KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 79% osób
    Korneliix
    24 lutego 2023 o 19:27
    5 / 5
    Świetny żel pod prysznic po treningu i nie tylko
    Super żel pod prysznic. Naprawdę godny polecenia. Piszę tę recenzję jako posiadaczka skóry suchej i wrażliwej. Po użyciu żelu, skóra jest głęboko nawilżona, odświeżona i oczyszczona. Świetnie sprawdza się w codziennym użyciu ale także po intensywnym treningu. Ma przyjemny, otulający zapach. Utrzymuje się na skórze przez długi czas po kąpieli. Żel pod prysznic nie uczula, nie podrażnia i nie wysusza skóry. Duże opakowanie produktu wystarcza na długotrwałe użytkowanie. Konsystencja żelu umożliwia łatwą i przyjemną aplikację. Pieni się. Gorąco polecam.
    Używa produktu od:tydzień

22 osób uznało tą opinię za pomocną
    BetiBeti40
    21 lutego 2023 o 13:48
    5 / 5
    Przyjemny zapach i dobre oczyszczenie
    Żel znajduje się w wygodnym opakowaniu, które jest przezroczyste dzięki czemu możemy łatwo kontrolować stan zużycia produktu. Żel bardzo dobrze oczyszcza i myje skórę, jednocześnie nie podrażniając jej. Zapach jest bardzo przyjemny, orzeźwiający. Długo utrzymuję się na skórze po kąpieli. Żel jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość aby dokładnie się umyć. Opakowanie jest bardzo solidnie wykonane.
    Używa produktu od:2 tygodnie

17 osób uznało tą opinię za pomocną
    shewild
    20 lutego 2023 o 19:29
    4 / 5
    Pielęgnacyjnie świetny, zapachowo - zupełnie nie mój typ
    Już od dawna nie miałam do czynienia z kosmetykami marki Adidas, więc chętnie przetestowałam żel pod prysznic. Dawno temu kojarzyłam markę z dość agresywnymi oczyszczającymi żelami i chyba podświadomie to skojarzenie zostało mi w głowie, bo zawsze jakoś omijałam wzrokiem kosmetyki tego producenta. Jak się okazuje - nie do końca słusznie. Pierwsze co się rzuca w oczy to butelka. Bardzo fajna, wysoka i smukła. Jest dość nietypowa, bo płaska. Na pewno świetnie się sprawdzi gdy trzeba ją spakować np. do torby na siłownię, bo dobrze dopasowuje się do płaskiej kieszeni. Z żelami pod prysznic często miałam ten problem, że ich pękate kształty jakoś kiepsko mieściły się w torbie, także spodobała mi się butelka żelu Adidas. Także w domu, na półce pod prysznicem pasuje idealnie. Niestety jedna z najważniejszych cech, która nie przypadła mi do gustu i przez którą nie wiem czy kupiłabym żel ponownie to zapach. Bardzo przypomina mi zapach męskich żeli pod prysznic. W zasadzie to pachnie wręcz identycznie jak żel, którego używa mój mąż, chociaż jest to kosmetyk innego producenta. Sporo drogeryjnych żeli pod prysznic pachnie podobnie, ma taki charakterystyczny "męski" zapach. Nie to, że mi się nie podoba. Nie przepadam za tym zapachem na mnie po prostu. Ja zdecydowanie wolę albo bardziej "kobiece" zapachy, albo po prostu neutralne czyli jakieś ziołowe, owocowe, wytrawne. Zapach żelu Adidas może nie jest tak intensywny jak w przypadku męskich żeli, ale jednak wyraźnie go czuć. Na szczęście po prysznicu dość szybko znika ze skóry i nie czuję go w ciągu dnia. Co mnie bardzo zaskoczyło na plus - ten żel pod względem pielęgnacyjnym jest naprawdę świetny! Ma kremową konsystencję, która doskonale się pieni, tworzy gęstą kremową pianę, która w ogóle nie wysusza skóry. Skutecznie, ale łagodnie oczyszcza, doskonale odświeża, dba o nawilżenie. Po umyciu mam poczucie gładkiej, przyjemnie miękkiej i odżywionej skóry. Myjąc się nim mam wręcz wrażenie jakbym smarowała się jakimś balsamem, jest tak miękki i delikatny. Nawet gdy miałam lekko podrażnioną skórę po depilacji nic a nic nie podrażnił ani nie wzmógł zaczerwienienia. Świetnie delikatnie oczyścił skórę i nadał jedwabistości w dotyku. Jest to świetny, pielęgnujący żel, który doskonale się sprawdza w roli codziennego produktu do oczyszczania. Chętnie bym go kupiła znów, tylko dlaczego producent wybrał akurat taki zapach dla niego... Być może kiedyś preferencje zapachowe mi się odmienią, ale na ten moment inne żele pod względem zapachu biją go na głowę. A przyznam, że w przypadku żeli pod prysznic zapach to dla mnie jedno z głównych kryteriów.
    Używa produktu od:miesiąc

14 osób uznało tą opinię za pomocną
    Zakatek_beauty
    26 marca 2024 o 22:45
    Jak to żel
    Spełnia swoje wszystkie działania myjące i odświeżające! Jest naprawdę bardzo dobry! Po jego użyciu skóra jest miękka i przyjemna w dotyku mam tez wrażenie, że jest nawilżona. Bardzo wydajny, super się pieni :) Czego chciec więcej!
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Inna drogeria

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    MissRapunzel
    26 marca 2024 o 22:41
    Pachnie czystością
    Żel ma kremową konsystencję i wystarcza na długo, a to dlatego, że jest gęsty (kupiłam go w okresie Świąt Bożonarodzeniowych, a zbliża się Wielkanoc - tak myję się nim). Nie wysusza skóry jak mydło, a ja czuję się świeża i można by powiedzieć zaopiekowana. Moja skóra jest miękka i dobrze oczyszczona z potu. Bardzo podoba mi się zapach tego produktu i w sumie dla niego wybrałam ten wariant. Polecam wypróbować, bo warto.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann