Hakuro, Pędzel do podkładu H51

Hakuro, Pędzel do podkładu H51

Pędzel przeznaczony do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych.

pędzle
do podkładu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetny do podkładu płynnego jak i sypkiego

Pędzel kupiłam około 6 miesięcy temu.Doskonale rozprowadza podkład płynny jak również świetnie nadaje się do sypkiego pudru mineralnego.Można zauważyć większe zużycie podkładu jednak efekt końcowy jaki daje zastosowanie tego pędzla jest naprawdę świetny.Cena bardzo przystępna a włosie pędzla idealnie mięciutkie.Pędzel po wielokrotnym praniu(praktycznie prany codziennie bądź co drugi dzień)nie zmienił swojego kształtu ale od około 2 tygodni zaczał gubić włosie-na dzień dzisiejszy bardzo się to nasiliło.Mimo wszystko polecam.

Używam tego produktu od: od 6 miesięcy

Świetny!

Produkt bardzo dobry, wykonany z wysokiej jakości włosia. Nie zniszczył się ("nie skudłaczył") po myciu. nie pozostawia smug na twarzy. Ładnie rozprowadza podkład.Cena bardzo w porządku jak na taką jakość pędzelka. Od dawna takiego poszukiwałam. Wielki pozytyw dla producenta.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Czy ja wiem

to mój pierwszy pędzel tego typu, aplikacja podkładu to sama przyjemnosc. kosmetyk jest rozprowadzony równo nie zostawia plam czy smug. Zuzycie podkładu faktycznie sie zwieksza, chociaz mocze pedzel przed uzyciem. Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 sztuka

zmieniam o nim zdanie włosie zaczeło potwornie wypadac poszukam czegos lepszego :(

super!!!

pędzel jest po prostu wspaniały. Wcześniej próbowałam nakładać pędzlem języczkowym- TheBodyShop i przyznam że nie ma żadnego porównania. Hakuro-wymiata!!!! miękkie włosie,bardzo elastyczne, dobrze sie pierze, wygodny w trzymaniu, po wcześniejszym zwilżeniu wodą nie chłonie podkładu prawie wcale a przepięknie rozciera podkład- naprawdę- kiedyś wydawało mi się że tylko opuszki potrafią dobrze podkład rozetrzeć- myliłam się :)

Ilość zużytych opakowań: 1-oby tylko jeden

Rewelacja!!!

Tyle czasu męczyłam się z nakładaniem podkładu palcami, co nigdy nie wychodziło idealnie... No i wreszcie upolowałam na Allegro flat top Hakuro, jestem ogromnie zadowolona! Aplikacja fluidu trwa kilka sekund, wszystko jest równomiernie rozprowadzone, ten pędzel to absolutna rewelacja! Piorę go codziennie, nie wypadł żaden włosek, jest porządnie wykonany. Polecam gorąco wszystkim, to mój czwarty pędzel Hakuro i na pewno nie ostatni!

update: Po 2 miesiącach użytkowania pędzel zaczyna strasznie gubić włosie i wychodzi z niego klej, nie podoba mi się to - trudno, żebym nie czyściła codziennie pędzla do podkładu... Odejmuję gwiazdkę, bo pędzel zdecydowanie się przerzedził.

Ilość zużytych opakowań: 1szt

Bardzo pozytywnie :)

Pędzel używam do płynnego podkładu i spisuje się dobrze. Ma super mięciutkie gęste włosie dobrze aplikuje produkt. Nie tworzy efektu maski, makijaż jest naturalny i bez smug co często dzieje się przy pędzlach języczkowych.
Codziennie go stosuję i nie wyszedł ani jeden włosek nawet podczas prania . Pielęgnacja jest dosyć trudna gdyż ciężko usunąć podkład ( długotrwały) z tak gęstego pędzla ale znalazłam na to sposób w postaci płynu do demakijażu :).

Mam wrażenie że pochłania sporo produktu ale nie tak dużo jak przy innych pędzlach tego typu . Producent radzi spryskać włosie wodą by nie wchłaniał za dużo podkładu ja nie zauważyłam różnicy.

Ilość zużytych opakowań: 1 i mam nadzieję że długo

polecam

Używam go do płynnego podkładu, czasem też do pudru w kamieniu. Bardzo dobry pędzel. Nie wypadają z niego włoski, nawet w czasie prania. Jest bardzo miękki, przyjemny w dotyku. Ma bardzo gęste włosie. Ładnie rozprowadza podkład. Ma wygodą rączkę, nie za długą i nie za krótką, a w sam raz:) Nie dałam maxa, bo to mój pierwszy pędzel typu flat top, więc nie mam porównania z innymi. Ale polecam go z czystym sumieniem, cena też jest bardzo przystępna.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jednen

najlepszy z najlepszych

Naprawde nie ma pedzla, który by mu dorównał w nakładaniu podkładu :) jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z efektu jaki pozostawia po nałożeniu nim podkładu w płynie. Cera jest odswiezona i naturalnie wygląda i to w przypadku kazdego podkładu jakiego nim nakładałam, nie wazne czy drozszy czy tanszy, po prostu rewelacja :) A cena... cena jest genialna za ten produkt :) niejeden pedzel , który kosztuje naprawde duzo nie dorasta mu do pięt :)
jego dodatkowym plusem jest to ze ma długą rączkę i dzieki temu wygodnie się go uzywa :)
ps. fajnie nim sie mizia po buzi :P

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

Genialny!

Pędzel jest po prostu niesamowity! Nigdy wcześniej nie nakładałam podkładu pędzlem, zawsze robiłam to palcami, ale po zastosowaniu pędzelka Hakuro nigdy już do tego nie wrócę!
Podkład rozprowadza się niesamowicie. Nie zostawia smug, daje piękne, naturalne wykończenie. Według mnie jest na prawdę porządnie wykonany, włosie jest fenomenalne - mięciutkie i nie "pije" podkładu.

Z tej firmy mam także pędzle nr. h85 i h84 do eyelinera i brwi - także są świetne :) Na pewno systematycznie będę dokupywała kolejne :)
Na ich korzyść przemawia też na prawdę rewelacyjna cena!!!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Zużyte opakowania:

Dla mnie bomba!

Pędzla używam do nakładania płynnego podkładu. Jak dla mnie sprawdza się świetnie, nie zostawia smug, pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego efektu. Przy jego pomocy robienie makijażu stało się łatwiejsze i szybsze. Pędzel jest zrobiony z bardzo miłego i mięciutkiego włosia, które jest na tyle gęste że nie "pije" za dużo podkładu. Producent radzi przed użyciem pędzla do fluidu lekko spryskać włosie (ma wtedy mniej pochłaniać kosmetyk), ja jednak tego nie robię i mimo wszystko jestem zadowolona, choć trochę fluidu dostaje się do środka pędzla.
Po "praniu" pędzel się troszkę rozczapierzył, nie zmieniło to jednak jego właściwości.

Ilość zużytych opakowań: -