Eveline Cosmetics, Variete, Eyeliner (Kolorowy eyeliner w kałamarzu)

Eveline Cosmetics, Variete, Eyeliner (Kolorowy eyeliner w kałamarzu)

13559 opinii
Średnia ocena: 4.61/5

Błyszczący, kolorowy eyeliner zadba o wyjątkowy makijaż oczu, który utrzyma się aż 24 godziny, niezależnie od pogody i Twojej aktywności. Pozwól sobie na cudowny blask!

Błyszczący eyeliner dla osób pełnych energii! Doskonale okiełzna Twoją wyjątkową charakteryzację i pozostanie z Tobą nawet w trakcie największych wyzwań! Dzięki wodoodpornej formule zawsze będziesz mieć gwarancję trwałego makijażu, nawet do 24 godzin. Pędzelek pomoże precyzyjnie stworzyć kreskę i pozostawi na Twoich powiekach przyciągający blask. Wybierz swój ulubiony kolor spośród wyjątkowego złota, głębokiego brązu, tajemniczego turkusu oraz iskrzącego srebra i stwórz makijaż w pełni dopasowany do Twojego stylu. Przygotuj się na niesamowity wygląd przez cały dzień!

w pędzelku
Efekt
brokatowe, metaliczne

Świetne, pięknie błyszczą

Te brokatowe eyelinery skradły moje serce ???? Uwielbiam na szybko podkreślić oko brokatem, więc to coś zdecydowanie dla mnie. I jeszcze w 4 odcieniach! Jestem z nich bardzo zadowolona, nie kruszą się i nie rozmazują, przez cały dzień wyglądają dobrze. ????

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super trwały, wygląda pięknie!

To jest totalny hit! Pięknie wyglądają na powiekach, szybko zastygają, nie zmazują się, nie odznaczają się na górnej powiece. Jestem zachwycona. Brokatowe drobinki są bardzo subtelne, tak więc też nadają się do codziennego makijażu, jak i na większe wyjścia. Precyzyjny pędzelek pomaga w namalowaniu kresek.

Biżuteria dla oka

Przede wszystkim: wszystkie obietnice producenta dotyczące formuły zostały spełnione.

Odporność na ścieranie, pigmentacja, błysk, trwałość, brak kruszenia się te wszystkie cechy są na piątkę!
Mam jednak kilka uwag (nie są to wady, ale warto mieć na uwadze podczas wyboru).

Aplikator mógłby być nieco bardziej precyzyjny. Obecny aplikator za to pozwala na nałożenie odpowiedniej ilości produktu, tak aby druga warstwa nie była potrzebna. Jednak do idealnej jaskółki warto mieć dodatkowy pędzelek.

Odporność na ścieranie i szybkie zastygania to cechy, które odrobinę ograniczają możliwości użycia. Brązowy eyeliner aż prosi się o lekkie roztarcie, żeby uzyskać przydymiony efekt, ale tutaj to nie takie proste! Trzeba działać bardzo umiejętnie i szybko, żeby taki efekt uzyskać… albo nie planować takich zabaw ;)

Mimo wszystko są to naprawdę dobre produkty w tej kategorii, więc polecam chociaż spróbować!

Tak ,tak! Świetny błysk!

Ciekawe były te kolory. Nawet do codziennego makijażu można dodać trochę błysku a efekt nie będzie przesadzony ! Kilka różnych kolorów , można pokombinować????
Jestem bardzo zadowolona z efektu i napewno bede stosować!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Must have tego lata ! Coś dla sroczek :)

Kolorowe eyelinery w kałamarzu otrzymałam do testów z ramienia klubu recenzentki za co pięknie dziękuje!

Eyelinery otrzymałam w 4 odcieniach:
01 sparkle gold
02 shiny brown
03 chameleon
04 silver dust

Te eyelinery to prawdziwy hit lata a zarazem coś dla sroczek takich jak ja które uwielbiają błysk !

Produkty zawierają w sobie miliony błyszczących, kolorowych drobinek, które przepięknie odbijają światło, tworząc na powiece niesamowity efekt - to świetne uzupełnienie makijażu i ciekawy akcent.
Posiada wodoodporną formułę, która sprawia, że produkt utrzymuje się na powiece przez cały dzień, nie ściera się, nie odbija i nie rozmazuje.

Produkt posiada wygodny, miękki, cienki, precyzyjny pędzelek do aplikacji, który sprawia, że każdy nawet mało doświadczony w makijażu jest w stanie sobie wyrysować równą kreskę. Jest wegański, błyskawicznie wysycha i ma przepiękne metaliczne wykończenie.
Produkt idealnie sprawdzi się zarówno by stworzyć makijaż dzienny jak i wieczorowy, delikatny czy nieco mocniejszy. Ślicznie mieni się na oku, pięknie podkreśla makijaż. Efekt stopniowo można budować i nadawać mu intensywności dokładając warstwy - przy dwóch, trzech efekt jest wyrazisty a kreska intensywniejsza :)

Cała seria tych produktów dostępna jest w Hebe, bardzo często w promocji.

Uważam, że te oto kolorowe eyelinery to istny must have tego lata, każda sroczka lubiąca błysk musi je przetestować!
Polecam!

Brokatowe kolory

Błyszczące, brokatowe kolory, idealne na lato, festiwal, imprezę.
Testowałam 4 odcienie: 01 sparkle gold, 02 shiny brown, 03 chameleon, 04 silver dust - dobrze napigmentowane, błyszczące kolorki, pięknie mienią się w słońcu.
Wygodny i precyzyjny aplikator.
Płynna żelowa konsystencja bardzo szybko zastyga. Nie rozmazuje się i nie odbija na górnej powiece.
Produkt jest wodoodporny i bardzo trwały.

Fajny produkt

Eyeliner dobrze się nakłada , aplikator precyzyjny a sam produkt o dobrej pigmentacji. Kolorystyka szeroka i ciekawa. Polubiłam się z tym produktem gdyż nie jest matowa tylko metaliczny przez co nawet prosta zwykła kreska na oku wyglada świetnie.

Kolorowe oczko

Jestem fanką eyelinerów i jestem wręcz od nich uzależniona. Dlatego takie "kocie" nowości są dla mnie bardzo ekscytujące. Tutaj mamy eyeliner w kałamarzu w 4 cudownych odcieniach. Dokładnie to mamy sreberko, urocze złoto, przyjemny i ciepły brązik i fenomenalnie zjawiskowo butelkowa zieleń, która jest moim faworytem. Błyszczące, kolorowe, utrzymują się do 24h i są wodoodporne. Aplikator bardzo precyzyjny, wygodny i idealnie daje kreseczkę podkreślającą oczko, która w mgnieniu oka schnie i nie odbija się na powiece. Dzięki tym kolorowym eyelinerom można makijażowi nadać innego wymiaru lub kto woli można je użyć solo do mocno wytuszowanych rzęs i efekt będzie równie spektakularny! Uwielbiam!

Precyzyjny i super trwały

Bardzo fajny eyeliner, trwały, precyzyjny i łatwy w użytkowaniu. Nie sięgam zbyt często po tego typu kosmetyki ale taka kolorowa kreska to ekstra opcja na festiwal czy jakieś okazjonalne wyjście. Warty wypróbowania.

Fajny i trwały eyeliner

Łatwy w użyciu, jest trwały i dobrze na pigmentowany. Nie rozmazuje się i jest wydajny. Używam go na codzień i sprawdza się super, polecam każdemu. Zapach ma w porządku i ma wygodny aplikator.

Hit tego lata!

Kolorowy eyeliner w żelu.

Jest bardzo trwały, odporny na wodę i ścieranie. Do wyboru mamy cztery brokatowe kolory, które dodają błysku.

Aplikacja jest przyjemna i bardzo łatwa. A kreski wykonane tym eyelinerem nie odbijają się na powiece!

Mega produck

Eveline Cosmetics Variete Eyeliner to produkt, który przyciąga uwagę swoją obietnicą intensywnego koloru i łatwością aplikacji. Testując ten eyeliner, zauważyłem, że faktycznie oferuje on bogaty pigment i wyraźny efekt na powiece.

Jednym z głównych atutów tego eyelineru jest jego forma w kałamarzu, która ułatwia precyzyjne rysowanie linii. W porównaniu do tradycyjnych eyelinerów w płynie, ten produkt pozwala na bardziej kontrolowaną aplikację, co jest szczególnie ważne dla osób, które nie są doświadczone w tworzeniu precyzyjnych linii na powiece.

Formuła eyelineru jest dość trwała i nie rozmazuje się w ciągu dnia. Jednakże, warto zauważyć, że na bardzo tłustych powiekach lub podczas intensywnego pocenia się, trwałość produktu może być nieco ograniczona.

Kolorowy eyeliner to świetny sposób na dodanie odrobinę zabawy i ekspresji do makijażu oczu. Odcienie dostępne w linii Eveline Cosmetics Variete są różnorodne i żywe, co pozwala eksperymentować z różnymi stylami i lookami.

W przypadku osób o wrażliwych oczach, warto być czujnym, ponieważ formuła eyelineru może powodować nieco pieczenie lub podrażnienie w kontakcie z okiem.

Podsumowując, kolorowy eyeliner w kałamarzu Eveline Cosmetics Variete to produkt, który zapewnia intensywny kolor oraz łatwość aplikacji. Dzięki swojej formule i różnorodności kolorów jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą dodać odrobinę świeżości i kreatywności do swojego makijażu oczu.