Top Choice, Natural & Exclusive Fashion Design, Sztuczne rzęsy 37870

Top Choice, Natural & Exclusive Fashion Design, Sztuczne rzęsy 37870

Rzęsy Natural & Exclusive to doskonały wybór do dziennej jak i wieczorowej stylizacji oczu.Lekkie i miękkie,wykonane ręcznie,w 100% ze sterylizowanych naturalnych włosów ludzkich.

Zamocowane na niewidocznym nylonowym pasku idealnie się wtapiają w naturalne rzęsy,nadając oczom wyraźną i zmysłową oprawę.

sztuczne rzęsy
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Idealne

Jak każda kobieta lubię podkreślać spojrzenie ,więc żeby było bardziej wyraziste postanowiłam wypróbować sztuczne rzęsy.
Akcesorium kupujemy w podłużnym kartoniku z okienkiem przez które widzimy zawartość.Rzęsy znajdują się na plastikowej tacce,na którą zaleca się je po użyciu odkładać ,a całość chować do opakowania. W ten sposób produkt się nie kurzy i ma swoje miejsce.W środku nie znajdziemy kleju,dlatego trzeba go dokupić osobno.
Rzęsy umiejscowione są na nylonowym,co ważne przeźroczystym ,cienkim pasku.Jest on elastyczny i wyprofilowany,dzięki czemu idealnie dopasowuje się do miejsca naturalnych włosków zlewając się z nimi.
Rzęsy świetnie pasują do kształtu mojego oka i nie musiałam ich docinać.Są estetycznie wykonane,według producenta są to w 100 proc. włosy ludzkie sterylizowane.Mają skręt typu C,co daje efekt jak po użyciu zalotki.Produkt ma odpowiednią dla mnie długość,objętość, i grubość .Nie lubię teatralnego,przerysowanego efektu,a te tworzą piękny,naturalny rezultat na oku,podkreślając spojrzenie i dodawając uroku .Myslę,że spokojnie można aplikować je na codzień.
Rzęsy te charakteryzują się lekkością ,a poprawnie przyklejone nie są wyczuwalne na powiece,nie obciążają skóry,nie sprawiają dyskomfortu.Noszę okulary i mi nie przeszkadzają podczas mrugania.
Przy czyszczeniu trzeba być ostrożnym i delikatnie palcami usuwać pozostałości kleju małymi partiami,wtedy nie uszkodzimy rzęs.
Produkt po kilkukrotnym użyciu dalej wygląda jak nowy,a włoski się nie przerzedziły.