Revlon, ColorStay, Stay Natural Makeup

Revlon, ColorStay, Stay Natural Makeup

Revlon Colorstay Stay Natural Makeup to niezwykle trwały podkład o naturalnym wykończeniu. Podkład ten jest oparty no oryginalnej technologii ColorStay No-transfer, dzięki której zapewnia świeży wygląd przez cały dzień. Delikatny silikon i porowate polimery sprawiają, że podkład ten rozprowadza się niezwykle lekko i idealnie stapia się ze skórę, zapewniając jej równocześnie uczucie komfortu. Podkład pozostaje na skórze niewyczuwalny.

Efekt: satynowo gładka skóra o naturalnym wyglądzie przez 16 godzin!

Hipoalergiczny. Formuła została wzbogacona o filtry słoneczne SPF 15.

To zupełnie nowy podkład linii ColorStay. Niezwykle lekki. Pozostawia skórę nieskazitelną. Nie ściera się. Podkreśla naturalne piękno każdej cery przez 16 godzin.

bardzo dobry, naturalny efekt

Kupiłam tego Revlona zachęcona jego pozostałymi podkładami: Colorstay Activ i Colorstay with SoftFlex.
Ten również dołączył do grona lubianych przeze mnie.

* jak pozostałe Revlony - nie zapycha porów, choć u mnie o to bardzo łatwo
* trwałość - dobrze trzyma się twarzy w normalny dzień - nic się nie sciera, nie znika - jednak w upalny dzień potrafi tak jakby się leciutko zważyć(?) - nie mam mu tego mocno za złe, bo w czasie upału moja cera robi się strasznie tłusta i o to łatwo
* średnie krycie - dla mnie nawet to jest plusem na co dzień
* nie obciąża skóry twarzy i idealnie nadaje się na dzień
* jest niewidoczny na twarzy - bardzo duży plus za naturalny wygląd
* no i jak to przy Revlonach - wielki plus za kolory - nie pomarańczowo-brzoskwiniowe i nie sine. Po prostu idealne. Duży wybór odcieni.
*lekka przyjemna konsystencja
* jest dość wydajny
*wygodny aplikator w formie pompki+lżejsza buteleczka od zwykłego Colorstaya
* tani - na All ok. 27zl

Myślę, że dla cer bez wielkich problemów (z małymi nidoskonałościami) będzie świetny

taki sobie

Nie jestem nim szczególnie zachwycona, trzeba przyznać ze dobrze kryje niedoskonałości ale to nie mój ideał, jest za tłusty, gęsty i bardzo ciężki, nie najlepiej się rozprowadza
Cena dosyć wysoka nieadekwatna do jakości. Zdecydowanie bardziej polecam Max Factora Lasting Performance.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jeszcze mam pierwsze

Naprawdę średni

Długo szukałam podkładu, który przykryłby niedoskonałości i nie tworzył efektu maski. Niestety podkład nie sprawdził się w moim przypadku.
Jest bardzo ciężki ( tu akurat się nie dziwie, bo wszystkie podkłady kryjące są ciężkie ), ale nie przykrywa do końca i po dwóch godzinach mam wrażenie, że podkład się jakby lekko zmył i trzeba znowu odświeżyć makijaż.
Wałkuje się. Bardzo ciężko się rozprowadza. Nawet pędzlem nie idzie go rozprowadzić, bo zbyt wcześnie wysycha.
Do tego bardzo niewygodne opakowanie (jeżeli ktoś ma ten podkład w słoiczku bez pompki) przez które zużyłam go dość szybko, bo niestety nie można kontrolować aplikacji.
Cena zbyt wysoka jak na taki podkład.
Nie jestem zadowolona, muszę szukać dalej.

Używałam kiedyś tego podkładu i byłam zachwycona ! Niestety od pewnego czasu nie mogę go nigdzie kupić. :(
Podkład był idealny, nie tworzył maski, delikatnie krył i nawilżał skórę, dając wrażenie bardzo zdrowej buźki :)
Nie orientuje się ktoś gdzie można nabyć ten kosmetyk ;)?

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Rewelacja

Jestem nim oczarowana.
Bardzo dobrze kryje, nie wysusza skóry i utrzymuje się przez dłuuuugi dłuuugi czas :-) (muszę tylko przyznać że ostatnio przerzuciłam się na wersję "softflex" która dodatkowo ładnie matowi).
Zachwycający podkład.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

ok, ale...

Miałam, ale oddałam koleżance, bo teraz używam tylko podkładów mineralnych.
Był w porządku, koleżanka go sobie chwali, ale jak dla mnie twarz strasznie szybko robiła się tłusta i świecąca...ale miałam tak ze wszystkimi podkładami w kremie:/
ładne szklane opakowanie, z pompką, dozującą podkład...
Ogólnie nie był zły...ale nie zapłaciłabym za niego regularnej ceny...za drogo!!!

Używam tego produktu od: dawno, dawno temu
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego...

Nie dla mnie

Jestem średnio zadowolona z tego podkładu. Bez względu na to, jakiego używałam kremu, bardzo szybko powodował świecenie się twarzy (cera mieszana); nie matuje, jest bardzo tłusty i zaliczyłabym go raczej do kategorii podkładów na zimę. Poza tym zapycha pory i powoduje powstawanie krostek i zaskórników.
Jedyny plus tego kosmetyku to ładne, szklane opakowanie z pompką oraz łatwy dobór koloru.

Cena w polskich drogeriach - zabójcza.

Używam tego produktu od: już nie używam :)
Ilość zużytych opakowań: 1, ale nie całe

Podkład jest bardzo dobry, duży wybór kolorów. Chociaż ja mam jasną cerę i wzięłam najjaśniejszy 01 Ivory, to kolejnym razem kupiłabym ciut ciemniejszy; więc dziewczyny z bardzo jasną cerą spokojnie mogą go sobie kupić. Podkład ma bardzo fajną konsystencję, nic się nie wylewa a buteleczka z pompką jest świetna. Zastanawiam się, czemu każdy producent nie stosuje tego typu buteleczek. Podkład jest bardzo wydajny. A teraz trochę o jego właściwościach - wygładza cerę, wygląda ona bardzo naturalnie, zupełnie nie widać, że coś jest na twarzy. Matowi skórę, może nie na długo, ale mojej cerze to już chyba nic nie pomoże; świeci się bardzo, ciągle muszę nakładać puder sypki, żeby ją zmatowić. Mógłby mieć ładniejszy zapach ale i tak nie jest źle. Cena super ale tylko na Allegro.

Naprawdę bardzo dobry

Genialna ilość odcieni dla osób o jasnej karnacji. Pierwszy raz w życiu miałam wrażenie że odcień jest jaśniejszy od mojej karnacji ( a było to w listopadzie i byłam blada jak ściana). Przyjemna konsystencja, poręczne całkiem ładne opakowanie.Pokryta podkładem i przyprószona pudrem twarz nie świeciła się przez kilka godzin co zaliczam na duży plus. Podkład porównywalny z Lasting Performance MF albo ciut lepszy. warto kupować na allegro bo wychodzi sporo taniej niż w drogerii. Nie daję pięciu gwiazdek ponieważ cały czas szukam mojego podkładowego KWC

bardzo dobry

nie kupie ponownie, bo znalazlam ideal - EDM. wczesniej zuzylam tego fluidu cala buteleczke, i musze przyznac,ze jest naprawde dobry. nie zapycha mocno, aczkowliek czuc og na twarzy. ladnie stapia sie zkolorem skory. nie matuje na dlugo, jak i tez nie trzyma sie 12 godzin, wiec za to minus. trzyma kilka godzin, jak wiekszkosc podkladow. ma jednak dodatkowa zalete, jaka nie wszysktie maja - nie tworzy maski na twarzy, a ukrywa niedoskonalosci.

Używam tego produktu od:rok temu

przyzwoity :)

Jestem przypadkową posiadaczką tego revlona. Dobrany przeze mnie color - ivory nie jest najtrafniejszy, ale to oczywiście moja wina, nie producenta.
Sam fluid rzeczywiście matuje i to na długo, aczkolwiek miałam wrażenie,że twarz staje się przez to nieco teatralna - sztuczna i nienaturalna. Może to jednak wina pudru sypkiego, którego wraz z nim używam. Ciężko stwierdzić. Razem jednak tworzą zgrany, długotrwały efekt, więc nie planuję póki co ich rozdzielać.

to jest to

mam wrazenie ze jakos kosmetykow revlona zalezy w duzej mierze od dystrybutora. Dużo lepiej sprawują mi się te, z aukji internetowych i pochodzące z USA niz te zakupione w Polsce lub UK.
Tan kupiłam przez przypadek, mysłam ze to inny Colrostay, ten bardziej kryjący i matujący.
Szczerze mówiąc jestem w szoku !! To własnie ta wesja wg mnie wspaniale kryje i matuje. Co prawda nie mam ochoty ani na super krycie, twarz wyglada jak maska. ani na super mat, nie da rady..
Ale ten spisał się rewelacyjnie. Krycie na moj gust, idealne, moge obyc sie bez korektora, co nie znaczy ze nie mam nic do ukrycia, mam i to sporo
Rownoczesnie zaczelam uzywac nowego pudru sypiego o dzialaniu matujacym, wiec troche nie wiem jak z matem ,ale ten zestaw jest najelpszy jaki mialam. Mam niesamowicie tlusta cere, po pol godziny sie blyszcze, wszystko zaczyna sie rozmazywac i splywac. A teraz nawet po paru godzinach jest przyzwoicie, nawet pani w aptece sie spytala o moj rodzaj cery, a do tej pory zawsze sama zauwazala jaka mam..czyli tlusta i problemowa, to juz cos
Ma odroznieniu od tamtego fluidu ma tez przyjemniejsza konsystencje, taka bardziej oleistą, nie podkresla suchych skórek, tamten niestety był bardzo toporny, ciezko go bylo rozprowadzic rownomiernie
buzia wyglada o niebo zdrowiej i jest gładsza, delikatniejsza
jest pompka a nie dziura..

nie odejme jeszcze gwiazdki bo nie mam pewnosci, ale wyskoczylo mi wiele nowych wykwitow, stad podejrzenie ze moze zapchyc. Zyje ostatnio w stresie, kupilam nowe mazidla i bylam w trudnej fazie hormnalnej wiec stad mogl sie pojawic ten wysyp. Nie zamierzam rezygnowac z tego cudenka ktore jak narazie jest najlepszym fluidem w moim zyciu ;)

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1 buteleczka