Maybelline New York, Tattoo Liner Ink Pen (Eyeliner w pisaku)

Maybelline New York, Tattoo Liner Ink Pen (Eyeliner w pisaku)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Pisak do kresek Maybelline Tattoo Ink Pen ma płynną, napigmentowaną konsystencję, która została zamknięta w poręcznym opakowaniu z precyzyjnym aplikatorem z filcowego materiału. Dzięki temu odpowiednio nasącza się formułą, równomiernie rozdystrybuuje na skórze oraz jest unikalnie prosty w obsłudze. Pisak wygodnie leży w dłoni, zapewniając stabilne rysowanie każdej wymarzonej linii – w kącikach oczu, cienkiej lub grubej na powiece ruchomej, a także jako wyciągnięcie przy modnym makijażu cat eye.

Chwilę po nałożeniu, płynna konsystencja eyelinera w pisaku zastyga, zyskując na naturalnie matowym wykończeniu oraz niesłychanie długotrwałym efekcie. Kreski pozostają na swoim miejscu nawet przez 24 godziny – bez ścierania, smużenia, rozlewania się czy blaknięcia. Perfekcyjna linia już za jednym pociągnięciem.

w pisaku / flamastrze
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Jeden z lepszych

Jeden z lepszych eyelinerów, jakie miałam okazję testować. Głęboka czerń i bardzo dobra trwałość. Duże krycie. Nie wygląda sucho. Bardzo łatwo się "nakłada".

Precyzyjne kreski

Kreski robię sobie okazjonalnie - raczej na większe wyjścia. W związku z tym, nie mam dużej wprawy w ich robieniu. Wielokrotnie męczyłam się z innymi eyelinerami, jednak ten ma tak precyzyjną końcówkę, że nawet mniej doświadczona osoba zrobi sobie nim z łatwością kreski. Bardzo go lubię i teraz będę używać tylko eyelinerów w pisaku, bo ten mi tak podpasował.

Bez wad :)

Lubię ten eyeliner, jest to jeden z lepszych jakie używałam. Aplikator idealny, niezbyt miękki, nie za twardy. Ciężko jest go zetrzeć, tak robiłam test. Nie ściera się, nie kruszy, jest wart polecenia. Nie pęka i żadnych wad.

Uwielbiam

Często zastanawiałam się czy pisak czy może Pędzel i sloiczek. Dylemat wynika z umiejętności aplikacji. Ten pisak jest naprawdę fajny i jeśli tylko wiem w jakim kierunku pociągnąć kreskę to nie ma lepszego.

Uwielbiam

Eye linera używam od niedawna i dopiero uczę się robić kreski. Mogę już powiedzieć że nie jest łatwo zmyc go palcem, także trwałość widać już przy moich poprawkach. Oczywiście demakijaż łatwy. Nie mam co do niego zastrzeżeń, polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Kreska przez dzień i noc

Eyeliner Maybelline New York Tattoo Liner Ink Pen to absolutny must-have dla każdej miłośniczki makijażu oczu! Jego największą zaletą jest niewątpliwie niesamowita trwałość i intensywność koloru. Testowałam go przez cały dzień, a nawet przez noc, i mogę śmiało powiedzieć, że kreska pozostała nienaruszona, nie rozmazała się ani nie zblakła. Formuła odporna na wodę, rozmazywanie, kruszenie i blaknięcie to prawdziwy atut, zwłaszcza dla osób aktywnych przez cały dzień. Dodatkowo, ultraciemne pigmenty w połączeniu z precyzyjnym pędzelkiem pozwalają na łatwe i szybkie narysowanie idealnej kreski już za jednym pociągnięciem. Aplikator jest nie tylko precyzyjny, ale także bardzo przyjemny w użyciu, co ułatwia tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych makijaży oczu. Jest to zdecydowanie mój ulubiony eyeliner, który zawsze mam przy sobie, gwarantujący perfekcyjny makijaż oczu przez cały dzień!

Idealna trwałość

Pisak którym doskonale zrobimy precyzyjną kreskę bez kruszenia się produktu. Nie ma mowy o rozmazaniu. Utrzymuje się cały dzień na skórze a i sprawdził się na basenie. W końcu znalazłam produkt trwały i godny polecenia.

Trwały i precyzyjny eyeliner

Eyeliner otrzymałam od wizaż w ramach testów za co bardzo dziękuję. Cieszę się że trafił w moje ręce bo akurat byłam w trakcie poszukiwań czegoś nowego.

Opakowanie - to tradycyjne opakowanie w formie pisaka. Jest bardzo wygodne w użyciu. Precyzyjnie można namalować nim kreskę.

Kolor - intensywna czerń

Działanie - eyeliner tak jak producent opisuje nie rozmazuje się , nie kruszy, nie blednie w ciągu dnia. Bardzo dobrze się nim pracuje. Jestem z niego naprawdę zadowolona. Polecam wypróbować

Wreszcie znalazłam ideał

Tak jak w tytule mojej recenzji , wreszcie znalazłam idealny eyeliner dla siebie. Ale zaczynając od początku eyeliner zamknięty jest w wygodnym i poręcznym wąskim pisaku. Ma intensywny czarny kolor oraz wodoodporną formułę. Po nałożeniu na powiekę nie blaknie oraz nie rozmazuje się (pomimo że mam problem z opadająca powieką).Jest poręczny i naprawdę fajnie nim mi się nim maluje kreskę. Pisak lekko sunie po powiece nawet pokrytej cieniami czy to matowymi czy z brokatem. Nie zauważyłam by pigment zbladł podczas mojego dwutygodniowego testowania. Dość ciężko się zmywa płynem micelarnym,ale z dwufazowym płynem idzie naprawdę szybko. Pozwala stworzyć na oczach piekne, intensywnie czarne i precyzyjne kreski. Zdecydowanie polecam ☺️

Mocny eyeliner

Nie jestem specem od robienia kresek na powiekach a muszę przyznać,że ten eyeliner bardzo ułatwił mi tę czynność. Bardzo otrzymujemy pędzelek,który za jednym pociągnięciem tworzy ładną kreskę. Szybko i łatwa aplikacja. Kolor jest intensywnie czarny, nie blaknie w ciągu dnia. Trwałość jest fenomenalna,sama miałam problem żeby zmyć go podczas demakijażu.

Idealna kreska na powiece

Eyeliner w pisaku ułatwia wykonanie precyzyjnej kreski na powiece, a intensywna czerń utrzymuje się przez wiele godzin bez rozmazywania się.
Wygodny kosmetyk, który świetnie sprawdza się na codzień i podkreśla spojrzenie.

Precyzyjny

Dawno nie miałam tak dobrego eyelinera. Bardzo prosto rysuje się nim precyzyjne kreski, a kolor jest intensywny. Aplikacja nie zmywa się, kosmetyk jest wodoodporny. Od teraz będzie stałym gościem w mojej kosmetyczce.