L'Oreal Paris, Intensifique (tusz pogrubiający)

L'Oreal Paris, Intensifique (tusz pogrubiający)

Tusz pogrubiający i rozdzielający rzęsy. Formuła nowej generacji: połączenie polimerów o wysokiej przyczepności, które zapewniają dokładne pokrycie rzęs, nadają im regularny kształt oraz gwarantują trwały makijaż rzęs z Kompleksem Gliss Silicone odpowiedzialnym za zwiększanie objętości rzęs, ich wygładzanie oraz perfekcyjny poślizg szczoteczki - dzięki zawartości wosku. Zawarty w formule D-Pantenol pielęgnuje i odbudowuje zniszczone rzęsy.
Opatentowana szczoteczka skutecznie rozdziela rzęsy. Jej trójkątny kształt ułatwia precyzyjne dozowanie produktu, zapobiegając tworzeniu się grudek.
Rezultat: Pogrubione, lecz nieobciążone, wydłużone, lekko uniesione oraz precyzyjnie rozdzielone rzęsy. Dostępny w kolorze czarnym i brązowym.

KWC !

Tusz jest świetny, dokładnie taki jakiego szukałam :)

+ nie skleja
+ nie sypie się
+ długo jest świezy
+ pogrubia
+ świetnie rozdziela i czesze rzęsy
+ można nałozyc naprawde wiele warstw, w zależności od efektu jaki chcemy uzyskac

Minusów nie dostrzegłam :D

Jestem wierna od kilku lat, jak tylko weszły na rynek :) póki co żaden inny z nim nie wygrał

Używam tego produktu od:kilku lat

Najlepszy

Nie spotkałam lepszego tuszu. Każda zamiana na tańsze specyfiki kończyła się fiaskiem. Obietnice producenta spełnione:
* pogrubia i rozdziela
* dokładnie i trwale
* idealna konsystencja, bez grudek, nie osypuje się i nie kruszy
* poręczna szczoteczka, nie smaruje całej powieki

Dodatkowo
* podkręca
* malowanie jest sprawne i krótkie
* opakowanie estetyczne
* nie podrażnia moich wrażliwych oczek

Z tym "nieobciążaniem" bym nie przesadzała. Rzęsy są ciężkie ale takie mają być ;] Zapach? Dla mnie przy tuszu nieistotny. Podpisuję się pod innymi recenzjami: wadą jest nijaka czerń i cena.

Nie daję KWC bo może kiedyś znajdę ideał :)
a póki co, kupuję ten
Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Fajny:)

Całkiem fajny tusz:)
Plusy :
- nie skleja rzęs
- szczoteczka ładnie je rozdziela
- wydłuża i odrobinę pogrubia
- przy nałożeniu 1 warstwy rzęsy wyglądają na naturalnie długie i grube
Minusy:
- zapach
- cena :P

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Dla mnie rewelacja!

Uwielbiam ten tusz. Zdarza się, że znajome pytają mnie, jakiego używam:)
Dla mnie jest to tusz i pogrubiający i wydłużający, mam po nim rzęsy jak wielbłąd:)
Jeśli kupuję czasem inny, to tylko ze względu na cenę:)
Nie osypuje się i łatwo się zmywa.

polecam!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:Nie liczyłam:)

bdb

Jeśli chodzi o mnie to tusz jest naprawdę dobry.
Nie skleja rzęs, pogrubia, nadaje im super objętość i po nałożeniu 2 warstw daje rewelacyjny efekt tzw. sztucznych rzęs.
Naprawdę lubię ten tusz, jest jednym z moich ulubionych. Widać, że rzęsy są znacznie pogrubione, jest dobra szczoteczka która rozczesuje rzęsy.

Używam tego produktu od:dawna

Bardzo słaby

Zachecona pozytywnymi opiniami na wizazu nabylam ten tusz, jakieś pół roku temu. Mam długie ale raczej niewidoczne rzęsy, dlatego chciałam je pogrubić i podkręcic.
Bardzo mnie ten produkt rozczarował:

-na szczoteczke nabiera się bardzo duzo tuszu,po jej oskrobaniu o rancik tubki okazało sie , że jedno nałożenie nie powoduje żadnego efektu a po przejechaniu nim drugi raz rzesy potwornie sie sklejają

-sam tusz jest bardzo tlusty i ciężki, powodował efekt oklapnietych rzęs a nie o to chodziło :rolleyes:

-marzyłam o braku efektu muszych łapek niestety z tym produktem niczego takiego nie udało mi się uzyskać przez wiecznie posklejane rzęsy

-zapach, niestety dosyć intensywny choć mniej alkoholowy niż u innych producentów

Na pewno nie kupie tego tuszu ponownie, choć loreal pozostaje jedna z moich ulubionych marek.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:może komuś z bliskich to jedno dopasuje ..

Jeden z lepszych,ale

Zmieniam mu noty,gdyz zmienilam o nim zdanie. Zaznaczam ze ine kupie,bo juz go wycofali. Tusz dobrze rozdzielal, odrobinę podnosił i pogrubiał-ale będę realna o jakies 150% wersji wyjsciowej,góra do 200%( smieszą mnie tanie tusze ktore niedosc,że pogrubiaja to robia wszystko i to w wersji full-bujda,skleją i tyle- w cenie 6zl). Tusz ten więc pogrubia dwa razy, rozdziela i delikatnie unosi. Jest to "najdyskretniejszy" tusz loreala jezeli chodzi o pogrubiające. Jest z pewnoscią dobry, dla mnie ciut lepszy od wondera(tak chwalony u mnie nie zrobil efektu). Długo był sprawny,nawet chyba ponad rok. Pod koniec zywotnosci robi nie ciekawe panda look-ale go usprawiedliwie bo mial juz ponad rok. Tusz miala moja mama, wiec czesto go jej podbieralam, sama z siebie nigdy nie kupilam go. DLaczego?były lepsze...

Używam tego produktu od:1 rok

bardzo przeciętnie

Zaskoczył mnie ten tusz... spodziewałam się jednak znacznie więcej po LOrealu...

Tusz pogrubia i owszem, ale jakoś tak bez rewelacji... Od tuszu wymagam tylko pogrubienia (jestem posiadaczką długich i pięknie podkręconych rzęs), ale ten tusz zdecydowanie nie spełnia moich wymagań. Po jednym pociągnięciu tuszem rzęsy w zasadzie nie zmieniają wyglądu, po kolejnych już sklejają się....Używam tego produktu od: kilku miesięcy

zdecydowanie tak

w swoim życiu kupowałam mnóstwo przeróżnych tuszy ale ten zdecydowanie jest moim nr1.
Bardzo dobrze rozdziela i pogrubia.
Dzieki niemu oczy stają sie wyraziste i nabierają głebokiego spojrzenia.
Nie kruszy sie, po nałożeniu nie pojawiaja sie grudki.
I co dla mnie najważniejsze w tuszach ma fajną nie za gęsta i nie za rzadką szczoteczkę oraz nie ma wodnistej konsystencji.
Używam tego produktu od:4 lat

przeciętniak

Spodziewałam sie czegos lepszego za tę cenę. Troche pogrubia, ale bardzo przeciętnie< Maybelline jest od niego dużo lepszy. Na początku dobra, kremowa konsystencja, niestety po miesiącu zgęstniał i zlepia rzęsy.
Więcej nie kupię, aczkolwiek zły nie był.

Używam tego produktu od:2,5 miesiąca

jeden z najlepszych

Uzywam go z przerwami od 6lat. Przetestowalam juz sporo maskar, ktore mialy dawac efekt sztucznych rzes i ten sprawdza sie chyba najlepiej. Swietnie pogrubia, wydluza i rodziela rzesy, wytrzymuje caly dzien. Troche trudno go zmyc (mleczko niezbedne, zel nie daje rady), ale to chyba jedyny minus. Plus za dobra cene!

Używam tego produktu od:6lat
Ilość zużytych opakowań:juz nie pamietam

dobry :-)

Na początku (pierwsze dwa tygodnie używania) sklejał rzęsy, był rzadki, robił "owadzie nóżki". Jak trochę wysechł był OK. Co prawda nie daje efektu sztucznych rzęs ale mocno je zagęszcza, fajnie podkręca i wydłuża, otwiera oko. Ma dość głęboką czerń. Gdy użyłam go wraz z L oreal 4 razy pogrubiającym - efekt był super.
Po miesiącu używania osypywał się i tworzył smugi :-(

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania