Claresa, Klaudia Cukier Puder x Claresa, SugarPowder, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Tutti&Beauty Weronika Masłowska
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 4.64/5

SUGARPOWDER to uniwersalna paleta skomponowana z 10 cieni, którymi wyczarujesz makijaż na każdą okazję. Znajdziesz tutaj podkręcające kolory, obłędne błyski oraz klasyczne maty. Sprawdzi się o każdej porze dnia… i roku! Ta paleta powstała po to, by ułatwić Ci makijaż i uprzyjemnić proces jego tworzenia!
Błyszczące cienie możesz nakładać palcami, maty mogą posłużyć również do malowania kresek, a cień PINK DRINK nałożony na policzki świetnie sprawdzi się jako róż!!! Ta paleta daje mnóstwo możliwości!

prasowane
paletki cieni
Efekt
matowe, metaliczne, satynowe

Jedna z ulubionych

Uwielbiam tę paletę, przede wszystkim za dobór kolorystyczny cieni. Jest jakby skomponowana dla mnie- wszystkie odcienie mi odpowiadają. Jest i jasny mat jak i ciemny cień do zewnętrznego kącika, jest kilka ślicznych błysków jak i odcień do konturowania. Kolory zasadniczo są neutralne- są beże, są brązy, są róże- a wszystko naturalne, kobiece i w bardzo dobrej jakości. Moim zdaniem można wyczarować piękny makijaż, wyglądający jak wysokopółkowy.
Opakowanie kartonowe, ale dobrze i porządnie wykonane.
Paletkę można kupić w niezłej promocji. Zastanawiam się nad drugą sztuką, tak na zapas, a to świadczy, jak cenię sobie tę paletkę :)
Gorąco polecam!

Idealna

Zakupiłam na na stronie Klaudii i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze ogólnie już na wygląd jest śliczna! Nawet w dotyku jest mega, a do tego kolory cieni idealnie dobrane. Każdy znajdzie coś dla siebie. Są dobrze napigmentowane i całkiem nieźle się trzymają. Po tej cenie spodziewałam się gorszej jakości, ale nic nie ustępuje paletom z wyższej półki. Zdecydowanie jest to hit.

Jedna z ładniejszych

Muszę przyznać, że paleta cieni od Klaudii Cukier Puder x Claresa jest jedną z niewielu, która skradła moje serce. Długo szukałam palety nude, która pasowałyby do mojego typu urody - blond włosy, bardzo jasna karnacja z żółtymi tonami. Wiele palet tego typu ma albo dużo bardzo ciemnych kolorów albo te kolory są brudne, przygaszone, jest mało jasnych odcieni bądź są skrajnie ciepłe i lepiej pasujące opalonym osobom. Ta paleta jest inna! Posiada odcienie jasnego beżu, tylko 2 ciemne matowe cienie (wpadający w bordo i brąz) oraz matowy i połyskujący róż, więc idealnie pasuje do jasnych blondynek. Można za jej pomocą stworzyć delikatny makijaż dzienny jak i mocniejszy wieczorowy. Cienie są dobrze napigmentowane, jakoś szczególnie się nie sypią (choć mogłyby być mniej suche). Makijaż bez problemu utrzymuje się cały dzień. Opakowanie jest przepiękne, różowo - złote. Jej cena regularna oscyluje w granicach 70 zł, ale często można ją dostać na promocji. Z racji kolorystyki ( pominę kwestię suchości cieni) oznaczam jako HIT.

Genialna

To co ta paletka potrafi stworzyć na oku, to ja nie mam pytań.
Jest po prostu idealna, dla początkujących i dla zaawansowanych.
Przepiękne kolory, które są tak mocno napigmentowane, jak jeszcze w zadnej paletce nie miałam.

Paletka nadaje się do przechowywania jej w kosmetyczce podczas transportu, ponieważ ma dobrze zabezpieczone opakowanie, które zamyka się jakby na jakieś magnesiki.

Kolorem pink drink można zrobić sobie ładnie rózowe policzki, a kolor coffee nadaje się jako bronzer. Ta paletka jest po prostu wielofunkcyjna.
Ma również dobrze napigmentowane cienie brokatowe, których jest aż 4.

Ta paletką można stworzyć makijaż na wesele, do pracy, czy na spacer. Polecam ją każdemu!!

mega pigmentacja

Palata jakością dorównuje wysokim półkom jeśli chodzi o kolorówkę. Super pigentacja, konsystencja delikatnego masełka i bardzo przyjemnie rozprowadza się na powiece i blenduje. Nie robi plam. Uwielbiam ją i nie wyobrazam sobie nie mieć jej w pracy wizażysty. Stosunek jakości do ceny jest na duży plus. Dobór kolorów pozwala wykonać makijaż tylko przy pomocy tej jednej palety. Jasne cienie bardzo dobrze spełniają swoją rolę dzięki mocnej pigmentacji i kolor nie ginie na powiece.
Kupię na pewno kolejną :)

Ulubiona paleta cieni

Odkąd kupiłam tę paletę, prawie każdy makijaż jest nią wykonany. Jest bardzo uniwersalna, posiada głównie jasne kolory, ale znajdą się też dwa ciemniejsze (brąz i bordo). Błyski są nieziemskie. Sama formuła cieni jest masełkowa, świetnie rozprowadza się na powiece i pozwala się ładnie blendować. Cienie są tak świetnie dobrane, że przy użyciu jednego błysku i jednego matu jesteśmy w stanie zrobić piękny makijaż dzienny, a przy delikatnym dopracowaniu, również wieczorowy. Cienie nie osypują się.

Moja ulubiona

Mam masę palet ale ta wyjątkowo skrapla moje serce. Może dlatego że jest taka wyjątkowa że można nią robic makijaż dzienny ale też mega sexi i wyjściowy. Kolory pigmentacja cena mówią same za siebie. Ja jej używam cały czas mimo ogromu palet w szufladach. Po prostu ja pokochałam. Musicie ja mieć bo jest naprawdę wyjątkowa kolory są naprawdę cudowne każdy znajdzie coś dla siebie a pigmentacja jest mega nie kruszy się i nie robi plam. Trzyma się cały wieczór i cały dzień.

Słodziutka paletka :)

Paletkę kupiłam w promocyjnej cenie w Hebe.
Cienie mają bardzo fajne ,dobrze dobrane kolory , dzięki czemu można nią wykonać makijaż codzienny i wieczorowy.
Cienie dobrze napigmentowane, ładnie się blendują, są trwałe i nie osypują się.
Najjaśniejszy matowy beż mógłby być większy od pozostałych, bo używamy go najczęściej, ale w tym przypadku producent o tym nie pomyślał.
Sama paletka jest estetyczna i różowa, jak na akcesorium dla królowej przystało :)
Nie wiem, czy kupię po raz drugi, bo chciałabym przetestować też inne palety tej marki, ale z czystym sumieniem mogę ją polecić.
Warto jednak polować na promocje, bo cena regularna mogłaby być ciutkę niższa.

Miłość

Lubię Klaudię, dlatego od razu po prezentacji kolekcji przystąpiłam do zakupów. Miałam już kilka kosmetyków z Claresy, przeważnie jestem z nich zadowolona, więc biorąc pod uwagę przystępne ceny kosmetyków - ryzyko zerowe.
Paleta została naprawdę ładnie skomponowana - wyczarujemy nią zarówno pięciosekundowego Dzienniaka, jak i makijaż wieczorowy.
10 cieni zamknięto w różowo-złotym kartoniku bez lusterka.
4 cienie to błyski - bardzo ładne, o miękkiej, ale nie sypiącej się konsystencji, bardzo dobrze nakłada się je palcem. Pięć kolejnych cieni to maty, a ostatni, white choco, to coś pomiędzy - idealny na rozświetlenie wewnętrznego kącika.
Brązowa tonacja została przełamana różem - zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej.

Korzystanie z cieni to sama przyjemność. Nie osypują się, ładnie się blendują. Pigmentacja nie jest powalająco wysoka, ale dają się nabudować na powiece. Na oku wyglądają dobrze nawet po kilku godzinach.

Mimo iż mam już palety nude, bez zastanowienia kupiłam tę i nie żałuję. Jest to bardzo dobra paleta w korzystnej cenie.