Eveline Cosmetics, Variete, Eyeliner (Kolorowy eyeliner w kałamarzu)

Eveline Cosmetics, Variete, Eyeliner (Kolorowy eyeliner w kałamarzu)

13526 opinii
Średnia ocena: 4.61/5

11541 opinii
Średnia ocena: 3.68/5

Błyszczący, kolorowy eyeliner zadba o wyjątkowy makijaż oczu, który utrzyma się aż 24 godziny, niezależnie od pogody i Twojej aktywności. Pozwól sobie na cudowny blask!

Błyszczący eyeliner dla osób pełnych energii! Doskonale okiełzna Twoją wyjątkową charakteryzację i pozostanie z Tobą nawet w trakcie największych wyzwań! Dzięki wodoodpornej formule zawsze będziesz mieć gwarancję trwałego makijażu, nawet do 24 godzin. Pędzelek pomoże precyzyjnie stworzyć kreskę i pozostawi na Twoich powiekach przyciągający blask. Wybierz swój ulubiony kolor spośród wyjątkowego złota, głębokiego brązu, tajemniczego turkusu oraz iskrzącego srebra i stwórz makijaż w pełni dopasowany do Twojego stylu. Przygotuj się na niesamowity wygląd przez cały dzień!

w pędzelku
Efekt
brokatowe, metaliczne

Kolorowe eyelinery eveline

Kolory eyelinerów całkiem fajne i różnorodne dobrze napigmentowane. Do poprawy jest pędzelek który jest źle ścięty nie pomaga w tworzeniu precyzyjnych kresek popracowała bym również nad trwałością bo ja ten moment jest ona średnia

Może być, ale szukam dalej

Nie przepadam za eyelinerami z pędzelkiem, ale dałam mu szansę, bo szukam swojego jedynego.
Trudno maluje mi się nim kreskę, ale to indywidualna kwestia.
Jak już się uda, to jest ładny kolor na powiece. Niestety, w zewnętrznym kąciku oka ten eyeliner lubi się rozlewać zanim wyschnie.
Co do trwałosci to nie jest super. Kreska blednie z upływem czasu, odbija mi się na górnej powiece i mam uczucie ściągania skóry.

Kolorowy eyeliner o precyzyjnym aplikatorze

Ostatnio zachęcają mnie kolorowe eyelinery. Lubię wyraźnie podkreślone oczy, dlatego do wykonania mojego codziennego makijażu oczu sięgam po eyeliner. Podoba mi się mocno napigmentowany eyeliner od Eveline dzięki któremu tworzę na powiekach cienką, prostą i intensywnie napigmentowaną kolorową kreskę. Eyeliner posiada precyzyjny pędzelek. Nie rozmazuje się. Szybko zastyga i pozostaje na powiece aż do demakijażu.

Co za blask!

Zakupiłam produkt na stronie Eveline i przyznaję, że zakochałam się w tym precyzyjnym pędzelku i niezwykłym blasku w kolorze starego złota, jaki daje.
Nie uczula. Daje piękną, intensywną kreskę. Trwały i wodoodporny. Nie kruszy się. Złote drobinki wspaniale opalizują. Za pomocą tego kosmetyku można fajnie wydobyć oko. Ładne, estetyczne opakowanie. Moje serce mówi, że ten świetny kolorowy eyeliner, to strzał w 10. Polecam

Trwała kreska

Błyszczące eyelinery kuszą swoimi kolorami. Jeśli ktoś lubi błyszczący efekt, to tutaj ma pole do popisu, ponieważ każdy kolor ma w sobie mieniące się drobinki.
Eyelinery posiadają niezwykle precyzyjne pędzelki, którymi pięknie wykonamy kreskę.
Są zastygające, dzięki czemu idealna kreska pozostanie na powiece przez cały dzień. Nie trzeba się martwić, że makijaż np. Podczas imprezy będzie wyglądał niekorzystnie. Nic się nie kruszy i nie rozmazuje.

Eyelinery zamknięte są w małych buteleczkach o pojemności 4ml i uważam to za wystarczającą ilość produktu.

Wypróbowałam 3 kolory(brąz, srebro i złoto) i najbardziej przypadły mi do gustu brąz i srebro.

Bardzo precyzyjny i wygodny w użytkowaniu

Posiadam w odcieniu złotym i jestem z niego bardzo zadowolona! Zazwyczaj nie używam go solo, lecz w połączeniu z czarnym eyelinerem. Najpierw robię czarną kreskę, a nad nią złotą - bardzo fajny efekt! :)

Eyeliner ma bardzo fajną konsystencję, lekko żelową przez co super się go aplikuje, bez żadnych problemów rozprowadza się na powiece. Nie robi plam, szybko zastyga. Pędzelek bardzo precyzyjny, mimo że nie wolę pisak, to tutaj pędzelek sprawdził się super.

Opakowanie ładne, małe. Eyeliner wydajny.

Serdecznie polecam!

Precyzyjny aplikator, długotrwała kreska

Lubię wyraźnie podkreślone oczy, dlatego do wykonania mojego codziennego makijażu oczu sięgam codziennie po eyeliner. Namalowany na linii rzęs pozwala optycznie zagęścić rzęsy. Produkt od Eveline to mocno napigmentowany eyeliner. Dzięki niemu tworzę na powiekach idealnie prostą i intensywnie czarną kreskę. Pomaga mi w tym precyzyjny pędzelek, który jest cienki. Eyeliner ma piękne opakowanie i jest wydajny.

Cudny brąz

Produkt przetestowałam na ręku w drogerii, a potem próbowałam zmyć udostępnionym płynem micelarnym. Jak zauważyłam, że nie schodzi tak łatwo, to szybko wrzuciłam go do koszyka + niewiele jest w drogeriach brązowych eyelinerów.

- Jest trwały, nawet na opadającej powiece.
- Ma piękny, ciemnobrązowy odcień, lekko się błyszczący, ale wciąż nadający się do biura.
- Wygodny pędzelek.
- Ładne opakowanie.

Z chęcią zakupię jeszcze zielony odcień.

Kolorowy zawrót głowy ;)

Dzięki Klubowi Recenzentki w moje ręce wpadły naprawdę fantastyczne produkty spod szyldu Eveline - wśród nich znajduje się m.in. recenzowany eyeliner, który okazał się być naprawdę świetny - tak świetny, że teraz niemal codziennie robię kreski ;).
Do testu otrzymałam 4 przepiękne kolory:
01 Sparkle Gold
02 Shiny Brown (mój ulubiony)
03 Chameleon (również ulubiony)
04 Silver Dust

Eyelinery zamknięte są w małych, zgrabnych opakowaniach - nie tracą przy tym jednak na praktyczności, absolutnie.
Pędzelek jest cienki i średnio długi, ale bardzo precyzyjny - nie mam problemów z aplikacją, mogę malować nim naprawdę cieniutkie kreski, a i z jaskółką większych ceregieli nie ma - i moje doświadczenie nie ma tutaj nic do rzeczy, bo co dobry pędzelek, to dobry pędzelek - stare wyjadaczki wiedzą, co mam na myśli ;).
Bardzo podoba mi się formuła eyelinerów Variete - nieco żelowa, płynna, ale absolutnie nie wodnista. Kreski malują się niemalże same - pędzelek sunie po skórze, a kreska nie rozmazuje się i nie spływa z powiek, bardzo szybko również zastyga.
Trwałością ten eyeliner grzeszy, zdecydowanie - trzyma się bowiem przez calutki dzień i niestraszny jej upał czy deszcz - trwa sobie aż do wieczornego demakijażu, nie tracąc przy tym na intensywności koloru - i bardzo dobrze, bo to właśnie te kolory robią tutaj robotę! Wszystkie są piękne, metaliczne z drobinkami, mega napigmentowane i nasycone.
Ogromnym plusem jest to, że Variete odpowiednie są nawet dla bardzo wrażliwych oczu, ponieważ nie podrażniają i nie uczulają.
Są również wydajne i kosztują niewiele - a ich jakość zdecydowanie tę cenę przewyższa i to wielokrotnie ;).

Nie znajduję tutaj żadnych wad - żadnych!
Dzięki Variete mój makijaż oczu może każdego dnia wyglądać niezwykle i oszałamiać innych - niby to tylko kreska, ale za to JAKA! Kolorowa, nasycona, przyciągająca wzrok innych, trwała i efektowna. Boska - ot co.
Serdecznie polecam te lajnerki, są grzechu warte - zdecydowanie! <3

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jest ok, ale nie jestem fanką pędzelka

Liner otrzymałam do testów od wizaz.pl, za co bardzo dziękuję. Ten test był prawdziwą przyjemnością. Mam 4 kolory - niebieski, złoty, brązowy i srebrny. Najbardziej przypadły mi do gustu niebieski i brązowy.
Fakt, że liner jest trwały. Polecam jeszcze przypudrować powiekę przed nałożeniem go. Wygląda ładnie i fajnie ożywia makijaż. Myślę, że można go fajnie wykorzystać również do festiwalowych makijaży. Natomiast mam jeden zarzut - nie jestem zachwycona pędzelkiem. Jest przez producenta opisany jako precyzyjny - ale jest ścięty na równo, co znacznie utrudnia precyzyjne wyrysowanie "jaskółki". Nie jest to wina konkretnego egzemplarza, bo we wszystkich czterech tak jest. Eveline ma dużo dobrych eyelinerów, dlatego jestem zaskoczona, że tutaj ten pędzelek tak wygląda. Za pędzelek odejmuję gwiazdkę.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Variete, Eyeliner (Kolorowy eyeliner w kałamarzu)

Eyelinerów używam od wielu lat i najważniejsza jest dla mnie ich trwałość, łatwość w wykonaniu precyzyjnej kreski oraz odpowiednie krycie bez konieczności kilkukrotnego poprawiania kreski. VARIÉTÉ Liquid eyeliner od Eveline Cosmetics spełnia wszystkie te funkcje. Kolorowe odcienie eyelinerów ładnie komponują się z moimi ciemnymi oczami więc będę odważać się na eksperymentowanie z kolorami częściej. Eyeliner również nie kruszy się i nie ściera co jest jego dodatkową zaletą. Jestem na tak.

Świetne, pięknie błyszczą

Te brokatowe eyelinery skradły moje serce ???? Uwielbiam na szybko podkreślić oko brokatem, więc to coś zdecydowanie dla mnie. I jeszcze w 4 odcieniach! Jestem z nich bardzo zadowolona, nie kruszą się i nie rozmazują, przez cały dzień wyglądają dobrze. ????