabiera dobrze kosmetyku, nie rozprowadza go na twarzy. używam go najwyżej do rozświetlacza, by uzyskać fajny delikatny efekt, ale do pudru czy różu- nie ma mowy! generalnie nie polecam, żałuję, że go kupiłam :(

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

rewelacja!

Rewelacyjny pędzel! Jest bardzo ale to bardzo miękki. Nie wypadł mi jeszcze z niego żaden (Ani jeden) włosek tylko jeden się wysunął(był troche dłuższy to go obcięłam :)) Nie wiem co jeszcze mogę napisać ale na prawde polecam ten produkt zarówno do pudru jak i różu i bronzera!

Całkiem-całkiem

Jestem pozytywnie zaskoczona jakością tego pędzla oraz jego ceną. Prałam go już wiele razy, a wypadło z niego tylko kilka włosków. Nie stracił na miękkości, doskonale rozprowadza na skórze róż oraz puder brązujący.

Ma troszkę za krótką rączkę i chyba wolę pędzle z skośnie ściętym włosiem. Ale polubiłam go, za tę cenę warto spróbować.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

nawet nawet.

pędzel kupiłam, bo ładnie wyglądał w szafce essence z drogerii. a poza tym wkurzał mnie mój poprzedni i potrzebowałam jakiegoś na szybko :D

:)sam pędzel jest przyjemny w dotyku, bardzo milutko się nim mizia po twarzy. ładnie rozprowadza zarówno puder (używałam prasowańca MF Creme Puff a teraz Celebrieties Eveline) jak i rozświetlacz Essence.
:)utrzymanie go w czystości jest proste, nie szkodzi mu \\\'pranie\\\' w szamponie do włosów, szybko schnie włoski z niego nie wypadają, jest ciągle taki sam jak po zakupie, miękki i delikatny.
:) dla mnie to jest akurat duży plus, bo ten pędzelek nie nabiera za dużo pudru. nie lubię przesadzać z tego typu kosmetykami, stosuję je raczej symbolicznie dla zmatowienia i utrwalenia makijażu i ten pędzelek mi to umożliwia.
:)no i cena powala... bo za taką naprawdę dobrą jakość pędzla i porządne wykonanie etc, to jest tani jak barszcz. poza tym jest zapakowany w ładnym przezroczystym etui, które można wykorzystać, aby zapakować pędzelek w podróż, albo wziąć go to torebki.

:( mógłby być bardziej zbity, mieć więcej włosków i nie wyginać się... lepiej by się z nim pracowało.

Używam tego produktu od: ponad 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwszy pędzel.

Fajny

Kupiłam zachęcona opiniami na wizażu i się nie zwiodłam.

Plusy
+ Jest bardzo miękki
+ dobrze rozprowadza puder, ja używałam go tylko do sypkiego
+ włoski nie wypadają
+ bardzo tani
+ kształt w sam raz

Minusy:
- tylko taki jeden malutki c; , nie podoba mi się za bardzo wygląd, nie lubię różu i ogółem jest taki słodki

Uwielbiam go

Jest to naprawdę świetny pędzel za niewielkie pieniądze.
\\nPędzel ma przyjemne w dotyku włosie, które jest gęste i zbite, dzięki czemu łatwo jest rozprowadzić puder lub róż.
\\nPędzel nie gubi włosia, a myłam go już kilka razy.
\\nPoza tym jest po prostu śliczny.
\\nPolecam!

Niby tak, a jednak nie.

Biłam się kilka razy z myślami zanim go kupiłam. Wydawał mi się za mały i faktycznie - taki był. Do pudru jako takiego się nie nadaje - trzeba się strasznie nim namachać. Lepiej sprawdza się jako pędzel do różu. Jest niesamowicie miękki, ale za rzadki i proszek szybko z niego spada. Jest tani, ale jego jakość wykonania jest tragiczna. Nie zdążyłam się nim nawet dobrze umalować za pierwszym razem, a zwyczajnie... odpadła mi rączka. Skleił mi ją mój Rodziciel i do dziś mi służy, jednak sposób wykonania jest po prostu niewybaczalny.

Mam, używam jak potrzebuję, ale... Drugi raz na pewno bym nie kupiła.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

I <3 Essence

+ niska cena
+ do pędzla dołączone jest poręczne opakowanie-kieszonka (dobre w sam raz na podróż)
+ pędzel jest po prostu ładny, nie wygląda jak tandeta z bazarku
+ wygodna rączka
+ delikatne, miękkie włosie
+ nie podrażnia, nie uczula
+ pędzlem można nakładać zarówno róż i puder (sypki, prasowany) jak, i chociażby brązer

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: przygoda dopiero się zaczyna ;-)