Revlon, ColorStay, Stay Natural Makeup

Revlon, ColorStay, Stay Natural Makeup

Revlon Colorstay Stay Natural Makeup to niezwykle trwały podkład o naturalnym wykończeniu. Podkład ten jest oparty no oryginalnej technologii ColorStay No-transfer, dzięki której zapewnia świeży wygląd przez cały dzień. Delikatny silikon i porowate polimery sprawiają, że podkład ten rozprowadza się niezwykle lekko i idealnie stapia się ze skórę, zapewniając jej równocześnie uczucie komfortu. Podkład pozostaje na skórze niewyczuwalny.

Efekt: satynowo gładka skóra o naturalnym wyglądzie przez 16 godzin!

Hipoalergiczny. Formuła została wzbogacona o filtry słoneczne SPF 15.

To zupełnie nowy podkład linii ColorStay. Niezwykle lekki. Pozostawia skórę nieskazitelną. Nie ściera się. Podkreśla naturalne piękno każdej cery przez 16 godzin.

Nie mogę się wypowiedzieć ile pozostaje na twarzy bo używałam pod niego bazy. Z nią wytrzymał 12 h koncertu i imprezy. Dobrałam za ciemny kolor ale i tak stopił się z cerą że nie było w sumie tego widać. Ładnie kryje mniejsze niedoskonałości. Dzień po dostałam wysypu pryszczy ale myślę że to przez alkohol, czipsy etc. na imprezie niż przez ten podkład. Niestety jakoś mnie nie przekonuje.

Używam tego produktu od:2 tyg.

Dobrze kryje, dobrze stapia się z cerą, osiągalny jest satynowo gładki efekt ale nie przez 16 godz -troszkę się producent zagalopował ;)
Aplikuję go raczej mało, gdyż przy większej ilości miewam uczucie ciężkości na twarzy i zaczyna się po jakimś czasie świecić.
Dobrze się go "nosi" w zimie, czuję że chroni moją cerę przed zimnem, na lato jak dla mnie za ciężki.

Wielki plus za trwałość, utrzymuje się cały dzień.
Bardzo wydajny!!!!

Ogólnie pozytywne wrażenia, jednak w związku z faktem, iż nie mam już większych problemów z cerą sięgnę po lżejsze podkłady.

Jeśli chodzi o podkłady kryjące - najlepszy jaki miałam.Używam tego produktu od: już ponad rok
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Najlepszy do tej pory :-)

Jest to bez wątpienia bardzo dobrej jakości kosmetyk. Zdecydowanie najlepszy w mojej kosmetyczce do tej pory..ale zawsze jest jakies ale... Może po koleji:
plusy:

-"stay natural" - zdecydownanie zapewnia ten własnie efekt
- świetnie się komponuje nawet podkład, który nie jest idealnie dopasowany kolorystycznie.
- upiększa buzie sprawia wrazenie bardzo zdrowej i promiennej cery
- nie jest ciężki

minusy:
- zapach - przypominna zapach skóry po solarium - przy czym nie jest tak intensywny wiec mnie nie przeszkadza
- minimalnie wysusza.

Niktóre wizażanki jak zauważyłam krytykują go za to że niewiele się nim da "przykryć". Ja chcę zwócić uwage na to ze takie jest zamierzenie tego kosmetyku że on własnie jest średniokryjący. W związku z czym nie nadaje sie kompletnie dla osob o trudnej cerze z niedoskonałościami i trądzikiem.
Ogólnie polecam, bo poki co jest moim numer 1 choc przyznaje ze przedemną sporo jeszcze do przetestowania

Używam tego produktu od:0,5 roku

dobry

Lubie go, bo ladnie kryje i przy tym naturalnie wyglada. Nie zauwazylam zeby zpychal, ale czasem ma sie wrazenie takiej ciezkosci na twarzy(o wiele mniejszej niz po revlon colorstay with softflex, ale jednak). Trzeba uzyc dobrze nawilzajacego kremu pod spod, bo potrafi wysuszac. Ale ogolnie wrazenia bardzo pozytywne, odcien 01 ivory dla mnie idealny i naprawde pomino sporego krycia jest praktycznie niewidoczny. Zaznaczylam ze nie wiem czy kupie ponownie, bo takie krycie nie jest mi czesto potrzebne i mam na oku nowosci revlona:)

Używam tego produktu od: 4 miesiace

super

pierwszy raz kupiłam go troche przez przypadek i bardzo sie cieszę bo od razu sie w nim zakochałam. jest świetny pompka ułatwia dozowanie, mam tłusta cerę a on nie zatyka porów, nie tworzy maski w miarę potrzeb maskuje niedoskonałości, jest trwały.

Jestem z niegi bardzo zadowolona. ostatnio kupiłam z ciekawości loreala ale już wiem, że i tak wrócę do revlonu bo to najlepszy podkład jakiego używałam:)

bardzo bardzo polecam:))

Ilość zużytych opakowań:sporo

Super!

Podkład jest rewelacyjny.

Plusy:
-pompka
-idealnie kryje moje niedoskonałości - delikatnie ale super-skutecznie
-w ogóle go nie widać na buzi, a nawet jak go nałożę za dużo to i tak jest super! Wtedy po prostu mocniej kryje ale nie kosztem maski na buźce
-ładny, delikatny, ledwo odczuwalny zapach
-nie uczula
-nie zapycha
-nie wysusza
-nie podkreśla tego czego niepowinien
-nie rozmazuje się
-nie brudzi
-nawet jak umalowana pójdę spać to w ogóle się nie ściera
-buźka po kilku godzinach LEDWO się błyszczy, a przy mojej, tłustej cerze to mistrzostwo!
-mam go na buzi cały dzień - a efekt nadaj jest niesamowity
-używam go codziennie, i to z reguły w za dużej ilości, jestem po 2 msc takiego użytkowania a w buteleczce nadal połowa :)

Minusy:
-według mnie pompka jest lekko toporna aczkolwiek podkład z niej nie wypływa

Najlepszy jaki miałam, a miałam wiele fluidów, dużo droższych. Jakość porównywalna do Lancome czy też Heleny R.

POLECAM! Na allegro zakupiłam za grosze, taniej niż np.Loreala, a jakość 1000 krotnie lepsza!

Używam tego produktu od:2msc
Ilość zużytych opakowań:w połowie 1

SUPER PODKŁAD

Bardzo wiele się nacyztałam o podkładach na wizażu, że postanowiłam kupić sobie właśnie ten. Zdecydowałam się na kolor "Ivory" I muszę powiedzieć, że to był dobry wybór.

Plusy:
-dosyć ładnie matuje twarz
-maskuje wszystkie niedoskonałości
-ukrywa wiekszość zmarszczek (opinia mamy)
-cera wygląda jak po Photoshopie
-łatwo się rozsmarowuje
-nie tworzy efektu maski
-stapia się bezproblemowo
-fajnie, że jest pompka

Minusy:
-według mnie po naciśnięciu pompki "wychodzi" za dużo podkładu

Ogólnie:Najlepszy jaki miałam (przebija Lancome)

Fantastyczny

Dużym plusem jest to, że posiada pompkę. Nie jest wszystko wysmarowane podkładem. Nie daje efekty maski, dla mojej tłustej skóry jest bardzo dobry, może nie matuje idealnie, ale skóra wygląda zdrowo przez cały dzień. Podkład długo się utrzymuje. Wcześniej używłam revlon colorstay makeup fond de teint, tez byłam zadowolona, ale ten obecny jest od niego jeszcze lepszy. Na pewno godny polecenia:)

sredni

Podklad ten jest wygodny w uzyciu, dzieki pompce. Ma dosyc ladne kolory, ja mam buff nie jest ani za jasny ani za ciemny.Jest natomiast slabo kryjący i wogole nie matuje mojej tlustej cery, wiec odradzam osobom które borykją sie z problemami blyszczacej buzi. U mnie w zasadzie nie matuje nawet na godzine. Ponadto zauwazylam ze zapycha mi pory. Na nosie pojawilo mi sie mnostwo zaskornikow, ktorych wczesniej nie mialam przed uzywaniem tego podkladu, dlatego mysle ze go juz nie kupie. Dla dziewczyn z cera normalną lub sucha bedzie dobry, poniewaz nie tworzy efektu maski i slabo kryje.

Używam tego produktu od:początek sierpnia 2008

taki sobie

Mam mieszane uczucia wobec niego, liczyłam na więcej. Wygodny w użyciu dzięki pompce i lekkiej konsystencji, dobrze się rozprowadza, świetnie stapia z cerą, nie robi maski, duża gama odcieni pozwala dobrać odpowiedni dla siebie i tyle. Jest bardzo nietrwały bo efekt utrzymuje się ok. 3-4 godzin, skóra się świeci, w innych miejscach łuszczy więc ani do tłustej ani do suchej a tym bardziej nie do mieszanej. No do mojej na pewno nie. Ale jak ktoś ma normalną to pewnie krzywdy mu nie zrobi. No i jak dla mnie za słabo kryje.

Liczyłam na więcej

Jestem średnio zadowolona z tego podkładu. Mam cerę tłustą, a ten podkład sam w sobie jest bardzo tłusty, choć niby matuje, więc nie wiem do jakiej kategorii podkładów go zaklasyfikować...
Poza tym bardzo słabo u niego z kryciem - mimo iż kolor 01- Ivory jest dla mnie idealny, dlatego z pewnością wypróbuję inne wersje tego podkładu - korektor jest niezbędny.
Fajna pompka, bardzo ułatwia aplikację.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Warto wypróbować

Mam odcień 01 ivory, myślę, ze podkład jest bardzo dobry. Jest lekki, ale dość dobrze kryje, matuje, twarz wygląda promienniej. Rzadko używam podkładu, szkoda mi czasu na rozcieranie itd, ale na specjalne okazje używam i kupiłam właśnie ten. Lepiej się spisywał jak miałam bardziej tłustą skórę (biorę tabletki anty i wydzielanie sebum się bardzo zmniejszyło). Do skóry z tendencją do przetłuszczania się był świetny, po prostu ideał (5*). Natomiast teraz trochę wysusza i dlatego oceniam na 4*. Jest bardzo trwały, nie ściera się, nie odbija. Pamiętam, ze kiedyś zasnęłam twarzą w poduszce i jak się obudziłam podkład był na twarzy w stanie nienaruszonym ;)

Moja mama też używała colorstay i powiem, ze efekt był genialny - wyglądała dużo młodziej i naprawdę promienniej. Teraz nie używa, nie wiem czemu, bo różnica naprawdę była ogromna i podkład, którego używa teraz nie równa się z efektem revlon colorstay..

Nie wiem, czy jak skończy się pierwsze opakowanie to kupię drugie. Myślę, ze poszukam czegoś nawilżającego, ale też z revlonu.