L'Oreal Paris, Intensifique (tusz pogrubiający)

L'Oreal Paris, Intensifique (tusz pogrubiający)

Tusz pogrubiający i rozdzielający rzęsy. Formuła nowej generacji: połączenie polimerów o wysokiej przyczepności, które zapewniają dokładne pokrycie rzęs, nadają im regularny kształt oraz gwarantują trwały makijaż rzęs z Kompleksem Gliss Silicone odpowiedzialnym za zwiększanie objętości rzęs, ich wygładzanie oraz perfekcyjny poślizg szczoteczki - dzięki zawartości wosku. Zawarty w formule D-Pantenol pielęgnuje i odbudowuje zniszczone rzęsy.
Opatentowana szczoteczka skutecznie rozdziela rzęsy. Jej trójkątny kształt ułatwia precyzyjne dozowanie produktu, zapobiegając tworzeniu się grudek.
Rezultat: Pogrubione, lecz nieobciążone, wydłużone, lekko uniesione oraz precyzyjnie rozdzielone rzęsy. Dostępny w kolorze czarnym i brązowym.

Mój ulubiony tusz

Próbowałam różnych tuszy. Zarówno firm ze średniej półki jak i diora czy lancome, ale intensifique sprawdza się najlepiej. Mam raczej długie rzęsy, ale nieszczególnie grube i gęste. Potrzebuje tuszu, który zdecydowanie pogrubia a nie skleja rzęs. W tym zadanie loreal int. jest bezkonkurencyjny. Nie sypie się na koniec dnia a jest w miarę łatwo zmywalny. Nie jest to kosmetyk moich marzeń (niestety nie unosi i nie daje efektu podkęconych rzęs) ale jest to tusz pogrubiający więc nie mogę oczekiwać wszystkiego. Rzeczywiście nie jest zbyt wydajny, ale warty swojej ceny ( widuje go w cenie 30, maksymalnie 45zl). Polecam dla pań o cienkich rzęsach

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Swietny

tusz pogrubia ale nie skleja 2 warstwy daja pożadany efekt. Lekko podkrecil moje proste rzesy co niewielu tuszom sie udaje. bardzo fajna konsystencja i szczoteczka.

nie wiem czy go jeszcze kupie poniewaz lubie testowac tusze

Używam tego produktu od:5 miesiecy

Lubię :)

Kupiłam ten tusz głównie ze względu na to,że nie tylko maluje rzęsy ale także lekko je pielegnuje.
Pielęgnacja jest widoczna,przy dłuższym stosowaniu tusz nie niszczy rzes. <co zauważałam przy innych tuszach> nie podrażnia oczu.
Ładnie rozdziela (choc do tego celu używam innej szczoteczki,do rozczesania),widocznie pogrubia rzesy - efekt da się osiągnąć już po 1 warstwie (przy 2,efekt mógłby być za ciężki).
Tusz ładnie otwiera oczy :)
Jedyne co mi w nim troszkę przeszkadza, to nijaka czerń :noniewiem: wydaje mi się że jest jakby z kroplą szarości... przez to efekt traci na wyrazistości.Na początku myślałam że tusz trzeba dobrze wymieszać ale teraz widze że to nie tylko moje spostrzeżenia,tylko rzeczywiście coś jest nie tak z ta czernią.
Dlatego niewiem czy kupię go ponownie.
pozatym tusz jest naprawdę okej :) bardzo podoba mi się jego opakowanie :)Używam tego produktu od:Czerwiec 2008.
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego.

Jestem na TAK!

Kiedyś podkradałam ten tusz mamie, sama miałam jakiś badziewny:/ Ten się sprawdza! W ogóle wszystkie tusze jakie wykorzystałam z firmy Loreal się sprawdziły. Do tego przekonałam się na dłużej - wydłuża rzęsy, idealnie je rozdziela i oko staje się piękniejsze!

Polecam!

Używam tego produktu od: około roku

Potrzebowałam tuszu, który pogrubi i ładnie rozdzieli moje długaśne, acz dość cienkie i poplątane rzęsy. I znalazłam. Zmywa się dobrze, nie robi "oczu pandy" i naprawdę nieźle pogrubia. Po kilkukrotnym i dokładnym pomalowaniu mam firanki jak się patrzy. Jedyny minus to kolor, czerń mogłaby być bardziej wyrazista.

Tusz naprawdę bardzo dobry, rzęsy są roździelone,wydłużone i pogrubione :) Jestem z niego bradzo zadowolona, zresztą jak z każdego tuszu tej marki, które porównywalne są efektem do Lancome. Teraz jako nowy kupiłam double effect ale napewno nieraz jeszcze wrócę do intenifique :D

Polecam:)

Używam tego produktu od:2 miesiący

raczej naturalny efekt

Tusz bardzo ładnie rozdziela rzęsy, ma poręczną szczoteczkę, która dociera nawet do najkrótszych rzęs i nie nabiera zbyt dużej ilości produktu - chociaż u mnie i tak nieodzownym akcesorium podczas makijażu jest chusteczka do usuwania tuszu ze szczoteczki. Efektem są lekko uniesione, wydłużone i odrobinę pogrubione rzęsy. Do pracy jak najbardziej, ale ja zdecydowanie wolę nieco wyraźniej podkreślone rzęsy. Nie mniej jednak produkt wart polecenia; nie osypuje się, nie podrażnia oczu, nie odbija na powiekach po całym dniu i sprawia, że oko wygląda ładnie przez cały dzień ;)

Używam tego produktu od:2,5 miesiąca

Świetny:):)Polecam:)

Ta mascara jest bardzo bardzo dobra i warta swojej ceny:)
Bardzo wygodnie się nią maluje nawet te najmniejsze rzęsy. Właściwie to dziś ją kupiłam i jestem bardzo z niej zadowolona. Po pomalowaniu moje oczy wyglądają bosko, nie rozmazują się,
pięknie uniesione, dłuższe i wygląda to oszołamiająco:) Nie schnie zbyt za szybko na oczach, akurat:) W porównaniu z Dior ten tusz jest 3 razy tańszy i 3 razy lepszy efekt:) Nie zawiodłam się na pewno na kupnie jego:) Polecam wam dziewczyny, szczególnie jak ktoś lubi piękne wyraziste oczy:) właściwie to kazda z Was to lubi, nawet ja:D kolor jest boski, głębia czerni:) polecam!:))Używam tego produktu od:dziś
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1:)

Jak dla mnie KWC

Nie wiem czemu jeszcze go nie oceniłam.
Używam tego tuszu od lat na zmianę z Architektem i uważam go za naprawdę solidny produkt za niską cenę, wart oceny najwyższej (przynajmniej w swojej półce cenowej).
W stu procentach zgadzam się z poprzedniczkami. Tusz świetnie pogrubia, nawet wydłuża choć niby nie jest to jego zadaniem i naprawdę super rozdziela. Dla mnie to ważne bo choć rzęs mam dość sporo i nawet dość długawych to niestety rosną jak chcą, są poplątane, pokrzyżowane i oporne na podkręcanie i układanie, a jednak Intensifique radzi sobie z nimi znakomicie. Co więcej naprawde daje super efekt mocno wytuszowanych i podkreślonych rzęs a ja akurat lubię efekt tak zwanych "sztucznych rzęs" choć w jego wykonaniu nie polega to na zlepieniu i upacianiu rzęs.
Robi to naprawdę profesjonalnie

Używam tego produktu od: ok 4 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5 ale zawsze do niego wracam :)

świetny tusz:)

plusy:
+ widocznie pogrubia
+ wydłuża i ślicznie podkręca (czego nie obiecywal producent, a jednak...;)
+ nie robi grudek na rzesach
+ nadaje rzesom gleboka czern
+ nie rozmazuje sie

minusy:
- cena...:/

Używam tego produktu od: miesiaca

najlepszy l'oreal

tusz bardzo dobry, ślicznie wydłuża i pogrubia, nawet po nałożeniu dwóch warstw (lubię mocno wytuszowane rzęsy), nie daję KWC bo nie znalazłam ideału, ale do dobry kandydat, lubię do niego wracać co jakich czas. Na uwagę zasługuje także dobra tradycyjna szczoteczka z włosia, która nie skleja rzęs i nie zostawia grudek

Używam tego produktu od:2 lat

ULUBIONY - jak na razie

+ Kilka posunieć szczotkąi rzesy wygladaja pieknie - wczesniej musiałam dużo wiecej "ruchów" wykonac.
+ Nie kruszy sie w ogóle
+ Cały dzień rzesy wygladają pięknie
+ Pogrubia, ale takrze wydtłuża
+ zamach delikatny, nie drażniący :)

- kończy sie dość szybko, ale wystarczy 3 kroble soli fizjologicznej z apteki i jest ok :)

Gorąco polecam !!!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: duzo