Missha, M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++ (Podkład z filtrem)

Missha, M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++ (Podkład z filtrem)

notino.pl

Średnia ocena: 3.64/5

zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria
Marka

Missha M Perfect Cover BB Cream SPF to krem BB, który daje skórze optymalne nawilżenie. Jest wielofunkcyjny oraz ma mocne krycie. Poprzez przyjemną konsystencję, ujednolica cerę oraz kryje wszelkie niedoskonałości. Dodatkowo chroni skórę przed wpływem promieniowania słonecznego.

Produkt Missha M Perfect Cover BB Cream SPF w swoim składzie posiada:
- odżywcze esencje pochodzenia roślinnego,
- oleje roślinne, które nawilżają cerę,
- morskie ekstrakty, które są pełne substancji odżywczych odpowiadających za nawodnienie skóry, poprawiając jej kondycję,
- kwas hialuronowy, który nawilża i ujędrnia cerę,
- ekstrakt z alg,
- ekstrakt z kawioru,
- kolagen, który wypełnia zmarszczki oraz poprawia koloryt cery,
- olejek makadamia, który zwiększa elastyczność skóry,
- wyciągi z rozmarynu i rumianku, które utrzymują skórę w równowadze, kojąc ją.

Właściwości kremu Missha M Perfect Cover BB Cream SPF:
- lekka konsystencja ułatwiająca aplikację,
- krycie, które zapewnia naturalny wygląd,
- ochrona przed promieniowaniem UV,
- redukuje zmarszczki i zaczerwienienia,
- skóra staje się odświeżona i rozświetlona,
- maskuje cienie pod oczami i niedoskonałości,
- matuje skórę, nadając jej jednolity kolor,
- testowany dermatologicznie,
- łatwo rozprowadza się po twarzy, wtapiając się w naturalny odcień skóry.

nawilżające
kremy BB i CC
w tubce

Najlepiej kryjący krem BB

Nie spodziewałam się takiego krycia przy kremie BB.
Naturalnie wygląda. Dobrze się rozprowadza i wtapia w skórę. Idealny dla skóry dojrzałej, wrażliwej i suchej.
Mimo skromnej kolorystyki dostępnej w Polsce, jest możliwość dobrania dla siebie odpowiedniego koloru.
Krem zapewnia przyjemne nawilżenie na skórze, nawet w momencie gdy zapomnę użyć kremu. Mimo że jest to krem BB, bardzo dobrze się utrzymuje i dobrze wygląda cały dzień
Myślę że fanki naturalnego wykończenia i clean girl look powinny się w niego zaopatrzyć

Wow!

Do zakupu zachęciły mnie wszystkie pozytywne opinie w sieci. Muszę przyznać, że był to strzał w 10! Krem ma dobre krycie, wyrównuje koloryt, zakrywa niedoskonałości i jest bardzo trwały - trzyma się na buzi cały dzień. W promocji da się go kupić w bardzo dobrej cenie. Mój nowy ulubieniec. Ogromny plus za SPF i nawilżające właściwości. Genialny!

Mój faworyt w świecie kremów BB!

Idealny produkt dla każdego typu skóry! Pięknie wyrównuje koloryt i nie daje efektu maski. Dodatkowo SPF 42 jest super opcją na każda porę roku, ponieważ to podstawa.

Hit!

Kryjący krem bb, połączony z nawilżająca pielęgnacją. Świetnie zakrywa wszelakie niedoskonałości plusem jest ochrona przeciwsłoneczna. Plusem jest też cena i jego wydajność

Kiedyś uwielbiałam

Kiedyś byłam zachwycona tym produktem i spisywał się u mnie lepiej niż tradycyjne podkłady. Jak na krem bo ma super krycie i zostawia buzie bardzo świeża i promienną a jednoczesnie ładnie matowi i kryje.
Na początku tez bardzo długo utrzymywał się na buzi niestety po jakimś czasie (zużyłam kilka opakowań) ta trwałość była coraz słabsza. Nie wiem czy to wina mojej cery czy zmienił sie skład produktu.

Niezastąpiony krem BB!

Skusiłam się wreszcie na ten krem BB, bo widziałam na jego temat same pozytywne opinie. Obawiałam się wyboru koloru, bo mam neutralną/ciepłą karnację. Okazało się, że odcień 21 to był strzał w 10. Może wydawać się dość ziemisty, ale po wpracowaniu w skórę świetnie się w nią wtapia. Jest to produkt, który sprawdza się we wszystkich warunkach pogodowych - w środku zimy i w środku lata :) Można nałożyć go mało do dziennych makijaży, albo dobudować krycie do makijażu na ,,wyjścia". Cena jest super jak za produkt tak wysokiej jakości, nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez niego.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Bardzo dobry krem BB!

Moim zdaniem jest to bardzo wielofunkcyjny produkt.

Bardzo dobrze rozprowadza się palcami, posiada kremową formułę. Do tej pory jest to jedyny produkt tego typu, do którego w ogóle nie muszę używać gąbeczki. Moim zdaniem, jako samodzielny produkt, sprawdzi się najlepiej dla cer suchych i normalnych. Na cerze mieszanej najlepiej wygląda przez pierwsze godziny, ponieważ potem mocno się wyświeca.

Pięknie wtapia się w skórę, ma przyjemny zapach. Można go mieszać z cięższymi podkładami. Daje świetliste, nawilżone wykończenie, ale bez drobin. Moim zdaniem cery mieszane i tłuste muszą go przypudrować. Krycie średnie - dobre do codziennych makijaży.

Warto wziąć pod uwagę dość podchwytliwą kolorystykę. Kolor 13 jest neutralny, ale bardzo jasny. Kolory 21 i 23 posiadają fioletowy podton, natomiast kolory 25 i 27 są mocno żółto-pomarańczowe. U mnie najlepiej sprawdza się mieszanka 13 i 25 lub 27. Natomiast kolorki 21 i 23 lubię używać do neutralizowania podkładów o zbyt żółtych kolorach.

Duży plus za dostępność w dwóch pojemnościach: 20 ml i 50 ml.

Uważam, że są to bardzo dobre kremy BB.

Ulubieniec

Skóra z rozszerzonymi porami bywa kapryśna - ten produkt zdał test!

Kremu BB z Misshy używam od kilku lat i jestem nim oczarowana. Produkt nadaje ładne krycie (cera bez większych niedoskonałości) i co najważniejsze - nie zapycha! Jestem posiadaczką cery mieszanej z tendencją do wyświecania się na policzkach i trzeba przyznać, że twarz po tym kremie lubi się świecić. Dla mnie nie jest to większym problemem, zawsze noszę ze sobą puder i nie mam problemu z jego użyciem w trakcie dnia. Problem z wyświecaniem raczej pojawia się w cieplejsze dni więc osoby z podobną cerą lub cerą tłustą mogą mieć z tym kłopoty. Świadoma tej "wady" kupuję kolejne opakowania bo do tej pory nie znalazłam innego kremu/podkładu, który sprawdzi się tak fajnie w codziennym makijażu. Można go aplikować palcami, gąbeczką lub pędzlem i w żadnym przypadku nie zostawia smug.

Idealny do codziennego uzytku

Kupiłam przypadkiem w drogerii ponieważ szukałam czegoś lekkiego do codziennych makijaży. Pierwszy makijaż i przepadłam ???? jest mega lekki, nie zapycha i to jak wygląda na skórze to szok. Borykam się z trądzikiem i dobrze go zakrywa, nie spływa z twarzy nie roluje się. Wytrzymuje cały dzień. Wystarczy niewielka ilość produktu więc jest bardzo wydajny. Z czystym sumieniem mogę go polecić ☺️

Wszędzie wychwalany

Ten krem bb jest wychwalany dosłownie wszędzie. Rzeczywiście jest bardzo dobry. Ale na pewno nie jest dla wszystkich. Po pierwsze zapach, który ja czuję cały dzień na twarzy i jest to lekki irytujące. Po drugie wymaga nałożenia pudru, bo inaczej wyświeca się i ściera, w szczególności strefa T. Kolory są lekko ziemiste, ale nawet takie "bladziochy" jak ja znajdą swój odcień. Polecam kupić najpierw w mniejszej tubce, bo występują dwie wielkości.

Najlepszy krem BB jaki miałam

Używam tego kremu BB missha na co dzień. Ma fajne krycie, przykrywa drobne niedoskonałości :) nadaje sie do lekkiego makijażu. Na pewno kupie kolejne opakowanie.

Hit!

Uwielbiam ten kremik. Pięknie wygląda na buzi, daje aksamitne wykończenie. Nie obciąża, nie sprawia wrażenia maski.

Choć kolory mogą wydawać się szare to ładnie wtapiają się w skórę i dopasowują do niej. Makijaż z tym kremem jest świetny przez cały dzień. Buzia wygląda nienagannie, wszelkie przebarwienia są ukryte.

Krem jest wydajny i to mnie ogromnie cieszy, bo lubię go. Zawsze mam też w zapasie.