Kobo Professional, Magic Corrector Mix (Paleta korektorów)

Kobo Professional, Magic Corrector Mix (Paleta korektorów)

Magiczny zestaw korektorów niezbędny do przywrócenia naturalnego kolorytu skóry. Niezastąpiony w makijażu scenicznym i fotograficznym. Rozświetla, pokrywa niedoskonałości skóry. W czterech najważniejszych kolorach - do mieszania lub stosowania pojedynczo.

pozytywne zaskoczenie

Jestem zdziwiona większością recenzji produktu Magic Corrector Mix od KOBO.
Zakupiłam go wczoraj w naturze na promocji. Na weekend wybieram się na imprezę i szukałam korektora ,który pozwoli mi zakryć moje drobne niedoskonałości. Iiii....użyłam go dzisiaj i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!
+ niska cena
+ ładny ,przyjemny i delikatny zapach
+ cudowna konsystencja
+ faktycznie kryje niedoskonałości , chociaż na razie miałam okazję wypróbować tylko kolor fioletowy - na przebarwienia
+ super rozprowadza się na twarzy

minusy ? jak na razie nie widzę.

Nie wiem skąd te wszystkie negatywne komentarze. Zastanawiałam się co jest przyczyną. Może nieumiejętność aplikowania? Mając swój pierwszy korektor na niedoskonałości ( zielony) kilka lat temu faktycznie zniechęciłam się bardzo do tego typu korektorów bo moim zdaniem nie spełniał swojej funkcji i wszystko sprowadzało się chyba do tego,że nie umiałam go aplikować.
Do korektora z KOBO dokupiłam wczoraj pędzelek na wyprzedaży. Nic szczególnego. Ale bardzo fajnie aplikuje się nim go na twarz. Jeśli korektor na niedoskonałości nie do końca podołał z zakryciem wszystkiego ,radzę zakryć go korektorem z CATRICE. ( polecam to cudo ,jak na razie mój faworyt wśród korektorów pod oczy ale jest rozświetlający ,nie ciężki więc można go stosować przy rozświetleniu innych części twarzy i zakryciu niedoskonałości). Podkład nakładam gąbeczką - dlatego korektor się nie ściera. POLECAM BARDZO jak za taką cenę :)

Mimo wszystko na tak !

Początkowo byłam zdecydowanie na nie, nie umiałam zbytnio go stosować , bo miałam wrażenie, ze ginie pod podkładem. Z czasem jednak gdy zaczęłam używać go malutkim pędzelkiem okazało się, że jest całkiem całkiem.

Z 4 kolorów największe wzięcie ma u mnie zielony i różowy, białego używam bardzo sporadycznie a fioletowego nie miałam okazji użyć.

Plusy:
- niska cena
- 4 kolory
- fajna konsystencja
- całkiem dobrze kryje

Minusy :
- na mojej twarzy kryje tylko i wyłącznie kiedy nakładam go pędzlem i wtedy kiedy podkład też jest stemplowany pędzlem. W przypadku kiedy muszę użyć go palcami i podkład nakładam bez pędzla po prostu się ściera i miesza z podkładem.
- jest średnio wydajny
- opakowanie jest niby przekręcanym kółeczkiem jednak w rzeczywistości mocne dociśniecie wieczka skutkuje tym, że opakowanie musiał otwierać mi siłą chłopak :)

Bubel

Korektor na bazie tłustej żelowej substancji. Baza powoduje że słabo kryje i się rozmazuje. Fajny pomysł i słabe wykonanie. Najjaśniejszy kolor kryje lepiej ale jest strasznie ciężki i tłusty. Kosz.

ciekawy, wymaga cierpliwości

Zakupiłam na promocji, z początku nie wiedziałam jak go używać więc poszedł w odstawkę. Na szczęście sięgnęłam po niego ponownie.
Ma konsyctencję maści. Nakładam go opuszkami palców, często wcześniej trochę rozgrzewam go w palcach.
Zielony- skradł moje serce. Dzięki swojej konsystencji ładnie utrzymuje się na niedoskonałościach, a mimo to nie jest hamulcem dla podkładu.
Różowy i fioletowy- robią cuda z workami pod oczami i cieniami w zewnętrznym kąciku. Jednak pod oczy wolałabym coś lżejszego, dlatego mam mieszane uczucia. Fioletowy bardzo dobrze maskuje brązowe znamię, które zawsze mi przeszkada.
Biały- dla niego nie znalazłam zbyt wielu zastosowań. Czasem nakładam go w wewnętrzny kącik oka albo pod brew. Chętnie zamieniła bym biały na kolejną przegródkę z zielonym korektorem.
Duży minus za opakowanie. Pokrywka pękła w pierwszym tygodniu użytkowania. Nie mogę tego produktu zabierać ze sobą na wyjazdy i ciężko utrzymać go w czystości kiedy na wieczku znajduje się wielka szczelina.

Nie warto...

Korektory mają bardzo tępą konsystencję, opornie się nakładają. Przeszkadzał mi też ich zapach. Najczęściej używałam koloru zielonego i białego. Są w miarę wydajne, ale nie tworzą ładnego i trwałego efektu. Nie polecam

Słaby produkt....

Nie widzę sensu używania tejże paletki...

Nakładam korektory na skórę, na nie podkład i ... ? korektory znikają, ba rozmazują się, ponieważ nie mają właściwości zastygających...

Bez różnicy jest więc czy użyję ich czy nie, skóra wygląda tak samo !

Dla mnie niewypał !

Używam tego produktu od: używałam
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Trzeba nauczyć się tego używać.

Nie do końca jeszcze wiem w jaki sposób mam używać wszystkich kolorów, ale mogę stwierdzić, że biały korektor jest idealny jako baza pod cienie, gdyż podbija kolor cieni i przedłuża trwałość. Co do zielonej części to pomaga na zaczerwienienia, a co do reszty, to jeszcze nie wiem za bardzo z czym to \'\'zjeść\'\'.

Bardzo zły zakup

Dostałam od siostry na próbę. Niestety tak złych korektorów jeszcze nie miałam. Nawet biały, który ewentualnie można stosować jako rozświetlacz, bardzo źle się rozprowadza. Korektory można nałożyć tylko palcem. Wchłaniają się w skórę i nie widać, żeby jakikolwiek korektor był używany. Wszystkie zaczerwienienia i inne niedoskonałości pozostają. Nie polecam. Zdecydowanie nie powinien nazywać się "professional". Na moje nieszczęście jest za to wydajny.

Może być

Kupiłam go w promocji, wiec na pewno ma duzy plus. Jest wydajny, troche ciezko sie go naklada tak na "sucho", ale juz po rozgrzaniu go wygląda to dużo lepiej. Nie zakrywa idealnie niedoskonałości, chyba ze takie malutkie....

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

KATASTROFA

Kupiłam zestaw tych korektorów całkiem przypadkiem. Byłam w naturze, zauważyłam go , zaciekawił mnie ,więc postanowiłam go wypróbować . Z perspektywy czasu uważam że są to pieniądze wyrzucone do kosza i sądzę że produkt w ogóle nie powinien nazywać się "professional" !!!!!!

- Nie współgra w żaden sposób z podkładem , jak go nałożę pod to podczas nakładania znika , a jak nad to nie da rady uzyskać naturalnego efektu.

- Jego konsystencja daje wiele do myślenie. Jest tak gesty że nie da się go anie palcem a już na pewno nie pędzelkiem nałożyć

- Kolory nie dają naturalnego efekty, pozostają praktycznie w tych odcieniach co są .

- Zapach jest podobny jak nie taki sa , co tani kosmetyków dla dzieci do zabaw

- za tyka pory

- u mnie wystąpiła wysypka !!!!!!!

- nie spełnia swoich funkcji korektora

- opis zastosowanie tych korektorów jest nie prawidłowy

Plusy ? Jedynie opakowanie może tu być plusem , choć nie jest wykonane z największą precyzją :)

Jaki z tego wniosek ? Nie kupuj tego produktu, bo i tak wyrzucisz do kosza :) Lepiej wydać więcej , na o wiele lepszy korektor,ale taki który cię zadowala !!!

Używam tego produktu od: około 8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno Opakowanie

Nie byłam w stanie tego zużyć

Już jest po terminie i zapach nieciekawy, więc chyba go wyrzucę, choć jest go jeszcze bardzo dużo.

Kolory:
*zielony - owszem, był niezły na krostki i zaczerwienienia, dobrze je maskował, ale nie bardzo mogłam go w ten sposób stosować, ponieważ zatykał pory i pogarszał stan cery
*biały - bardzo dobry jako rozświetlacz
*różowy - próbowałam stosować jako róż, ale miał zbyt tępą konsystencję, na ustach z kolei wyglądał nienaturalnie
*fioletowy - nie znalazł u mnie zastosowania, próbowałam aplikować go jako bazę pod cienie, ale nie wyszło

-nie współpracują z podkładem (ani pod, ani nałożone na niego)
-tępa konsystencja

+dobre krycie
+pigmentacja

Nie polecam

ok, ale tyłka nie urywa

Jest w porzšdku, ale krycie jest według mnie trochę za słabe i konsystencja tępawa.

+cena (w promocji dałam za nieco 9,99)
+kolory idealne do kamuflowania
+trwałoœć
+proste opakowanie

-konsystencja tępa
-kamuflaż mógłby bardziej przykrywać niedoskonałoœci