Bell, WOW!, Crazy Volume Masacra (Tusz pogrubiający do rzęs)

Bell, WOW!, Crazy Volume Masacra (Tusz pogrubiający do rzęs)

Średnia ocena: 3.64/5

Marka

Rzęsy takie, że WOW! Szczoteczka dozująca tusz wykona za Ciebie trudną `czarną robotę`.
Zamiast bez końca stać przed lustrem i z jubilerską precyzją stylizować swoje rzęsy - obierz dobry kurs i sięgnij po nową mascarę marki Bell. Otul rzęsy superpogrubiającą formułą WOW! dającą efekt oszałamiającej, gęstej firany. Zwróć uwagę na naturalne woski zawarte w formule maskary, które zapewnią Twoim rzęsom giętkość i elastyczność. Dozuj tusz specjalnie zaprojektowaną szczoteczką skutecznie eliminującą nieestetyczne grudki kosmetyku oraz precyzyjnie rozczesującą Twoje rzęsy.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające

super tusz za małe pieniądze !!!! :)

Tusz spełnia w 99% moje oczekiwania co do pięknie wydłużonych oraz pogrubionych rzęs. Efekt firanek murowany w momencie gdy umiejętnie go nałożymy. Mój sposób to nakładanie około 3 warstw, ale przed każdą kolejną trzeba odczekać chwileczkę w celu wyschnięcia. Tusz ten co ważne nie osypuje się ani nie kruszy. Jedyny minus troszkę ciężko go zmyć, jednakże za tą cenę i efekt końcowy mogę mu to wybaczyć. Jest to najlepszy tusz jaki miałam do tej pory:) Tusz z Maybelline\'a, Colossal Volum\' Express wypada o wiele gorzej na tle tego cuda.

Używam tego produktu od: około tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

godny polecenia

Kupiłam ten tusz z czystej ciekawości i jakie było moje zdziwienie kiedy okazało się że za niewielkie pieniądze można mieć tak świetny kosmetyk.
+ super szczoteczka która pięknie rozdziela rzęsy
+ nie zostawia grudek
+ nie rozmazuje się i nie kruszy w ciągu dnia
+ niska cena
Ja jestem zachwycona będę do niego wracać:)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowane

poszukiwany bo jest geniuszem

Dziewczyny ,szukam tego tuszu, czy mozna go kupic w sieciowej drogeri??
od jakiegos czasu juz go dostac nie mogę :/

Jest fantastyczny! wystarczy mi na 4 miesiace!
wydłuza bardzo ładnie, podkręca delikatnie a 2 warstwy pogrubiają. Nie chce innego:)

pomozcie mi go odszukac ;)

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

jak dla mnie świetny

Tusz mnie pozytywnie zaskoczył. Kupiłam dla młodszej siostry, ale po przetestowaniu zostawiłam dla siebie. "szalona objętość" to nie jest, ale cudnie rozdziela, podkręca i wydłuża. Ja mam dosyć ciemne i gęste rzęsy, więc chodziło mi właśnie o podkręcenie i wydłużenie. Nie kruszy się, nie skleja, nie robią się grudki, wytrzymuje cały dzień. Szczoteczka jak dla mnie super.
Minusów nie zaważyłam póki co.

poprostu nie

Tusz daje tak słaby efekt, że spodoba się pewnie tylko tym, które nie gustują w mocno podreślonych rzęsach. Ledwo go widać, a nałożenie większej ilości warstw nic nie pomaga. Rzęsy są ledwo co podreślone i w moim przypadku nie wyglądało to fajnie. Plus za to, że nie rozmazał się nawet w zawieji śnieżnej, ale i tak wylądował w koszu, bo nie znoszę tuszy, ktore nadaja tylko kolor.

Totalna porażka

Tusz adekwatny do swojej ceny, nie pogrubia, nie wydłuża, długo schnie, jedyne co daje ten tusz rzęsom to kolor czarny. Wyrzucone pieniądze. Na pewno nie kupię go ponownie

Używam tego produktu od: 1 miesiąca