SEYSSO, Gold Special Collection, Szczoteczka soniczna

SEYSSO, Gold Special Collection, Szczoteczka soniczna

Limitowana wersja szczoteczki Seysso dostępna w 2 opcjach kolorystycznych: Gold Black i Gold White. Posiada te same funkcje co klasyczna szczoteczka SEYSSO, jednak w zestawie nie ma etui podróżnego i zamiast 3 dodatkowych końcówek jest jedna.

• Minimalistyczny design, elegancka kolorystyka i subtelne, złote wykończenia – to znaki rozpoznawcze szczoteczek Gold.
• 5 programów pracy o zróżnicowanej liczbie ruchów sonicznych i długości pracy – dla lepszego dopasowania do Twoich potrzeb.
• Od 62 000 do aż 96 000 ruchów sonicznych na minutę i ulepszona technologia DCT+. Wszystko to, czego Ci potrzeba aby przywrócić zębom zdrowie i piękny kolor.
• Notorycznie rozładowana szczoteczka i długi proces ładowania? To już nie Twój problem. Szczoteczki SEYSSO Gold pracują nawet do 70 dni na jednym naładowaniu.
• Wbudowany Timer odmierza 1, 2 lub 3 minuty od rozpoczęcia pracy szczoteczki, dzieląc ten czas czyszczenia na interwały, abyś mógł lepiej rozplanować mycie swoich zębów.

Co znajduje się w zestawie:
• Stacja ładująca

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Innowacja i elgencja - polecam

Szczoteczka soniczna SEYSSO to połączenie minimalistycznego designu z zaawansowaną technologią. Jej ładny, elegancki wygląd sprawia, że stanowi nie tylko funkcjonalne narzędzie, ale także estetyczny dodatek do łazienki.

Największym atutem tego urządzenia dla mnie jest różnorodność programów pracy. Dzięki nim, można dostosować intensywność czyszczenia do własnych preferencji i potrzeb. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i przywraca zębom ich naturalny kolor. Wydajność szczoteczki również zasługuje na uwagę - nawet do 70 dni na jednym naładowaniu to imponujący wynik.

Nie można pominąć również funkcji Timer'a, który ułatwia kontrolowanie czasu czyszczenia. Dzięki niemu, każdy etap czyszczenia jest równomiernie rozłożony, co wpływa na jeszcze dokładniejsze i efektywne oczyszczanie zębów

Podsumowując, szczoteczka soniczna SEYSSO to urządzenie, które nie tylko doskonale spełnia swoje zadanie, ale także podnosi standardy pielęgnacji jamy ustnej. Jej innowacyjne funkcje oraz stylowy design sprawiają, że korzystanie z niej to czysta przyjemność.

• Łatwość obsługi: 5

Premium produkt i premium działanie!

Pierwszy raz miałam możliwość używać tego typu szczoteczki do zębów i powiem Wam, że już nie sięgnę, po żadną inną! Jak dla mnie to hit. Miałam tutaj niesamowity komfort używania, dużo trybów, dzięki którym mogę sama wybierać czego w danym momencie chcę i niesamowita czystość zębów. Było widać i czuć różnicę, że zęby są w o wiele lepszym stanie. Będę dalej jej używać z wielką przyjemnością i Wam również ją polecam :)

Świetna szczoteczka!

Szczoteczka spełniła moje oczekiwania w 100%! Najczęściej używany przeze mnie program to wybielający oraz polerujący. Uważam, ze szczoteczka przywróciła biel moim zębom i super dokładnie czyści je przy każdym jej użyciu. Nie wyobrażam sobie teraz powrócić do zwykłej manualnej szczoteczki do zębów.

W porządku

Szczoteczka będzie dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie miały do czynienia ze szczoteczką soniczną.
Ja używam szczoteczki sonicznej od kilku dobrych lat. Miałam szczoteczki z niskiej półki cenowej (tańsze nawet niż ta) i z wyższej półki cenowej. Każda, którą używałam jak dla mnie dawała większe uczucie czystości i pielęgnacji.

Ta szczoteczka jest bardzo delikatna. Dla mnie aż za bardzo. Nie mam odczucia dobrze umytych zębów.

Myślę, że szczoteczka sprawdzi się na początek u osób z nadwrażliwością.

Ma długi tryb pracy, kilka opcji mycia do wyboru, jest wygodna w użyciu, ma ładny wygląd..
Na początek będzie dobrym wyborem.

Fantastyczna <3

Seysso słynie z porządnych szczoteczek, które łączą w sobie elegancki design, funkcjonalność oraz najwyższą jakość wykonania.
Gold Special Collection nie odbiega wcale od tej reguły, a używanie jej jest prawdziwą przyjemnością - nie zamienię jej na szczoteczę manualną, nigdy w życiu!

PLUSY:
+ Elegancki i dopracowany wygląd - otrzymałam wersję białą, która niezwykle przypadła mi do gustu - połączenie tego koloru i złotych elementów jest naprawdę ładne i miłe dla oka.
+ Wbudowany timer, który ułatwia efektywne czyszczenie zębów i jamy ustnej - dzięki niemu mam pewność, że zęby będą idealnie czyste i zdrowe.
+ 5 trybów pracy, w tym program Sensitive (dla wrażliwych dziąseł), White, Polish, tradycyjny Clean oraz Gum Care, służący do masażu dziąseł. Super, bo mogę dopasować program do swoich potrzeb i stosowanie szczoteczki jest naprawdę komfortowe - najczęściej korzystam z Sensitive, ale bardzo lubię też White oraz Gum Care - mam wrażenie, że połączenie dwóch tych programów daje mi najlepsze rezultaty bez negatywnego wpływu na kondycję dziąseł (a moje są niestety nadwrażliwe).
+ Szybkie ładowanie.
+ Wydajna bateria. Wprawdzie jeszcze nie wiem, czy da radę przez deklarowane 70 dni, ale myślę, że spokojnie, ponieważ miałam niegdyś inną szczoteczkę tej marki i spokojnie mogłam ładować ją raz na jakiś czas.
+ Szczoteczka naprawdę świetnie oczyszcza zęby i daje poczucie IDEALNEJ świeżości - nie ma nawet porównania ze szczoteczką manualną!
Do tego faktycznie dba o zdrowie zębów i dziąseł - byłam ostatnio na kontrolnej wizycie u stomatologa i pani doktor potwierdziła, że prawie nie mam kamienia nazębnego, a dziąsła nie są uwrażliwione i podrażnione.
+ Końcówka dołączona do szczoteczki nie podrażnia dziąseł, za to radzi sobie wspaniale z oczyszczaniem zębów i usuwaniem osadu powstałego na skutek picia kawy/herbaty.

MINUSY:
- Dość wysoka cena regularna - choć końcówki są w bardziej przyjaznej cenie, niemniej jednak, sama szczoteczka jest dosyć droga.

Reasumując - jestem zachwycona i uwielbiam tę szczoteczkę!
Działa jak należy i dba o zdrowie oraz czystość zębów, nie podrażnia dziąseł, tryb pracy jest dopasowany do użytkownika, ładowanie jest szybkie i efektywne, a elegancki design szczoteczki dopełnia dzieła.
Jeśli zastanawiacie się nad zmianą zwykłej szczoteczki na soniczną, to polecam Seysso - jest droga, ale warta każdej złotówki!

• Łatwość obsługi: 5

Z czystym sumieniem polecam!

Zakup tej szczoteczki gwarantuje zadowolenie w 100%! Dawno nie miałam aż tak czystych zębów, jak po użyciu tej szczoteczki. Doczyszcza każdy punkt. Co 30s przerywa i sygnalizuje, aby myć kolejną partię. Wygląd - piękny, minimalistyczny. Posiada kilka trybów. Bateria bardzo wolno się rozładowuje. Nie jest też ciężka, więc ręka nie boli przy myciu. Mam wrażliwe dziąsła, a tryb do nich przeznaczony oraz tryb sensitive super się u mnie sprawdzają

bardzo fajna, ale droga

Szczoteczka ma bardzo fajny dezign (posiadam czarną) , wygląda naprawdę elegancko i estetycznie.
Ogromnym plusem jest żywotność szczoteczki, bateria/akumulator wytrzymuje bardzo długo.
Jest to moja 3 szczoteczka soniczna, więc myśle , że porównanie mam niezłe.
Mamy do wyboru kilka trybów pracy, każdy może dostosować pracę urządzenia do swoich indywidualnych potrzeb.
Kolejnym plusem jest to,iż posiada timer mycia oraz informuje nas kiedy należy przejść do kolejnej partii mycia jamy ustnej.
Mimo swoich gabarytów jest lekka i poręczna,
Urządzenie świetnie czyści zęby. Po użyciu zęby są gładkie, czyste, błyszczące. Nie podrażnia dziąseł.
Ciężko jest mi określić czy szczoteczka wybiela zęby, gdyż ja z natury mam zęby białe.
Podsumowując - szczoteczka bardzo mi się podoba, świetnie sprawdza się w codziennej higienie jamy ustnej ALE gdybym miała wybierać która z posiadanych 3 szczoteczek stanie na pierwszym miejscu podium - nie byłaby to Seysso, zajęłaby 2 miejsce. A to dlatego, gdyż brakuje mi w niej wyświetlacza, który informuje o dokładności umytych partii jamy ustnej, godziny, ustawień czasu pracy/trybu urządzenia. Są to niuanse, które mam w swojej szczoteczce, a zabraklo mi ich w tej Seysso - która docelowo jest dwa razy droższa. Myslę, że za te pieniądzę warto byłoby dołożyć funkcji.

Mercedes wśród szczoteczek

Do testów otrzymałam wersję White Gold. Szczoteczka ma piękny i elegancki design, dzięki czemu nie tylko ładnie prezentuje się w łazience, ale również umila użytkowanie.

To moja pierwsza styczność ze szczoteczką soniczną. Do tej pory używałam szczoteczek manualnych i elektrycznych i różnica w skuteczności działania jest kolosalna. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Zęby i przestrzenie międzyzębowe wyczyszczone są idealnie, są gładkie jak po wizycie u higienistki stomatologicznej. Nitkowanie zajmuje teraz dosłownie chwilę. Mam wrażliwe dziąsła i obawiałam się ewentualnych podrażnień, ale nic takiego nie miało miejsca (tylko za pierwszym razem pojawiło się nieznaczne krwawienie).

Przez pierwszych kilka dni musiałam się przyzwyczaić do wibracji, bo było to zupełnie inne i nieznane uczucie, więc jeżeli też tak masz to absolutnie się nie przejmuj i daj sobie czas. Sam zabieg szczotkowania jest bardzo przyjemny, coś jak masaż dziąseł, ale ze specyficznymi wibracjami i ich dźwiękiem trzeba się oswoić.

Dużym plusem jest to, że szczoteczka zawiera kilka trybów działania, więc każdy znajdzie odpowiedni dla siebie (jest też specjalny tryb dla wrażliwych dziąseł!). Wbudowany timer bardzo ułatwia szczotkowanie i pomaga w dokładności.

Szczoteczka zostanie ze mną już na stałe i nie zamienię na żadną inną. Jestem zachwycona jej działaniem!

• Łatwość obsługi: 5

Zupełnie inna niż wszystkie!

Podczas pierwszego użycia byłam w szoku. Szczoteczek sonicznych używam od wielu lat, ale ta daje zupełnie inne odczucia. Pierwszym skojarzeniem było, że są to wibracje zbliżone bardziej do tych odczuwanych podczas scalingu u stomatologa. Dodatkowo, niesamowicie to łaskotało w dziąsła i policzki. Do tego efektu po kilku dniach się względnie przyzwyczaiłam. Względnie, ponieważ to uczucie wraca, kiedy myję zęby bardzo zmeczona. Przez te doznania jestem pewna, że to jest zdecydowanie COŚ INNEGO na rynku.
Tryby, które mamy do wyboru pozwalają na stopniowanie - jest propozycja dla wrażliwych i dla tych bardziej wymagających. Każdy tryb rzeczywiście jest inny i spełnia swoją funkcję. Polerowanie zostawia zęby cudownie gładkie, a gum care delikatnie masuje dziąsła.
Bateria jest bardzo dobra, przez cały czas używania (a juz chyba prawie miesiąc) nie musiałam ładować... a używam jej kilka razy dzielnie!
Design szczoteczki jest nowoczesny, elegancki, prezentuje się pięknie.
Drobną uwagą jest, że główki muszą być dedykowane, ponieważ standardowe mają inne wejście.

Moje cudeńko

Zacznę od tego, że szczoteczka soniczna już od dawna za mną chodziła i dzięki Klubowi Recenzentki Wizaż mogę w końcu cieszyć się swoją własną soniczną pięknością.
Mój model to Gold Special Collection w kolorze białym. Wizualnie bardzo elegancko się prezentuje. Szczoteczka posiada 5 programów, które umożliwiają dopasowanie jej pracy wedle własnego uznania. Od klasycznego mycia zębów po program wybielania czy też masażu dziąseł. Dodać trzeba że każdy z tych programów różni się liczbą drgań na minutę. Fajną opcją, którą posiada ten model jest TIMER, który pozwala na efektywne i skuteczne szczotkowanie bez pominięcia żadnych sfer uzębienia.

SEYSSO GOLD WHITE ma zaskakująco wydajny akumulator, który zapewnia długą żywotność szczoteczki.
Jak dla mnie szczoteczka ta jest spełnieniem marzeń. W końcu mam swoją zabawkę, która sprawia, że jej działanie w 100% mnie zadowala jak i moje uzębienie. Codzienna higiena jamy ustnej nie jest już rutyną tylko całkiem fajną rozrywką, która pomaga mi w utrzymaniu czystych i zadbanych zębów. Dzięki tej szczoteczce czuję wyraźną różnicę w barwie mojego uzębienia. Są czystsze, no i czuć po każdym użyciu przyjemne odświeżenie. Włosie końcówki jest przyjemne i nie podrażnia dziąseł.
No cóż mogę więcej napisać. Jak dla mnie SEYSSO GOLD WHITE to nr. 1 jeśli chodzi o higienę jamy ustnej. Nie spodziewałam się , że soniczna szczoteczka może dać tyle frajdy podczas szczotkowania jak i też fantastycznych efektów!
Piękna, zgrabna, wielofunkcyjna z jeszcze lepszym działaniem... Polecam!

• Łatwość obsługi: 5

Świetny produkt wart każdych pieniędzy

Dzięki marce seysso miałam okazję testować świetną szczoteczkę soniczną SEYSSO Gold

Funkcjonalność oraz skuteczność tej szczoteczki przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania w stosunku do niej.

Szczoteczka ta to połączenie niezawodności, funkcjonalności, eleganckiego designu i nowoczesnych technologii. Według mnie to wspaniała propozycja dla osób, które cenią sobie jakość wykonania, prestiż i nie uznają kompromisów, jeśli chodzi o dbanie o higienę jamy ustnej.

Szczoteczka Seysso Gold White pracuje w częstotliwości 96.000 drgań na minutę! Jak dla mnie jest to zawrotna prędkość, która sprawia, że w ten model nie ma sobie równych. Bardzo dobrze radzi sobie zanieczyszczeniami, jak i osadem nazębnym i przebarwieniami.

Szczoteczka posiada automatyczny timer co oznacza, że nie musimy już myć zębów z zegarkiem w ręku w zależności od wybranego trybu pracy wyłączy się po 1, 2 lub 3 minutach. Posiada również wbudowany akumulator litowo-jonowy który pozwala na korzystanie z urządzenia 2 razy dziennie przez 70 dni w trybie Sensitive co dla mnie jest ogromnym plusem ponieważ denerwujące jest ciągłe ładowanie tego typu urządzeń. Natomiast pełne ładowanie akumulatora trwa 15 godzin co zdarza się bardzo rzadko.

Chciałabym również wspomnieć, że szczoteczka a została stworzona z myślą o dopasowaniu się do każdego rodzaju oczekiwań i indywidualnych potrzeb. 5 nowatorskich programów, które różnią się od siebie czasem trwania i natężeniem pracy sprawią, że szczoteczka ta staje się najlepszym przyjacielem w walce o zdrowy uśmiech.

Clean - 2-minutowy program podstawowy do codziennego czyszczenia zębów (82.000 drgań/min)
White - 2-minutowy program wybielający zęby (96.000 drgań/min)
Polish - 1-minutowy program do polerowania przednich zębów (90.000 drgań/min)
Gum Care - 3-minutowy program, który stymuluje dziąsła (70.000 drgań/min)
Sensitive - 2-minutowy program, który delikatnie czyści zęby i jest przeznaczony dla osób z nadwrażliwością dziąseł (62 000 drgań/min)

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej szczoteczki i z pewnością nie zmienię jej na inną, ponieważ spełnia moje wszystkie oczekiwania.

• Łatwość obsługi: 5

Poczynając od świetnego designu szczoteczki po jej działanie jestem bardzo zadowolona i na pewno nie zamienię na inną

Szczoteczka wygląda pięknie, czarno złote połączenie dodaje klasy i elegancji. Obsługa jest bardzo prosta, dzięki pięciu programom można idealnie dostosować sobie działanie do swoich potrzeb. Wielkim plusem jest również timer który odmierza czas szczotkowania zębów. Przez dwa tygodnie używania szczoteczki zauważyłam że moje zęby są gładkie i lśniące, przestrzeń między zębowa jest dokładniej wyczyszczona a odcień zębów jest bielszy. Jedynie do czego mogę się przyczepić to niewystarczająca twardość włókien w szczoteczce dla moich jednak musi być nie średnia a mocna twardość końcówki. Ale samej szczoteczki nie zamieniłabym już na inną ❤️