Lancome, Bi-Facil (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu wrażliwych)

Lancome, Bi-Facil (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu wrażliwych)

Dwufazowy płyn do szybkiego demakijażu wrażliwych i zmęczonych oczu. Nie natłuszczający, usuwa każdy rodzaj kosmetyków, również wodoodpornych. Zmywa makijaż i zanieczyszczenia powstałe na rzęsach łącząc efekty działania wody i olejków. Powoduje, że rzęsy stają się idealnie czyste. Uelastycznia powieki. Zawiera 18,6% związków łagodzących.

wrażliwa
łagodzące, oczyszczające
dwufazowa
demakijaż oczu i ust
olejek

Obecnie tylko przeciętny

Bi-facil to doskonały przykład na ewolucję w kosmetyce :) Pamiętam, jak 11 lat temu jak osiemnastolatka oszczędzałam na niego pieniądze - był wtedy naprawdę bezkonkurencyjny, płyny micelarne jeszcze nie były znane ani dostępne. Obecnie jest to produkt najwyżej przeciętny, drogi i nie wyróżniający się niczym od przeciętnego micela.

- zmywa makijaż oczu dobrze, aczkolwiek gorzej niż Bioderma Sensibio czy inne dobre micele - porównajcie sobie pojemność i koszt obu produktów
- pozostawia tłustą warstwę na powiece, czego micele nie robią
- nie podrażnia
- jest wydajny

I to tyle. Według mnie nie ma sensu wydawać na niego pieniędzy, makijaż zmyje, ale Bioderma jest lepsza i cenowo wychodzi o wiele bardziej korzystnie.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć, ale kolejnego nie będzie

Dobry, ale drogi

Na początku zaznaczę, że używałam próbki tego produktu 30 ml, którą dostałam w drogerii dołączoną do zakupów.
Płyn jest bardzo przyjemny, mimo, że nie lubię dwufazowych płynów do demkijażu, bo zawsze oko mi sie potem lepi i jest tłuste, tak tym razem to uczucie było zminimalizowane, za to spory plus. Kolejne to:
+dobrze radził sobie z różnymi tuszami (nawet z benefit they\'re real)
+nie podrażnia
+nie zostawia lepkiej, tłustej warstwy

Oczywistym minusem jest cena, ponieważ jest tak wysoka nie sądzę bym go kupiła, jest wiele tańszych produktów, które są porównywalne.

Ogólnie fajny produkt, ale nie wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: próbka 30 ml

Rewelacyjny!

Jeden z najlepszych produktów jaki miałam przyjemność używać do demakijażu!

+ Ładny zapach.
+ Doskonałe zmywanie.
+ Brak tłustej warstwy w okół oczu.
+ Estetyczne opakowanie.
+ Wydajność.

- Cena - jedyny powód, dla którego nigdy więcej nie kupię tego produktu. Z prostej przyczyny - nie stać mnie na regularny zakup tak drogiego kosmetyki. Ale od świeta, raz za kiedyś... czemu nie ;) Jest wart swojej ceny po prostu.

Używam tego produktu od: kwiecień 2014

rewelacyjny

Płyn ten do demakijażu jest póki co najlepszym jaki miałam okazję używać. W ogóle nie podrażnia oczu co zdarzało się czasami przy innych plynach. Opakowanie eleganckie. Jest najlepszy i jedynym minusem jest cena. Jednak warto zapłacić tyle i nie pocierać wacikiem wiele razy ale dosłownie dwa. Zauważyłam też że przez brak tarcia oczu rzęsy mają się dużo lepiej. Miałam wiele próbek tego płynu lecz dopiero po tym jak dostałam pełnowymiarowe opakowanie zauważyłam różnice. Polecam!

niewypał dla alergików i wrażliwców

Prawdopodobnie będę jedną z niewielu osób którym ten płyn nie przypadł do gustu.

Zacznę od tego, że jestem alergikiem i wrażliwcem; byłam przekonana, że kosmetyk tej firmy nie będzie w stanie zrobić mi krzywdy ale jednak się myliłam.

Płyn ten bardzo podrażnił mi oczy oraz powieki; oczy zaczęły mnie piec a powieki stały się zaczerwienione i paliły jakbym je wrzątkiem przemywała. Dodatkowo kosmetyk pozostawiał na moich oczach mgłe oraz lekko tłustą powłoczkę którą musiałam zmywać innym płynem np. micelem.

Mimo wystapienia reakcji alergicznej (?) i podrażnienia uważam, że płyn bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem nawet ciężko zmywalnych maskar i kosmetyków kolorowych.

Niestety z powodu opisanego powyżej nie zakupie kosmetyku ponownie ani żadnego innego z tej firmy gdyż każdy jaki miałam do pielęgnacji twarzy wywołał u mnie podrażnienie.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

Ilość zużytych opakowań: 1 x 125ml

wczoraj kupiłam nową buteleczkę ;)

moim zdaniem jest to najlepszy płyn do demakijażu oczu, jakiego używałam, ponieważ:

+ bardzo skutecznie, dokładnie i szybko zmywa makijaż, bez tarcia po 100 razy wacikiem (dla mnie to megaplus!)
+ mam wrażenie, że pielęgnuje rzęsy
+ delikatny, nie podrażnia oczu, zero szczypania
+ nie wysusza okolic oczu
+ ładnie pachnie
+ bardzo ładna buteleczka
+ wydajny

Ja nie szukam dalej, zostanę przy tym bo moim zdaniem jest poprostu najlepszy i nie ma tańszego odpowiednika

Zakochałam się

Dostałam ten płyn jako gratis do tuszu firmy Lancome. Początkowo nawet go nie otworzyłam, bo pomyślałam sobie, że taka mała pojemność świetnie przyda się przy okazji krótkich wyjazdów. Ale kiedy nie mogłam sobie poradzić ze zmyciem mocnego makijażu wieczorowego postanowiłam sprawdzić jego działanie.

I oto stał się cud. Zamiast pocierać oko po dziesięć razy, żeby zmyć tusz wodoodporny oraz cienie, wystarczyło przyłożyć nasączony wacik dosłownie na kilka chwil i było po krzyku. Mi osobiście olejowa formuła tego produktu nie przeszkadza - wręcz mi się podoba, bo skóra wokół oczu jest po nim miękka. Nie mam też problemu rano, kiedy staję przed lustrem nie wyglądam jak miś panda z czarnymi resztkami tuszu wokół oczu - po tym płynie to po prostu nie grozi.

Korzystam z niego okazjonalnie, bo cena jest powalająca. Skuszę się na jego zakup tylko przy wyjątkowej promocji.

Zmywa nawet Hypnose Waterproof

Kupilam ostatnio wododporny tusz Hypnose i nie zdawalam sobie sprawy ze to cholerstwo jest takie wytrzymale.

Kupilam sobie dwuzfazowke Garniera (na wodoodporny makijaz) w nadzieji ze poradzi sobie bez problemu. Owszem radzilo sobie ale musialam conajmniej 3 waciki zuzyc zeby zmyc tusz i jeszcze zostawal...

Kupilam Bi-Facil i od razu pobieglam zmywac makijaz dla testu. Bylam w szoku. Masakra sie doslownie roztopila,bez mega pocierania i ekstra wacikow. Po raz pierwszy widze moje rzesy tak oczyszczone i miekkie. I to wszystko za pierwszym razem.

Plyn jest drogi ale tanszego garniera zuzylam w miesiac przez to ze musialam wielkokrotnie aplikowac aby zmyc Hypnose.

Poki co moj jnumber 1.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1 125 ml

Bardzo dobry, ale są tańsze odpowiedniki.

Plusy:
+ wszystko zmywa już za pierwszym razem
+ świetnie zmywa makijaż wodoodporny
+ nie podrażnia
+ malutkie opakowanie, więc łatwo go zabrać ze sobą
+ dość wydajny
+ porządne opakowanie, nic się nie wylewa, a do tego eleganckie

Minusy:
- cena - ja go dostałam, ale osobiście nigdy bym nie kupiła, bo kosztuje stanowczo za dużo. tym bardziej, że jego może troszkę słabszym odpowiednikiem jest płyn do demakijażu dwufazowy firmy Ziaja
- z dostępnością chyba też słabo

Do zadań specjalnych

+ zmywa wszystko bez najmniejszych problemów, nawet mocny wieczorowy makijaż i wodoodporne kosmetyki bez konieczności tarcia oka
+ nie podrażnia wrażliwych oczu

- dla mnie zbyt oleisty, nawet jak na dwufazowy płyn
(dlatego nie stosuję go na co dzień, tylko przy mocniejszym makijażu)
- wysoka cena

Chętnie poluję na zestawy tusz + miniaturka płynu. Jednak ze względu na cenę chyba nie zdecyduję się na zakup całego opakowania.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 małe

świetny, ale drogi

Jest to najlepszy płyn do demakijażu oczu, jakiego używałam - usuwa dokładnie cienie i tusz, pielęgnuje skórę, nie podrażnia oczu. Niestety ze względu na jego cenę używam go żadko i staram się znaleźć tańszy odpowiednik.

Ilość zużytych opakowań: 3 * 150 ml

OK

Żeby była jasność- uważam, że jest to bardzo dobry płyn do demakijażu oczu.

Skuteczny, delikatny, radzi sobie z wodoodpornymi kosmetykami.

Dlaczego daję tak mało gwiazdek? Bo uważam, że cena jest z kosmosu. Ten produkt nie daje nic takiego, czego nie można uzyskać płynami za połowę tej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 125ml