Maybelline New York, Tattoo Liner Ink Pen (Eyeliner w pisaku)

Maybelline New York, Tattoo Liner Ink Pen (Eyeliner w pisaku)

E-Glamour.pl

Średnia ocena: 4.00/5

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Pisak do kresek Maybelline Tattoo Ink Pen ma płynną, napigmentowaną konsystencję, która została zamknięta w poręcznym opakowaniu z precyzyjnym aplikatorem z filcowego materiału. Dzięki temu odpowiednio nasącza się formułą, równomiernie rozdystrybuuje na skórze oraz jest unikalnie prosty w obsłudze. Pisak wygodnie leży w dłoni, zapewniając stabilne rysowanie każdej wymarzonej linii – w kącikach oczu, cienkiej lub grubej na powiece ruchomej, a także jako wyciągnięcie przy modnym makijażu cat eye.

Chwilę po nałożeniu, płynna konsystencja eyelinera w pisaku zastyga, zyskując na naturalnie matowym wykończeniu oraz niesłychanie długotrwałym efekcie. Kreski pozostają na swoim miejscu nawet przez 24 godziny – bez ścierania, smużenia, rozlewania się czy blaknięcia. Perfekcyjna linia już za jednym pociągnięciem.

w pisaku / flamastrze
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Tatto Liner Ink

Jeden z najlepszych linerów jakich używałam. Precyzyjny i intensywny . Piękna , czarna kreska już po pierwszym pociągnięciu pisaka. Najlepsza forma dla linerów. Duży plus za trwałość i zero rozmazywanie się nawet po całym dniu. Polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Mega trwały, intensywnie czarny. Idealny!!

Produkt otrzymałam w ramach testu wizaż.
Tattoo liner, faktycznie działa jak tatuaż. Raz nałożony zostaje nie ruszony aż do zmycia płynem micelarnym. Nie kruszy się nawet przy tarciu oka, kolor jest intensywnie czarny.
Jest bardzo łatwy w nałożeniu,mimo pędzelka, można namalować idealnie równą kreskę, bez luk i krzywizn, a także można je dowolnie pogrubiać. Eyeliner jest zamknięty w czarnym wygodnym pisaku z neonowymi żółtymi napisami i przez to łatwo znaleźć go w kosmetyczce.

Gwarancja pięknych kresek

Eyeliner jak najbardziej na plus! Bardzo precyzyjny, sprawdzi się przy codziennych, klasycznych kresach, jak i przy makijażach artystycznych. Nie kruszy się, kreska jest płynna i pełna koloru. Myśle, że będzie świetny dla osób, doświadczonych w makijażu, ale i też dla tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę w tym temacie. Trwałość jest cudowna, wytrzymuje cały dzień!

Precyzyjna kreska

Eyeliner okazał się bardzo trwały i precyzyjny !!!

Opakowanie małe cienkie i poręczne.

Produkt w zupełności spełnił moje oczekiwania . Nawet gapa taka jak ja nie miałaby problemy z precyzyjną ładną kreską wystarczy jedno pociągnięcie gdyż liner nie przerywa oraz nie wylewa się .
Piękna głęboka czerń która nie bleknie mimo upływu godzin ...

Produkt bardzo trwały nie rozmazuje się i mocno się trzyma nawet długie 12 godzinne służby .

Jak dotąd jest to mój ulubiony eyeliner i zostaje z mną jako mój hit !

Precyzyjny eyeliner

Eylinerem świetnie rysuje się kreski. Za pierwszym razem udaje się zrobić idealną kreskę bez poprawiania i uzupełniania. Kolor jest mega czarny i nie blaknie. Kreski trzymają się cały dzień. Jedyny minus to fakt, że tuż po nałożeniu trzeba chwilkę odczekać aż zastygnie, ponieważ łatwo się rozmazuje.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ciekawy produkt w pisaku.

Po pierwsze bardzo lubię poręczne kosmetyki, w tym przypadku eyeliner w pisaku jest moim ulubionym.

Bardzo podoba mi się, że włosie produktu jest miękkie i delikatne dla okolic moich oczu. (niestety czasami spotkałam się z produktami które były dość twarde) tutaj totalnie tego nie ma, więc od razu dużo przyjemniej się go używa.

Wystarczy właściwie jedno maźnięcie na twarzy aby idealnie zrobić czarną, wypełnioną kreskę. Przyznam, że jak dla mnie ten pisak jest dość gruby, trochę muszę popracować i nauczyć się jeszcze go stosować tak aby robić moje ulubione cienkie kreski na oczach. Ale tak ogólnie widzę same pozytywy, raczej żadnych minusów.

W ciągu dnia bardzo ładnie wyglądał, nie widziałam aby się wykruszył czy starł. Pięknie utrzymał się przez cały dzień.

Świetny precyzyjny eyeliner

Jesli ktoś codziennie używa eyelinerów to zdecydowanie pokocha ten produkt.
Wrażenia po pierwszej aplikacji były średnie ale to przez to, że byłam przyzwyczajona do eyelinerów w takich słoiczkach. Ale kolejne aplikacje sprawiły, że chyba do poprzednich eyelinerów nie wrócę.
Bardzo długotrwały efekt , bez rozmazywania sprawił że jak narazie jest to mój numer jeden. Wiem co piszę bo codziennie używam eyelinerów. Płynnie i szybko można namalować sobie idealne kreski. Co do pigmentu to wydaje mi się że spotkałam się z bardziej czarnymi ale to nie jest kwestia która by mnie zniechęciła. Szybko schnie, nie rozlewa się, nie odbija na powiekach

Precyzyjny i mocny

Maybelline potrafi robić eyelinery. Mocna czerń i bardzo precyzyjny pędzelek. Efekt idealnego i wąskiego kocie oka gwarantowany nawet przy mniej sprawnej ręce. Tusz spokojnie wytrzymał 11h w pracy oraz powrót do domu w deszczu bez parasola. Bardzo wygodna i wąska rękojeść. Aplikacja była dla mnie szybka i przyjemna, także idealny na szybką kreskę o 7.00 przed pracą.
Wszystko na plus, godny polecenia!

Godny polecenia eyeliner

Uważam ze jest to cudowny eyeliner. Ma intensywnie czarny kolor, nie rozmazuje się, dobrze się nim maluje kreskę na powiece, jest długotrwały, kreska która jest na oku nie pęka, przez cały dzień wyglada bardzo dobrze. Ogólnie jestem zadowolona z tego produktu polecam go serdecznie.

Precyzyjny eyeliner

Ostatnio przerzuciłam się na eyelinery w pisaku, ale ten to dopiero strzał w 10! Wygodne opakowanie, dobrze leży w dłoni, pędzelek baardzo precyzyjny , idealnie napigmentowany. Teraz zrobienie idealnej kreski przychodzi o wiele, wiele łatwiej.

Eyeliner co najważniejsze nie rozmazuje się i nie kruszy, jest to dla mnie bardzo ważne w eyelinerach. Jest bardzo trwały, po 12h kreska była w nienaruszonym stanie. Ma głęboki, czarny kolor. Polecam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetny eyeliner - na pewno wprowadzę go na stałe

Ten eyeliner to naprawdę sztos:)
Przypomina trochę flamaster, więc jak go dostałam obawiałam się, że tak jak kiedyś (kilka lat temu była moda na flamastry w konturówce, czy w eyelinerze) - nie będzie nadawał się do malowania na cienie. Nic podobnego - sprawdza się świetnie i przy nawet naprawdę mocnym makijażu oka i brokatowych cieniach - jest idealny. Na pewno będę po niego sięgała.

Bardzo dobry eyeliner

Eyeliner jest super. Bardzo cienki aplikator z włosków, które są bardzo miękkie i elastyczne. Pozwala namalować ultra cienka kreskę. Eyeliner jest czarny. Nie nazwałabym tego matowym bądź błyszczącym wykończeniem, a raczej satynowym. Nie przerywa podczas malowania, co pozwala wykonać kreskę dosłownie jednym pociągnięciem. Jest trwały, zarówno na "gołej" skórze jak i na podkładzie/korektorze. Nie odbija się na powiece, nie kruszy. Zostaje dokładnie w tych miejscach, w które zostaje zaaplikowany. Bezproblemowo schodzi płynem micelarnym.