Skinimal, Korygujący krem pod oczy

Skinimal, Korygujący krem pod oczy

Korygujący krem pod oczy Skinimal to skoncentrowany dermokosmetyk, którego formuła zawiera peptyd Idealist*. Kosmetyk doskonale rozświetla i koryguje zmarszczki, które pojawiają się w okolicy oczu. Dodatek skwalanu i kwasu hialuronowego wyrównuje poziom nawilżenia i ujędrnia pozbawioną elastyczności skórę.
Bogaty krem opracowany z najwyższą skutecznością dodaje skórze rozświetlenia.

Peptyd Idealift* – lipodipeptyd , który pobudza skórę do regeneracji, napina tworząc zewnętrzny stelaż na którym opiera się delikatna skóra w ogół oczu.

kremy pod oczy
przeciwzmarszczkowe, rozświetlające
w tubce

Bardzo dobry, ale głównie dla osób, które nie mają wrażliwych oczu

Mam dosyć wymagającą skórę pod oczami-bywa sucha, a więc podatna na powstawanie zmarszczek z wysuszenia, do tego wiecznie borykam się z cieniami pod oczami(wiem, wiem, że genetyki nie zmienisz, ale kremy pomagają mi troszkę poprawić ten stan przez lekkie rozjaśnienie oraz ujędrnienie). Jednocześnie mam bardzo wrażliwe oczy, łatwo je podrażnić i dużo produktów dedykowanych na ten obszar powoduje u mnie mniejszy lub większy dyskomfort.
Mam 27 lat, więc pierwsze zmarszczki mimiczne itp. jeszcze przede mną. Kremy pod oczy stosuję przede wszystkim profilaktycznie.

Skinimal to marka której warto się przyjrzeć, sama z przyjemnością odkrywam ich produkty i uważam, że są naprawdę dobre oraz warte uwagi.
Ich krem pod oczy okazał się porządnym produktem pod wieloma względami. To dobry kosmetyk do codziennej profilaktyki pierwszych zmarszczek oraz lekkiego tuszowania oznak zmęczenia.
Bardzo dobrze nawilża, uelastycznia oraz odżywia skórę pod oczami, sprawia, że wygląda nieco bardziej promiennie i świeżo. Nie rozjaśnia cieni sam z siebie, ale przez utrzymanie skóry w dobrej kondycji pomaga troszkę zniwelować ten efekt. To oczywiste, że taki zwykły krem z drogerii zmarszczek nie usunie-on jedynie pomoże trochę zniwelować(poprzez dobre działanie nawilżające) te, które wynikają z suchości skóry, a także będzie zapobiegać powstawaniu takowych.

Konsystencja lekka, ale jednocześnie dobrze odżywcza-wchłania się, nie zostawia lepkiej czy ciężkiej warstwy, ale też czuć, że on na skórze zostaje oraz działa.
Bezzapachowy, dla mnie to ogromny i ważny plus. Dla mnie każdy krem pod oczy powinien być pozbawiony potencjalnych alergenów, a substancje zapachowe akurat mają spory potencjał uczulający.
Opakowanie z dziubkiem-praktyczne, wygodne i bez zastrzeżeń.

Wada tego kremu? Jedna. Potrafi czasami powodować dyskomfort oczu po aplikacji, jakby lekko je podrażniał gdy znajdzie się bliżej worka spojówkowego. Trochę to dziwne, bo czasami podrażnia, czasami nie. Znam już kosmetyki pod oczy, które mnie nigdy nie podrażniły oraz nie powodowały po aplikacji dyskomfortu. Dlatego nie wiem czy kupię ponownie recenzowany Skinimal.
Jednak jeśli nie masz wrażliwych oczu-to bardzo polecam.

Fajny krem w dobrej cenie

Produkt w minimalistycznym opakowaniu o całkiem dużej pojemności w bardzo dobrej cenie. Jestem nim całkiem zadowolona, produkt dobrze i szybko się wchłania, skóra jest wyraźnie rozświetlona i delikatnie ujędrniona. Krem jest bardzo wydajny.

Fajny krem w dobrej cenie

W związku że polubiłam się z kremem nawilżającym danej marki skusiłam się na zakup kremu pod oczy. Produkt jest wydajny, odpowiednio nawilża okolice oczu i co najważniejsze nie pozostawia tłustego wykończenia dzięki czemu nadaje się pod makijaż. W tej cenie jest to dobry produkt warty uwagi.

Krem dobrej jakości

Muszę przyznać, że jest to pierwszy produkt marki Skinimal jaki do tej pory stosowałam. Po przetestowaniu kremu pod oczy, który wywarł na mnie dobre wrażenie chętnie zapoznam się bliżej z asortymentem tego producenta. Korygujący krem pod oczy skutecznie nawilża i koi delikatny obszar wokół oczu. Preparat idealnie sprawdza się do użytkowania na dzień, na noc, jak również pod makijaż. Konsystencja jest bardzo dobrze wyważona, ponieważ balans pomiędzy bogatym działaniem, a lekką formułą jest dobrze skomponowany. Mam wątpliwości odnośnie efektu rozświetlenia, ponieważ takiego u siebie nie zauważam. Kremowa propozycja pozwala zadbać odpowiednio o skórę, ale nie uważam, aby miała wpływ na redukcje zmarszczek już istniejących. Zapach jest bardzo subtelny i lekko wyczuwalny, a jego woń określiłabym jako typowo pielęgnacyjną, kojarzy mi się z lekkim mleczkiem. Proces aplikacji przebiega bezproblemowo, formuła jest niezwykle plastyczna, a pod wpływem ciepła dłoni rozprowadza się praktycznie jednym ruchem. Stosunek jakości do ceny kremu pod oczy oceniam bardzo pozytywnie, a można go upolować również na promocjach. Pojemność mojej sztuki to 15ml, co jest charakterystyczne dla tego rodzaju asortymentu. Niewielka ilość wystarczy na pokrycie pożądanego obszaru, co wpływa na pozytywną ocenę wydajności. Forma podania w postaci wyciskanej tubki jest komfortowa, a minimalistyczna szata graficzna w granatowych i białych barwach zdecydowanie trafia w mój gust. Marka stawia na rozwój, więc z chęcią podejmę się kolejnych testów w celu poszukiwania nowych perełek.

Polecajka

Zakochana w spf 30 od skinimal, ruszylam do drogerii po krem pod oczy, skuszona korzystna cena zakupilam odrazu 2 op, konsystencja ok, zapach ok, wydajnosc ok, efekt po dluzszym stosowaniu REWELKA. Nie zapycha, nie zostawia tlustego filmu na skorze, idealny pod podklad jak i na "goła" skórę. Rozświetla, nie mam juz wfektu zmeczonego oka, baaa nawet mąż ktory nigdy nic nie zauwaza nagle zaczyna komentowac pozytywnie wyglad twarzy :).