Olymp, HairMaster CurlerO1W (Lokówka)

Olymp, HairMaster CurlerO1W (Lokówka)

Kategoria
Marka

Profesjonalna obrotowa lokówka do włosów. Dzięki obrotowej części można w łatwy i profesjonalny sposób stworzyć loki i fale bez konieczności obracania urządzenia nadgarstkami.

Zastosowanie

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

Najlepsza pod każdym wzgledem

Ta profesjonalna lokówka została mi polecona przez moją fryzjerkę która za każdym razem czarowała na moich włosach piękne fale bez konieczności obracania rąk. Zawsze dziwiło mnie dlaczego w sklepach nie ma dostępnych urządzeń tego typu z obracanym modułem do ułatwienia sobie pracy i nakręcania pasm. Zachęcona świetnymi rezultatami, poprosiłam fryzjerkę o zamówienie mi tej samej lokówki (potem okazało się, że są one dostępne również w internecie).

Wykonanie lokówki to bajka sama w sobie. Bardzo dobre moduły, solidna rączka i wykonanie, błyskawiczne nagrzewanie i prostota w jednym. Bardzo długi przewód dzięki któremu można w łatwy sposób operować urządzeniem. 4 regulacje ciepła wystarczają aby wyczarować piękne włosy. Największym plusem jest tutaj możliwość obrotu modułu grzania dzięki któremu bez problemu można nawinąć na grzałkę długie pasma. Lokówka nie przycina, nie wkręca włosów.

Serdecznie polecam to urządzenie gdyż cena nie jest zaporowa- porównywalna do urządzeń dostępnych w salonach rtv agd. Jeśli zależy ci na profesjonalnym podejściu do włosów w domu to zainwestuj w urządzenie fryzjerskie.