Revlon, ColorStay, Stay Natural Makeup

Revlon, ColorStay, Stay Natural Makeup

Revlon Colorstay Stay Natural Makeup to niezwykle trwały podkład o naturalnym wykończeniu. Podkład ten jest oparty no oryginalnej technologii ColorStay No-transfer, dzięki której zapewnia świeży wygląd przez cały dzień. Delikatny silikon i porowate polimery sprawiają, że podkład ten rozprowadza się niezwykle lekko i idealnie stapia się ze skórę, zapewniając jej równocześnie uczucie komfortu. Podkład pozostaje na skórze niewyczuwalny.

Efekt: satynowo gładka skóra o naturalnym wyglądzie przez 16 godzin!

Hipoalergiczny. Formuła została wzbogacona o filtry słoneczne SPF 15.

To zupełnie nowy podkład linii ColorStay. Niezwykle lekki. Pozostawia skórę nieskazitelną. Nie ściera się. Podkreśla naturalne piękno każdej cery przez 16 godzin.

Dla mnie NOT !

Ja też skusiłam się kupić ten podkład zachęcona tymi wszsytkimi pozytywnymi opiniami, i co ? I bardzo żałuję. Nigdy nie pisałam żadnych opinii tutaj, ale teraz napiszę, aby inne dziewczyny poważnie się zastanowiły nad jego zakupem.
Właściwie to nie znalazłam w nim żadnych plusów.
A minusy:
- słabe krycie
- ciężki, konsystencja taka ciężka
- okropnie śmierdzący chemią zapach ;/
- słabo matuje, a jeśli już trochę to na krótko
- beznadziejne opakowanie, buteleczka z której trzeba go wylewać :/ strasznie nie poręczne
- dosyć ciężko się rozprowadza
- cena wysoka
- poleciało mi raz kawałek na bluzkę i niczym nie mogę tego doprać :/ także nie wiem co on w sobie ma

Plusów brak, może jakieś ma, ale dla mnie to czego oczekuje po podkładzie to w jego przypadku albo beznadziejne albo słabe.
Nigdy już nie kupię i nikomu nie polecę!

Używam tego produktu od: stycznia 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

średniak

Plusy:
-dobrze kryje
-nie tworzy maski
-nie wysusza
-wydajny

Minusy:
-zapycha
-po kilku godzinach robi się \'cieżki\'
-ściera się
-kiepskie opakowanie

Używam tego produktu od: nie pamiętam dokładnie

Dobry, ale nie bez wad.

Pierwszy podkład, który został ze mną na dłużej. Mam normalną cerę, nie lubię mieć "maski" na twarzy, a w przypadku tego kosmetyku wystarczy mała ilość i pokrywa wszystko to, co chcę ukryć :) Duża gama odcieni, ja posiadam dość jasną cerę, a kolor 220 natural beige jest dla mnie stworzony.

Minusem jest oczywiście buteleczka, nie jestem w stanie zrozumiec, dlaczego producenci nie zastosowali dozownika albo chociaż większego otworu, tak, aby bez problemu go nakładać i wykorzystywać na maxa całe opakowanie. Mam wrażenie, że musze czesto wyrzucać nie do końca zużyty podkład.
Kolejną sporą wadą jest to, że trzeba się naprawdę mocno napracowac, aby dokładnie go zmyć. Demakijaż zajmuje mi sporo czasu i wymaga zużycia kilkunastu wacików.

Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Może być

Dobrze kryje, aczkolwiek nie radzi sobie w pełni z matowieniem skóry, dlatego trzeba dodatkowo używać pudru sypkiego ( polecam Revlon, ColorStay, Mineral Foundation). Ponadto podkreśla suche skórki, dlatego u mnie zimą się nie sprawdza.
Jest bardzo wydajny, duży plus za opakowanie. Nie zapycha porów, nie zauważyłam żadnych zmian na skórze odkąd go używam. Grunt to dobrze wybrać kolor!
Ogółem polecam, jeśli nie macie problemu z suchymi skórkami :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

nie rozumiem zachwytów

Nakłoniona świetnymi recenzjami skusiłam się na ten fluid. Kolor True Beige, cera mieszana.

Zawiodłam się od początku do końca.

-wysoka cena
-beznadziejnie nieporęczne opakowanie
-nie matowi jak powinien
-zostawia smugi
-ciemnieje (tak, że trzeba nakładać go też na szyję, bo inaczej widać rożnicę i to nie małą)
-mało wydajny(wina opakowania

+dostępność (na allegro o połowę tańszy niż w sklepach stacjonarnych)
+dobrze się rozprowadza

Moja mieszana cera bywała bardziej i długotrwalej matowa dzięki tańszym produktom.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe/ 30ml

Lubię go,ale...

Używam go już długi czas,bo nigdy wcześniej nic tak dobrze nie matowiło mojej mega tłustej skóry.Często nawet nie mając potrzeby użycia podkładu nakładałam go,bo byłam pewna,że przez długi czas nie będę się błyszczeć. Niestety podkład ciemnieje mi na twarzy i to bardzo-nakładając jakikolwiek odcień na buzię (miałam 100,110,180,200) wyglądam jak śmierć,a po paru godzinach mam zbyt ciemną buzię odcinającą się od szyi (nawet przy kolorze 100). Poza tym wszystkie kolory wpadają w róż moim zdaniem,przynajmniej tak to wygląda na mojej skórze-chyba że mam jakąś mega żółtą szyję :D

Ale podsumowując jeśli komuś nie ciemnieje na buzi i odpowiada mu kolor-to może być kosmetyk idealny, nie ściera się,świetnie kryje,nie waży się na twarzy jak wiele kryjących podkładów,nawet po 2 godzinach w siłowni nie spływa z twarzy,jest nie do zdarcia naprawdę! Tak żałuję,że mi ciemnieje... :(

Ilość zużytych opakowań: 5 butelek

Bardzo bardzo lubię

To jest najlepszy podkład, jakikolwiek miałam. Mimo, że nadal szukam podkładu idealnego, temu niewiele brakuje :) Świetne, wręcz fenomenalne krycie! Duży wybór odcieni- i bladzioszki i opalone znajdą coś dla siebie. Niezwykle wydajny, miałam go z pół roku. Wrócę do niego na pewno.

Ten podkład jest dla mnie najlepszy!

Testowałam już różne podkłady, z różnych półek cenowych i muszę przyznać, że ten podkład spełnia wszystkie cechy podkładu idealnego ;) Idealnie kryje, maskuje (nie muszę później używać korektora), wyrównuje koloryt skóry twarzy i nie spływa, no chyba, że jest bardzo bardzo wysoka temperatura, często używam go w pracy (jestem wizażystką)

Ilość zużytych opakowań: ok. 10 (2 odcienie)

Nie zachwyca

Za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego.
Podkład jak dla mnie jest porównywalny do tych z kioskowych przebojów. Krycie jest kiepskiej jakości, mała wydajność oraz skład pozostawiający do życzenia.
Niestety,ale nie dla mnie

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Nie dla mojej twarzy

Z przykrością stwierdzam, że podkład ten poczynił okropne spustoszenie na mojej buzi. Po kilku zastosowaniach dostałam ogromnych podrażnień na twarzy! Cała twarz była czerwona, piekła, szczypała. Zaraz później pojawiło się uczulenie, które również szczypało.

Plusy:

- dobre krycie
- gęsty
- długo się trzyma

Minusy:

- uczula i podrażnia
- wysusza twarz
- uczucie ściągnięcia na twarzy
- trudno się zmywa
- brzydki zapach

NUMER JEDEN NA ZAWSZE

Najlepszy, jedyny, ukochany:)
Matuje na 16 godzin, nie ściera się, nie ciemnieje, wyrównuje koloryt, nie widać, że go mam, skóra jest piekna i matowa, ideał. Mam kolor Buff, zimą używam ivory, kolorki są idealne. Ma wygodną pompkę. Używam go kilka lat i nigdy nie miałam problemów ze skórą, nie przesusza, nie przetłuszcza, super !!!
Jakiś czas nie mogłam do kupić i uzywałam Colorstaya w odkręcanej butelce, najpierw tego bez Softlexu, potem też tego z tym cudem:). Generalnie, one też są super idealne, tyle, że odrobinę "cięższe" niż wersja Natural, która sprawdza sięnawet w upały.
Dodam, że zawsze zamawiam Revlony w necie i nigdy się nie nacięłam, zawsze jest wszystko super:)

Ilość zużytych opakowań: niezliczona;)

MOJ KWC!!!

Probowalam wielu fluidow, podkladow i pudrow lecz nic tak mnie nie zachwycilo jak Revlon! Mam bardzo tlusta cere a ten fluidMATUJE NAWET NA CALY DZIEN!

Plusy
+świetnie kryje
+matuje na caly dzien!
+duzy wybor kolorow
+nie ciemnieje
+utrzymuje sie caly dzien
+nie wysusza

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszegoo