Hakuro, Pędzel do cieni H79

Hakuro, Pędzel do cieni H79

Włosie: naturalne.
Całkowita długość pędzla: 17,8 cm.
Długość włosia: 2 cm.
Pędzel wykonany z włosia naturalnego. Służy do aplikacji cieni na całą ruchomą powiekę i powyżej, aż do linii brwi. Zaokrąglony kształt umożliwia nałożenie cienia rozświetlającego pod dolną linię brwi. Może również służyć do zacierania granic pomiędzy kolorami.

pędzle
do cieni
pojedyncze
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Klasyka gatunku.

Pędzel jest wykonany solidnie, ma minimalistyczny design. Trzonek drewniany, w czarnym kolorze. Nazwa firmy i numer pędzla dobrze widoczne. Włosie syntetyczne choć bardzo miłe, może się wydawać, że jest naturalne. Mocno zbite, wygodnie ścięte i bardzo dobrej jakości. Dobrze się nim rozprowadza cień, nie osypuje się. Jest bardzo precyzyjny. Łatwo się go czyści, nie odkształca się, nie niszczy, nie wypadają mu włoski. To naprawdę świetny pędzel, kultowa marka wśród produktów do makijażu. Kupiony raz, posłuży na lata. Cena jest bardzo niska w stosunku do świetnej jakości.

Bardzo fajny

Pędzel kupiłam za grosze, pamiętam że była to spontaniczna decyzja. Nie żałuję tej decyzji.
Jest to jeden z lepszych pędzelków do cieni jaki miałam okazję używać.

Ma bardzo delikatne włoski, które są miłe w kontakcie ze skórą. Bardzo przyjemnie się go używa. Włosie po miesiącu używania prawie w ogóle się nie zmieniło. Nie zauważyłam wypadających pojedynczych włosków co bardzo mnie cieszy, ponieważ było to normalne w przypadku innych tego typu produktach. Tutaj włoski nie dość że nie wypadają to również nie wyginają się na wszystkie strony ani nie odkształcają. Jakość wykonania rączki jak i włosia naprawdę mnie zaskoczyła, jest bardzo dobra.

Polecam pędzelki Hakuro, ja jestem bardzo zadowolona po miesiącu używania. Tym bardziej za tą cenę naprawdę warto. Minusów jak narazie nie zauważyłam.

• Design produktu: 5

Hakuro - najlepsze pędzle!

I tym razem się nie zawiodłam! Kolejny dobry jakościowo i praktyczny pędzel marki Hakuro. Włos nie wypada, nie odkształca się. W kontakcie ze skórą jest wręcz aksamitny. U mnie spełnia dość zawężoną funkcję - służy do nakładania cienia bazowego, rozmiękczania krawędzi i rozświetlania okolicy pod łukiem brwiowym. Pędzel jest puchaty - dzięki czemu efekt jest piękny i naturalny. Stosunek jakości do ceny - złoto!

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 3

Do blendowania

Dobrze blenduje cienie chociaż do tego wolę akurat inne kształty pędzli. Na ruchomą powiekę raczej się nie nada, bo jest za duży. Ma białe włosie, które się odkształca więc wykonanie raczej średnie. Chyba najmniej lubiany pędzel przeze mnie tej marki.

• Design produktu: 5

Pędzlem świetnie nakłada się cienie na całą ruchomą powiekę. Pomimo wielu myć włosie zachowało swoje pierwotne właściwości- jest miękkie i delikatne. Nie zauważyłam też, żeby wypadało. Pędzel jest lekki, dobrze leży w ręce. Wysoka jakość za przystępną cenę.

Lubię

Pędzelek kupiłam w zestawie z kilkoma innymi. Jako jedyny trochę niżej oceniam pod względem trzymania kształtu przez włosie. Pomimo odpowiedniego mycia i suszenia- kształt nie utrzymał się tutaj tak dobrze jak w przypadku innych pędzli. Niemniej jednak pędzel jest dobrze wykonany, nie rozkleja się a włosie nie gubi włosów. Dobrze się nim zarówno nakłada cienie na powiekę jak i blenduje.

Idealny do blendowania

Jest to pędzelek idealny do blendowania i rozcierania cieni oraz szósty w mojej kolekcji.
Nie znam lepszego pędzelka który tak szybko i precyzyjnie blenduje i rozciera cienie. Z jego pomocą można wyczarować w kilka minut efekt pięknego oka. Naturalne ,miękkie włosie osadzone jest w srebrnej skuwce zakończonej czarnym i eleganckim trzonkiem.
Dość często trzeba go myć ze względu na białe włosie ale to i tak nie zmienia jego kształtu. Nie zauważyłam efektu "rozczapierzania się " włosia ani jego wypadania .

Idealny!!!

Idealny pedzelek do blendowania
Mozna nim rozetrzec kazdy cien, wykonac kazdy mozliwy makijaz
Uwielbiam go i do uzywania na codzień dla siebie ale i maluje nim klientki
Ciezko sie domywa ale to nie traci na jakosci
Jak najbardziej polecam :)

• Design produktu: 5

Mam kilka sztuk tego pędzla. Najstarsza ma 5 lat, przez pierwsze półtora roku była prana ok 3 razy w tygodniu, co znosiła dobrze, nie gubiła włosków (do suszenia zawijam go w osłonkę z papieru toaletowego).
Z biegiem czasu trochę się rozciapierza, ale mi to pasuje, bo jeszcze ładniejszą chmurkę koloru robi. Nie mogę się doczekać, aż nowsze sztuki tak samo się "zestarzeją".
Jest tani, łatwo dostępny, porządny; miałam w rękach 217 maca, ale uważam, że jako osobie, która nie zajmuje się wizażem na co dzień, hakuro starczy.

polecam

Pędzelek do oczu Hakuro H79 mam już trochę czasu i śmiało mogę stwierdzić, że go uwielbiam.
Jest wielofunkcyjny: można nim nakładać cienie, rozcierać je, podkreślać cieniem załamanie powieki, również aplikować cień na dolną powiekę. Dzięki półokrągle ściętemu włosiu dobrze rozciera, a spłaszczony kształt wpasowuje się w załamanie i dolną powiekę.
Wykonany jest z naturalnego, białego włosia-po myciu należy nałożyć na niego odżywkę. Dzięki temu zawsze będzie mięciutki i miły dla oka, bo twarda woda nie służy ani naszym, ani zwierzęcym włosom. Wykonany klasycznie dla Hakuro-drewno pomalowane na czarno, srebrna błyszcząca skuwka. Dobrze leży w dłoni.

Dobry, ale dość sztywny

Kupiłam ten pędzel kilka lat temu pod wpływem wielu opinii, że jest to jeden z najlepszych pędzli do rozcierania cieni. I wtedy może był, ale teraz wiem, że można rozcierać cienie w dużo przyjemniejszy dla skóry oka sposób. Mimo że nie używam go akurat do bledowania, to świetnie sprawdza mi się do aplikacji np. beżowego cienia pod łuk brwiowy, nakładania cieni na całą powiekę albo wyrównania cieniowania w zewnętrznym kąciku.

Jest super

Świetnie blenduje cienie. Nawet jedna z wizażystek powiedziała że to świetny pędzelek :) Pomimo białego włosia - bardzo łatwo usuwa się z nich ciemne cienie. Po czasie włoski zaczynają się trochę wyginać, ale i tak uważam że warto go kupić