Kobo Professional, Magic Corrector Mix (Paleta korektorów)

Kobo Professional, Magic Corrector Mix (Paleta korektorów)

Magiczny zestaw korektorów niezbędny do przywrócenia naturalnego kolorytu skóry. Niezastąpiony w makijażu scenicznym i fotograficznym. Rozświetla, pokrywa niedoskonałości skóry. W czterech najważniejszych kolorach - do mieszania lub stosowania pojedynczo.

bardzo dobry produkt

Zacznijmy od tego, że ja go traktuję bardziej jak kamuflaż niż korektor. I ani przez chwile nie żałowałam tego zakupu.
Tuszowanie niedoskonałości itp. zgodnie z instrukcja na opakowaniu przynosi naprawdę dobre rezultaty. Jest trwały i kryjący, a to dla mnie najważniejsze.
Tylko trzeba go umieć używać...
Fakt, ma bardzo zbitą konsystencję, przez co bez wprawy ciężko jest go nałożyć w odpowiedniej ilości. Ale po opanowaniu tego - jest naprawdę dobry.

=============
Jedynie dziwi mnie opinia niektórych, że nie nadaje się pod oczy. Mnie by nawet do głowy nie przyszło, żeby go używać w tym miejscu :o Pod oczy jest stanowczo za ciężki i za tępy! Do tego nadają się korektory pod oczy, które im maja bardziej płynna konsystencje - tym lepiej.

Ilość zużytych opakowań: zużytu: niewielki ubytek

bezużyteczny

Chcąc zakryć sińce pod oczami (i kilka innych niedoskonałości) wybrałam się po jakiś korektor. Chciałam jakiś w kolorze brzoskwiniowym, niestety pani w naturze poleciła mi ten. Myślałam, że kolorowe korektory ładnie niwelują przebarwienia. I być może tak jest, ja jednak po tym z KOBO nigdy nie kupiłam drugiego. Zawsze wybieram tylko beżowe.
Plusy:
-cena
-zapach (to dziwne. Zapach plasteliny, a mi się tak bardzo podoba, że nawet jeśli już go nie używam to uwielbiam wąchać)

Minusy:
-konsystencja - tępy, i sama jeszcze nie wiem jaki
-słabo kryje przez to, że nie współpracuje z podkładem (nakładałam i na, i pod, i na twarz i pod oczy... beznadziejny)
-kolory na twarzy wyglądają nienaturalnie
-opakowanie - nietrwałe, pokrywka pęka, napisy się zdrapują

Podsumowując - robiłam do niego wiele podejść. Używałam naprawdę wielokrotnie,
- w różowym mam spore wgłębienie (próbowałam używać jako różu, nie było praktycznie nic widać).
-Fioletowy właściwie nawet nie znalazł u mnie TEORETYCZNEGO zastosowania
-biały. rozświetlenie? a jak coś co jest białą matową plasteliną ma rozświetlać? albo wygląda jak plama, albo (po roztarciu) nie widać go w ogóle.

Pod oczy się zupełnie nie nadają. Na twarz w sumie też. Nadają na skrze odcień, ale przebija się pod nimi to co niepożądane.
Naprawdę nie wiem, jak można pozytywnie ocenić ten produkt. Nawet (gdy byłam w naturze kolejny raz) ekspedientka sama powiedziała, że to był niewypał całkiem niezłej firmy. Może po prostu oceny powyżej 2 dają osoby, które nie używały (albo nie przekonały się) do beżowych korektorów? Nie twierdzę, że wszystkie kolorowe są złe. Jednak te to żenada.

Używam tego produktu od: pół roku, przez około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

Może być

Bardzo długo szukałam takiego kółeczka korektorów które sprawdziłoby się jak kółko z kryolanu a było łatwiej dostępnę i tańsze aż nadtknełam się na korktor mix z firmy kobo Powiem tak zaq taką cene sie sprawdza
Plusy:
+ wydajność
+ cena
+ dostepność
+ opakowanie do każdej torebki
MInusy
- konsystencja niektóre korektory mix są taie kremowe ten jest niestety taki "tępy" wiec trzeba się nauczyć z niego korzystac

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Idealny.

Produkt zakupiłam z ciekawości jak poradzi sobie na mojej dość wymagającej twarzy. Słyszałam o nim wiele złego i dobrego - dla mnie jest idealny, chociaż nie używam wszystkich kolorków.

Plusy:
- zielony korektor ładnie radzi sobie z moim wiecznie czerwonym nosem i policzkami, w połączeniu z podkładem daje ładny, zdrowy koloryt
- przyjemna konsystencja
- łatwo się rozprowadza
- efekt utrzymuje się cały dzień
- trochę słabiej radzi sobie z punktowymi niedoskonałościami
- cena
- również fioletowy korektor dobrze się spisuje.

Minusów nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zdecydowanie nie dla mnie.

Korektor zakupiony w Naturze, na przecenie, za około 10 zł. Aktualnie używam tylko koloru białego, pod łuk brwiowy i w wewnętrznym kąciku oka, a także zielonego, by zamaskować czerwone punkty. Żadnym innym nie próbuję ukryć cieni pod oczami. Wszelkie próby kończyły się fiaskiem. Niestety... W ciągu dnia, dosyć łatwo się ważył i tworzył nieestetyczną, tłustą powłokę, mimo iż został przypudrowany. Poza tym, bardzo łatwo wchodzi w załamania powiek dolnych.
Korektor nie jest zbyt trwały, w ciągu dnia potrzebne są poprawki.
Daje 2,5 gwiazdki ze względu na biały kolor, który sprawdza się u mnie fenomenalnie oraz zielony, który jest w stanie zamaskować delikatnie zaczerwienienia.

nie dla mnie..!

Minusy:

-nietrwały
-słabo kryje
-ciężko się go nabiera
-liche opakowanie
-po pewnym czasie zasycha na kamień

Plusy:

+cena
+jedynie fioletowy korektor spisywała się całkiem okej

Szału nie ma..

Mam tendencję do sińców pod oczami i szukałam dobrego korektora który sobie z nimi poradzi, niestety KOBO mnie rozczarował. Korektor jest ciężki do aplikacji, ma dość twardą konsystencję, nie kryje tak jakbym sobie tego życzyła.
PLUSY:
- cena
- wydajność
- biały jako rozświetlacz.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie.

bardzo dobry !

kolor fioletowy radzi sobie ze wszystkim ! bardzo dobrze kryje wygladza i bardzo dlugo utrzymuje się na twarzy , doskonale tuszuje i wyrownuje koloryt skóry , nakladam pedzelkiem ! Kupilam w naturze w promocji za 9.99zł i nie żaluje . POlECAM

Używam tego produktu od: 2miesięcy

zakochana

Pierwszy raz wypatrzyłam ten produkt u mojej znajomej która jest wizażystką. To co potrafiła z nim wyczynić było niesamowite to też pędem poszybowałam do drogerii. Pierwsze zaskoczenie - cena. 9.99. Mi pasuje :D
W domu troszkę się rozczarowałam, ale to już moja wina. nie wiedziałam jak go używać, jak go nakładać.
Oswoiłam się z nim i zdecydowanie mówię: jest genialny. Ma twardą konsystencje, przed nałożeniem dobrze jest go rozgrzać, dzięki czemu będzie się łatwiej rozprowadzał. Plusik także za instrukcję "co do czego", mimo że ja i tak jestem "na pohybel" i troszkę inaczej go używam. Idealnie podkreśla i idealnie zakrywa. Nie waży się, za bardzo też się nie ściera. Idealnie stapia się z podkładem, a biały kolor od biedy do zdjęć lub na wyjście w odpowiedniej ilości można stosować jako transparent.
To jest definitywnie mój typ.

Podsumowując:
PLUSY:
+ cena (co prawda kupiłam go w promocji, ale i regularna cena jest warta tego produktu)
+twarda konsystencja sprzyja wydajności,
+instrukcja obsługi z tyłu,
+idealnie zakrywa to co trzeba i podkreśla to co trzeba
+ świetnie stapia się z podkładem
+ biały kolor w odpowiedniej ilości zastępuje transparent.
+wydajny
+nie waży się, nie ściera

MINUSY:
- łamliwe wieczko,
- na początku trzeba się z nim "zapoznać",
- przez twardą konsystencje trzeba go delikatnie rozgrzewać

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Bardzo mi spasował

To już moje drugie opakowanie i w końcu zabieram się do recenzji.

Kupuję go zawsze w naturze (wprawdzie tylko tam go widuję), cena czasem wyższa, czasem niższa, ale zawsze go wezmę.

Plusy:
-niesamowicie wydajny!
-ładne krycie dzięki swojej konsystencji
-fajne opakowanie
-dzięki czterem kolorom można ładnie wymodelować rysy twarzy i zamaskować to i owo

Minusy:
-pękające opakowanie, chyba że to ja jestem taka niezdara i zawsze mi pęka..

Jak najbardziej jestem na tak i używam go dzień w dzień, a mimo to go nie ubywa :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

mój nowy nabytek :-)

Przejdę od razu do konkretów ;)

+ niska cena ( w naturze na promocji 9.90)
+ jak na korektor duże opakowanie
+mega wydajny
+bdb kryje
+długo się utrzymuje dzięki "ciężkiej" konsystencji
+ładne opakowanie,zmieści się do każdej torebki
+szczegółowy opis kosmetyku z tyłu opakowania (bardzo podoba mi się pomysł z tableką).

Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych korektorów,które do tej pory testowałam ;)

nie polubiłam :(

Używam go bardzo rzadko i nie na twarz, ale na dekolt i miejsca na plecach, które akurat będę mieć odkryte, by zatuszować krostki i przebarwienia po trądziku. Na twarz się nie nadaje, nie stapia się ze skóra mimo długiego wsmarowywania i wklepywania opuszkami palców. Jeśli mam go na twarzy to mimo wszystko widać po nim białe plamki (najczęściej używam koloru fioletowego) jak po jakimś kremie na ospę :D Ciężko go rozsmarować, a nie mam czasu rano na bawienie się w mazianie i ciągłe poprawianie. Plusami mogą być przystępna cena i wydajność . Nie kupię tego bubla ponownie!

Ilość zużytych opakowań: 1/5 opakowania