Lactacyd, Pure, Naturalny żel do higieny intymnej

Lactacyd, Pure, Naturalny żel do higieny intymnej

Naturalny*, łagodny żel do higieny intymnej, odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, również dla skóry wrażliwej. Do codziennego stosowania. Chroni i pomaga utrzymać równowagę pH. Wzbogacony o mieszankę naturalnego kwasu L-mlekowego.

Produkt wegański – bez zawartości składników pochodzenia zwierzęcego
Formuła nie zawiera mydła i substancji zapachowych
Testowany dermatologicznie i ginekologicznie

*98% zawartość składników naturalnych

płyny
równowaga flory bakteryjnej
z pompką, w butelce
normalna, wrażliwa

Nie myje

Ogólnie lubię płyny tej firmy i zawsze byłam z nich zadowolona ale ta wersja jest dla mnie bardzo słaba. Nie czuje w ogóle uczucia świeżości a tak jakbym po prostu umyła się wodą. Ogólnie pierwszy raz mam tak "niemyjący" płyn do higieny intymnej a próbowałam już różne marki i produkty z mniej i bardziej naturalnym składem więc nie wiem co tutaj nie wyszło.

Wreszcie coś naturalnego !

Nareszcie Lactacyd postawił na naturę i wypuścił na rynek produkt z dobrym składem. Coś co może stosować każdy, nawet osoba ze skórą wrażliwą lub skłonnościami do alergii.
Żel do higieny intymnej zamknięto w ciemno zieloną buteleczkę, która jest na tyle przejrzysta, aby móc określić zawartość opakowania. Zamykana na korek zapewnia bezpieczny transport. Kosmetyk ma wodnistą konsystencje, co mnie osobiście nie cieszy, gdyż wolę kiedy są one żelowe - mam wrażenie że wystarczają na dłużej. Płyn do higieny intymnej jest bezzapachowy i bezbarwny oraz wegański, a jego zadaniem jest chronić i pomagać utrzymać równowagę pH.
Po ponad miesięcznym stosowaniu tego żelu muszę stwierdzić, że jest naprawdę dobry. Osobiście nie po drodze mi było z marką Lactacyd, jednak ten produkt odczarował to. Podczas używania nie odczułam nieprzyjemnych reakcji takich jak pieczenie itp, aczkolwiek producent zaleca zaprzestać stosowania kosmetyku jeśli takie wystąpią. Produkt skutecznie oczyszcza intymne partie ciała i łagodzi podrażnienia zapewniając duży komfort podczas stosowania i długo utrzymującą się świeżość.
Dla mnie bomba! Uważam, że kobietki w każdym wieku mogą stosować ten żel
Jest on łatwo dostępny ( widziałam w Kauflandzie oraz Rossmanie), a jego cena waha się od 16 do 25 zł.

Polecam osobom ze skłonnościami do infekcji

Bardzo dobry żel do higieny intymnej. Został on polecony przez ginekologa osobie, która ma skłonność do różnych infekcji i spełnia zadanie w 100% - infekcji brak. Ma przyjemny zapach i fajną konsystencję i zdecydowaną zaletą jest jego wydajność.

Chyba znalazłam mój ideał!!

Zacznę od tego, że długo szukałam idealnego żelu do higieny intymnej. Bardzo ważne są dla mnie właściwości nawilżające oraz naturalny skład. To dla mnie ogromny plus. Nie mogło być inaczej musiałam wypróbować ten.

Żel ma dość płynną konsystencję, ale nie oceniam tego negatywnie. Mógłby być gęstszy. Jest bezbarwny i bezzapachowy. Dla mnie jako alergika idealnie.

Działanie nawilżające dostrzegłam praktycznie od razu. Wydaje mi się, że to dzięki glicerynie wysoko w składzie. Nie podrażnia, nie szczypie. Pod tym względem jest naprawdę perfekcyjny.

Buteleczka ładna. Kolorystyka mi się podoba. Kojarzy się z delikatnością i naturą. Wolałabym jednak, żeby buteleczka miała pomkę. Wygodniej by się dozowało produkt.

Podsumowując, polecam każdej kobiecie. Zostaje ze mną na dłużej.

Delikatny żel do higieny intymnej z prostym, krótkim składem

Jak świat długi i szeroki, tak duża gama dostępnych na rynku drogeryjnym produktów do higieny intymnej. Nic więc dziwnego, że często sięgam po jakieś nowe, nieznane mi dotąd produktu, ciekawa tego, co mogą mi zaoferować. Markę Lactacyd oczywiście znałam od bardzo wielu lat i korzystałam z różnych wariantów żeli tego typu. Ich składy jednak nie powalały na kolana, a że od pewnego czasu bardziej świadomie kupuję kosmetyki i zapoznaję się ze składami INCI, to nie są już one dla mnie tak atrakcyjne, jak kiedyś. Ale podczas którychś zakupów natrafiłam na Lactacyd Pure, o którym słyszałam i czytałam już jakiś czas temu na Wizaz.pl. Trafił do mojego koszyka, wykorzystałam całą butelkę i podzielę się moją opinią co do niego.

Skład produktu jest naprawdę nieskomplikowany i stosunkowo krótki, a znajdziemy w nim 98% składników pochodzenia naturalnego. Ma delikatną, żelową konsystencję, która dobrze się pieni i wystarczająco dobrze myje, pozostawiając na długo uczucie świeżości. Kosmetyk nie podrażnia delikatnej skóry, a także nie powoduje alergii. Nie trzeba używać dużej ilości do jednego mycia, dzięki czemu jest wydajny i butelka o pojemności 200 ml wystarcza na ok. 3 miesiące.

Butelka jest zielona, lecz transparentna, dzięki czemu widać na bieżąco, ile produktu w niej pozostało. Zamykana jest na morelowy korek, który ma dziurkę do dozowania produktu. Stosując ten żel przeszkadzało mi to, że nie ma dozownika w formie pompki. Wydaje mi się, że tego typu dozowniki lepiej spisują się w przypadku płynów, których wystarczy niewielka ilość. Kilka razy przez przypadek wylało mi się zbyt dużo płynu, niż było potrzebne, co zaowocowało oczywiście szybszym skończeniem się produktu. Zastosowanie pompki mogłoby zwiększyć wydajność kosmetyku.

Lactacyd Pure dostępny jest w Drogeriach Rossmann (tam akurat go nabyłam), jak również w aptekach i sklepach internetowych. Jego cena to ok. 18-20 zł za butelkę, natomiast można go często dostać w promocji nawet za 14 zł. Myślę, że warto dopłacić te kilka złotych więcej za produkt kosmetyczny z lepszym, bardziej naturalnym składem w stosunku do drogeryjnych konkurentów. Dlatego Lactacyd Pure otrzymuje ode mnie zasłużone 5 gwiazdek.

Super produkt

Żel jest mega delikatny. Nie podrażnia ani nie uczula . Delikatnie się pieni i pozostawia uczucie świeżości. Jest bardzo wydajny, wystarcza niewielka ilość . Jak dla mnie duży plus tak samo za jego skład. Na pewno wrócę do niego nie raz.

SUPER

Świetny produkt, delikatnie się pieni, pozostawia bardzo świeże uczucie.
Jest bardzo wydajny. Stosuję go razem z córką od miesiąca i nadal opakowanie nie jest puste. Podoba mi się również delikatne opakowanie produktu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Przyjemny choć brakuje mi zapachu

Produkt jest ultradelikatny. Jednak nie dawał mi w 100% poczucia bycia świeża cały dzień. Brakowało mi zapachu. Choć wiem, ze to się wyklucza - naturalność i zapach. Preferuje jednak odświeżenie - wiec produkt spełnił moje oczekiwania prócz tego jednego punktu. Na plus na pewno zasługuje wydajność. Wystarczy naprawdę malutka kropka żelu. Polecam wszystkim z wrażliwa skóra.

Polecam ten płyn

Od jakiegoś czasu uwielbiam kosmetyki wegańskie oraz naturalne. Więc zaintrygował mnie ten żel. Podoba mi się jego skład, to, że jest odpowiedni dla każdego typu skóry nawet dla tej wrażliwej. Produkt jest bezzapachowy o przyjemnej, lejącej się konsystencji. Choć tutaj jeden minus - wydajność. Opakowanie powinno wg mnie być z pompką. Wylewa się z niego o wiele więcej produktu niż potrzeba, przez co jest mniej wydajny. Całość na plus. Produkt mnie nie podrażnił, nie uczulił, dał poczucie świeżości przez cały dzień.

Najlepszy zel na rynku

Opakowanie bardzo przyjemne, przyciaga wzrok przez wlasciwie dobrane kolory. Aplikacja odpowiednia. Nie podraznia i dzieki temu ze jest bezzapachoway, nie jest alergiczny.
Wyjatkowo delikatny sla wrazliwej skory.

Super ale brakuje pompki

Lactacyd Pure jest bardzo łagodny i przyjemny w stosowaniu. Dla mnie ważne jest naturalne pochodzenie składników i formuła bezzapachowa szczególnie istotna w pielęgnacji stref intymnych.
Żel jest delikatny, koi i łagodzi skórę okolic intymnych. Nadaje się do codziennego stosowania, nie tylko podczas menstruacji. Żel jest bardzo delikatny o wodnistej konsystencji. Wystarczy niewielka ilość by spełnił swoje zadanie. Po umyciu pozostawia przez długi czas uczucie świeżości.
Opakowanie z recyklingu, ładnie wygląda, całkiem wygodne chociaż ja osobiście dla mojej wygody preferuje opakowania z pompką. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, myślę że kupię kolejne opakowanie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Łagodny żel do higieny intymnej

Naturalny żel do higieny intymnej Lactacyd Pure otrzymałam w ramach testowania Klubu Recenzentki na Wizaż. To produkt, który w 98% zawiera składniki naturalne.

Opakowanie: stanowi smukła, plastikowa butelka, która jak informuje producent, w 50% jest wyprodukowana z materiału z recyklingu i ma pojemności 200 ml. Etykieta jest w ciemnym kolorze butelkowej zieleni, ale jednocześnie przezroczystym na tyle, że pozwana zaobserwować ile produktu zostało już zużyte. Posiada nakrętnię zamykają na klik, a dozowanie jest wygodne, chociaż zdecydowanie łatwiej byłoby dozować ten produkt, gdyby opakowanie posiadało pompkę. Natomiast nie stanowiło to dla mnie większego problemu, po prostu z czasem nabrałam wyczucia ile dozować produktu, przez naciśnięcie opakowania.

Jeśli chodzi o zapach, to jest on bardzo subtelny, delikatny, w kierunku bezzapachowym, dla mnie to zdecydowany plus.

Żel jest bezbarwny, lejący, lecz nie wypływa z dłoni, chociaż ja jestem zwolenniczką zdecydowanie bardziej gęstych produktów. Jest w miarę wydajny, zależy ile się go użyje podczas mycia, nie pieni się zbytnio, jest to bardzo delikatna piana w połączeniu z wodą, łatwo się spłukuje.

Działanie tego produktu jest porządku. Formuła jest delikatna, odpowiednia nawet dla skóry wrażliwej. Żel pozostawia uczucie świeżość, komfortu. Nie szczypie, nie swędzi nic po jego użyciu, odpowiedni do codziennej pielęgnacji okolic intymnych. Ten żel dobrze mi się sprawdził, ale nie jestem pewna, żeby na tyle, by zachwycił.