Real Techniques, Everyday Essentials Set (Zestaw pędzli do makijażu z gąbeczką)

Real Techniques, Everyday Essentials Set (Zestaw pędzli do makijażu z gąbeczką)

Zestaw Everyday Essentials to zestaw najwyższej jakości akcesoriów, które pomogą wykonać perfekcyjny makijaż. Z produktami Real Techniques zrobienie codziennego makijażu stanie się łatwe, szybkie i przyjemne - 4 pędzle i gąbeczka pomogą idealnie nałożyć każdy produkt - róż, podkład, cienie do oczu, rozświetlacz i korektor.

Pędzel do różu RT® 400

miękkie, puszyste i specjalnie przycięte włosie, aby konturować i podkreślać policzki
do równomiernego nanoszenia różu lub bronzera w pudrze
pozwala uzyskać nieskazitelne wykończenie

Cudowna, wielofunkcyjna gąbeczka do podkładu miracle complexion sponge MCS

miękka, elastyczna gąbeczka bez lateksu jest idealna do płynnego lub kremowego podkładu
pozwala uzyskać świetliste, naturalne wykończenie makijażu
można używać wilgotnej, aby uzyskać efekt lżejszego pokrycia lub suchej, aby uzyskać pełne krycie

Pędzel do cieni do powiek RT 300

krótkie i gęste włosie idealnie rozprowadzi cienie w kremie lub pudrze na powiece oka

Pędzel do rozświetlacza RT 402

miękkie i puszyste włosie pozwala uzyskać naturalny wygląd skóry twarzy i szyi
do stosowania z pudrami do utrwalania, rozświetlaczami w pudrze lub korektorami w kremie

Pędzel do podkładu RT 200

sprężyste, ręcznie ścięte włosie pozwala na precyzyjną aplikację, od gęstego krycia po miękkie, delikatne wykończenie
pomoże nakładać i bez trudu mieszać podkład w płynie lub kremie

pędzle
do twarzy, do cieni, do rzęs, do podkładu, do pudru
zestaw
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Rewelacyjne pędzelki!

Moja przygoda z pędzlami Real Techniques zaczęła się ładnych parę lat temu, kiedy to otrzymałam pierwszy zestaw do makijażu powiek. Zawierał on głównie małe i precyzyjne pędzelki do blendowania cieniami. Obecnie potrzebowałam nie za dużych pędzli do makijażu twarzy i ten zestaw okazał się strzałem w dziesiątkę. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że pędzle są bardzo trwałe, nie gubią włosków, są miękkie i odpowiednio wyprofilowane. Ich rozmiary są idealnie zaprojektowane, niewielkie, zgrabne, dobrze dopasowane do każdego kształtu twarzy. Solidna jakość idzie w parze z ciekawym wyglądem i designem opakowania. Soczyste kolory zestawu kusząco przykuwają uwagę zachęcając do makijażowych eksperymentów. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Według mnie nie mają żadnych wad. Cena jest atrakcyjna i wiem, że będą służyły mi kolejnych kilka lat.

Super zestaw

Marka Real Techniques znana jest ze świetnej jakości pędzli do makijażu oraz innych akcesoriów.
Przedstawiony na zdjęciu zestaw kupiłam na Allegro za 49 zł.
W jego skład wchodzą.
* pomarańczową gąbeczka do podkładu bez lateksu która jest z jednej strony ściętą.
Nie jest to jakiś wyjątkowy produkt .Miałam już bardziej miękkie gąbki ale ta też daje radę. Bez problemu rozkłada kosmetyk na twarzy, nie robi smug i nie wchłania za dużo produktu.

* pędzel nr 400 -można go wykorzystać do nakładania pudru, bronzera itp. Ja używam go do różu. Nakłada delikatną mgiełkę koloru i nie robi plam
* pędzlem nr 200mniejszy i bardziej zbity idealnie sprawdza się konturowania twarzy bronzerem
* pędzle nr 402 u mnie sprawdza się podczas nakładania rozświetlacza ewentualnie do przypudrowaniu okolicy pod okiem
* pędzel nr 300 -do nakładania jasnego cienia pod łuk brwiowy , do rozcierania

Włosie jest bardzo miękkie i delikatne dla skóry. Idealnie rozprowadza kosmetyku.
Rączki i skuwki utrzymane w różowej tonacji.
Całość wygląda elegancko i profesjonalnie.
Podczas mycia włosie nie odkształca się i nie wypada Za taka cenę uważam że zakup mi się opłacił.

Świetny zestaw

To moje pierwsze spotkanie z pędzlami Real Techniques i na pewno nie ostatnie. Udało mi się złapać ten zestaw jeszcze w wersji świątecznej. Każdy pędzel ma przyjemne i miękkie w dotyku włosie, ładny design i super jakość. Na duży plus bardzo uniwersalne kształty pędzli, przez co można używać ich do różnych celów. Gąbeczka jest w porządku, dobrze rozprowadza podkład, nie wchłania go za dużo. Nie jest to najbardziej miękka gąbka spośród wszystkich, jakie do tej pory testowałam, więc nie zrobiła nam mnie ąż tak dużego wrażania, jak pędzle. Pędzel 200 - wygodny, zbity pędzel do podkładu i kremowych produktów, szczególnie polubiłam nakładanie nim różu w kremie, praca nim to czysta przyjemność. Pędzel 300 - chyba najmniej mi się spodobał, ze względu na krótsze zbite włosie. Używam go do nakładania kremowej bazy pod cienie lub cienia bazowego na całą powiekę. Pędzel 400 - puchaty, lekko zaokrąglony, idealny do pudru, ale fajnie sprawdza się także do różu, czy bronzera. Pędzel 402 - puchaty, lekko spłaszczony, ulubieniec do pudrowania okolicy pod okiem, ale lubię nim nakładać również rozświetlacz. Podsumowując ten zestaw polecam każdemu, zarówno osobie początkującej, jak zaawansowanej w makijażu.

Świetne pędzle

Markę Real Techniques znam od lat i kupowałam z niej wielokrotnie pojedyńcze pędzle.
W drogerii Rossmann natrafiłam na cały zestaw w atrakcyjnej cenie więc się skusiłam. Możemy w nim znaleść 4 pędzle i gąbkę do podkładu.
Zestaw zawiera wszystko co jest potrzebne do wykonania podstawowego makijażu.
Gąbeczka jest miękką i świetnie rozprowadza podkład. Ścięta część ułatwia dotarcie w okolice oczu, na powieki i do skrzydełek nosa. Jest łatwa w czyszczeniu i nie zostają na niej plamy.
Jeżeli chodzi o pędzle to mamy tu: pędzel do pudru, bronzera/różu ,rozświetlacza, cieni. Włosie jest przyjemne dla skóry , przyjemnie się nimi pracuję. Z perspektywy czasu uważam, że nic się z nimi nie dzieje i ciągle są w niezmienionym stanie. Jestem z nich bardzo zadowolona i mogę je polecić.

• Design produktu: 5

genialne pędzle na co dzień dla każdego

Testowałam już pędzle wielu marek i ciesze się, że w kocu dorwałam te pędzle na promocji w drogerii rossmann. Pędzle mają dobre wykonanie, są miękkie i dobrze rozprowadzają produkt. Pędzel do konturowania na mokro oraz do pudru są moimi ulubieńcami. Gąbka jest również bardzo dobra, ale znam lepsze stąd odejmuje 1 punkt.
Test pędzli oraz gąbki na TT - https://www.tiktok.com/@juliakudela/video/7213036234636020998

Fajny zestaw

Pędzle kupiłam podczas zakupów w drogerii Rossman.
Moje dotychczasowe Pędzle były już w bardzo złym stanie.
Zależało mi bardzo na tym aby Pędzle były w jednym opakowaniu -zestawie .
Nie lubie kupować czegoś osobno gdzie każda rzecz wygląda jak by byla z innej parafi;).
Pędzle posiadają zewnętrzne plastikowe opakowanie .
Opakowanie wykonane z przezroczystego różowego plastiku.
Lubię rozwiązanie przezroczystych opakowań bo dzięki temu widzimy co mamy w środku i nie kupujemy czegoś w ciemno.
Na przodzie opakowania znajdują się biało czarne napisy oraz napisy na tle fuksjowych ramek.
Z tyłu na opakowaniu znajduje się wizerunek kobiety w wykonanym makijażu na różowo mozaikowym tle oraz liczne czarne napisy.
Napisy na opakowaniu czytelne lecz w obcym języku.
Wewnątrz opakowania znajdziemy:
-Pędzel do nakładania różu
-Gąbeczkę do blendowania
-Pędzelek do tzw załamań
- Pędzel do pudru
-Pędzel do podkładu w płynie (fluidu)
Pędzel do różu posiada rączkę w kolorze różowego złota.
Sam pedzelek jest bardzo duży a jego włosie bardzo puszyste.
Pędzel świetnie radzi sobie z nakładaniem różu.
Aplikacja jest delikatna i przyjemna.
Gabeczka do blendowania w kolorze żółtym.
Gąbeczką wykonana jest z dobrej jakości materiału
Dobrze się nią blenduje i wklepuje podkład.
Pędzelek do zalamań posiada rączkę w kolorze fiksiowym jego włosie jest mięciutkie i delikatnie ścięte.
Idaelanie nakłada się nim cienie do powiek.
Pędzelek do pudru sypkiego posiada rączkę w kolorze różowego złota jego włosie jest miękkie nieco wydłużone.
Dobrze nakłada puder sypki.
Pędzel do podkładu płynnego posiada rączkę w kolorze złota pomieszanego z pomarańczem.
Włosie jest puszyste bardziej zbite.
Dobrze nakłada się nim podkład.
Nie tworzy smug.
Naprawdę dobry zestaw do wykonania makijażu.
Wszystkie rzeczy wykonane z dobrej jakości materiałów .
Zestaw dobry dla amatorów jak i profesjonalistów w makijażu.