Action, Just BeJuicy, Every Day is a Fresh Start Hand Cream (Krem do rąk)

Action, Just BeJuicy, Every Day is a Fresh Start Hand Cream (Krem do rąk)

Krem do rąk w opakowaniu zdobionym wesołym wzorem.
Intensywnie nawilża.
Dzięki niewielkiemu rozmiarowi można łatwo umieścić tę wesołą tubkę kremu do rąk w torebce.
Produkt nieodpowiedni dla skóry wrażliwej.

zapachowa
w tubce
normalna
kremy do rąk
nawilżające

Soczyście owocowy zawrót głowy

Krem zakupiłam w Actionie. Nie umiałam przejść obojętnie obok tego opakowania. Soczyste, wakacyjne, wesołe, przywodzące na myśl beztroskie lato.

Krem ma pojemność 75 ml i niewielką zakrętkę. Co ważne i na bardzo duży plus - kosmetyk jest zabezpieczony sreberkiem, mamy więc pewność, że nikt go w sklepie nie otwierał i nie wąchał, co jest niestety nagminne.

Zapach... O rety! Przepadłam. Soczyście owocowy. Aplikacja tego kremu naprawdę jest mega przyjemna. Zapach zostaje z nami jeszcze na długo, ale jest delikatny, bardzo przyjemny. Mniam... Kojarzy mi się trochę z cukierkami owocowymi mającymi wygląd gumy rozpuszczalnej z dzieciństwa. Stąd aranżacja zdjęcia.

Krem ma przyjemnie lekką i jedwabistą konsystencję, dobrze się wsmarowuje w skórę dłoni, szybko wchłania i pozostawia przyjemną warstewkę, która nie lepi się. Moim zdaniem naprawdę dobrze nawilża.

Zastanawia mnie fakt, że na opakowaniu znajduje się informacja, że krem nie jest przeznaczony dla skóry wrażliwej. Co prawda nie mam szczególnie wrażliwej skóry dłoni, ale reaguje ona bardzo na wysuszające mydła. Ten krem nie robi jej nic złego. Żadnych podrażnień, zaczerwienień, swędzenia. Dla mnie ten krem jest rewelacyjny.

Na opakowaniu znajdziemy także informację, że jest to produkt wegański.