SKYN, Naturally Endless, Water - based Lubricant Gel (Żel nawilżający)

SKYN, Naturally Endless, Water - based Lubricant Gel (Żel nawilżający)

SKYN Naturally Endless to wyjątkowy żel nawilżający, który łączy zalety dwóch produktów – stworzony na bazie wody, jednak o długotrwałym działaniu jak silikonowe żele. Stworzony w 99% ze składników pochodzenia naturalnego. Nie klei się i łatwo się zmywa, nie pozostawia plam i posiada gładką i delikatną teksturę. Można go używać z większością prezerwatyw (w tym również nielateksowych) oraz sex toysów.

żel
normalna, sucha
żele
nawilżające

Świetny!

Jest to najlepszy żel intymny jaki używałam. Żel jest w buteleczce z pompką, co pozwala na fajne dozowanie i nic się nie wylewa! Jest przezroczysty, bez zapachu, bardzo delikatny, wręcz satynowy! Mam bardzo wrażliwą i suchą strefę intymną i żel wspaniale u mnie się sprawdził!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Można na nim polegać - bezpieczny i długotrwały

Lubrykant (nazywany także żelem intymnym czy nawilżającym) to substancja, która ma sprawić, aby moment bliskości był jeszcze łatwiejszy. To właśnie on sprawia, że problem suchości i tarcia przestaje istnieć. Dzięki używaniu lubrykantów możemy łatwo rozwiązać problem suchości pochwy, który przydarza się wielu kobietom.

Ważny jest świadomy wybór takiego produktu.

Ja zawsze decyduje się na najbezpieczniejszą opcję, jaką zapewnia nam również Naturally Endless. Ważne jest dla mnie to aby bazą była, woda a sam produkt pozostał bezzapachowy i nie posiadał żadnych substancji smakowych.

Naturally Endless został zamknięty w poręcznej, niewielkiej butelce z pompką. Czarna, plastikowa buteleczka została ozdobiona subtelnym akcentem turkusu. Opakowanie samo w sobie jest minimalistyczne i eleganckie. Bardzo mi się podoba.

Pojemność produktu to 80ml, czas zużycia 6 miesięcy od otwarcia. Warto pamiętać, aby zużyć żel w określonym czasie, ponieważ później może, zmieniać swoją konsystencję bądź zapach. Plus dla producenta, że nie kusi nas sztucznie dużym opakowaniem, które później i tak musielibyśmy wyrzucić.

To na co warto zwrócić uwagę w opakowaniu to właśnie pompka. Najbardziej wygodna i poręczna forma dozowania żelu, jednocześnie też bardzo higieniczna. Pompka działa bez najmniejszego zarzutu. Nie zacina się i dozuje żel w idealnej ilości. Uważam, że to ważne, bo produktu używamy w bardzo konkretnych sytuacjach i nie chcemy psuć sobie nastroju poprzez odkręcanie czy ściskanie opakowania (zwłaszcza gdy żelu jest już mało). Dodatkowo mamy pewność, że nawet gdy buteleczka upadnie i będzie, leżeć przez długi czas to nic się nie wyleje.

Żel posiada bardzo przyjemną konsystencję. Jest ona przezroczysta, lekka i średnio gęsta. Nie posiada żadnego zapachu.

Skład jest w 99% naturalny. Bazą jest, woda co moim zdaniem niesie ze sobą same plusy. Dzięki temu może po niego sięgnąć każdy. Jest bezpieczny nawet dla alergików czy osób skłonnych do podrażnień. Formuła nie pozostawia plam na pościeli czy ubraniach oraz nie jest lepka. Doskonale nawilża, daje komfort i sprawia, że bliskość staje się jeszcze bardziej przyjemna. Bardzo łatwo go również zmyć, dzięki czemu ryzyko podrażnień znika.

Naturally Endless możemy też bez obaw używać do gadżetów erotycznych.

Nie posiada, parabenów a jego pH jest zbilansowane.

Cena produktu to ok. 40zł. Uważam, że produkt jest jej wart. Otrzymujemy żel w wygodnym opakowaniu, z dobrym składem, na bazie wody, który długotrwale nawilża, likwiduje dyskomfort i ewentualne otarcia.

Pamiętajmy, że na suchość pochwy często nie mamy wpływu. Nie wynika ona tylko z braku ochoty na seks czy złej atmosfery. Nie jest to nasza wina, czy partnera. Powodem może być wiele czynników (stres, zmęczenie, doustne środki antykoncepcyjne, wysuszające kosmetyki, faza cyklu menstruacyjnego i wiele innych) a sam „problem” jest czasowy i przejściowy. Jeśli suchość utrzymuje, się przez długi czas warto skonsultować to z lekarzem.

Bardzo polecam Naturally Endless. Można mu zaufać i cieszyć się długim nawilżeniem bez podrażnień i infekcji.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Długotrwałe nawilżenie i naturalny skład

Warto sięgać po żele intymne - nie tylko dla samych doznań, ale również dla bezpieczeństwa i uniknięcia nieprzyjemnych otarć czy podrażnień. Żel Naturally Endless od Skynn jest na bazie wody i stanowi świetny wybór nie tylko dla osób, u których po aplikacji silikonowego żelu występuje reakcja alergiczna - ale o tym niżej.

Żel znajduje się w czarnej buteleczce z turkusowym akcentem kolorystycznym oraz turkusowymi i złotymi napisami. Buteleczka prezentuje się naprawdę elegancko i na pewno wyróżnia ją to na sklepowej półce wśród innych żeli intymnych - przynajmniej ja od razu zwróciłabym na nią uwagę.
Na buteleczce znajduje się doklejana książeczka z instrukcją obsługi, oczywiście w różnych językach.
Pojemność opakowania to 80ml, a żel należy zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.

Produkt dozuje się za pomocą pompki, co dla mnie jest możliwie najwygodniejszym i najbardziej higienicznym rozwiązaniem. Nie trzeba męczyć się z odkręcaniem korka, który - nie ukrywajmy - nie raz potrafił zepsuć nastrój, czy odrywającym się zamknięciem "na klik". Przed pierwszym użyciem należy nacisnąć pompkę ok. 10 razy i wtedy będzie ona działa bez zarzutu.

Żel posiada niezwykle lekką, średnio gęstą konsystencję, jest bezzapachowy i przeźroczysty. Powstał na bazie wody, a jego skład jest w 99% naturalny. Żel, który powstał na bazie wody jest doskonały nie tylko dla alergików, ale także dla każdego, komu przeszkadza lepkość i plamy, jakie niekiedy zostawiają klasyczne żele intymne.
Naturally Endless od Skynn jest w pełni bezpieczny, nie lepi się, łatwo go zmyć, nie zostawia plam na ubraniach czy pościeli i zapewnia nawilżenie - czyli po prostu łączy w sobie wszystkie cechy idealnego żelu intymnego.
Jego delikatny, przyjazny i naturalny skład zapobiega podrażnieniom oraz niweluje ryzyko wystąpienia jakichkolwiek uczuleń w wyniku aplikacji produktu. Nie posiada on parabenów i ma zbalansowane pH.

Naturally Endless robi dokładnie to, co powinien - długotrwale nawilża, przywraca komfort i pozwala w pełni cieszyć się bliskością.

Jego cena wacha się między 35 a 45zł. Uważam, że za tak dobre właściwości, no i naprawdę świetną wydajność to naprawdę warto.

Wiele kobiet zmaga się z suchością miejsc intymnych z różnych powodów - np. przez przewlekły stres, za sprawą zażywanej antykoncepcji hormonalnej, z powodu ciąży czy przez stosowane w codziennej higienie środki chemiczne (proszki do prania lub płukania) i bardzo ważne jest, by o te delikatne okolice podczas zbliżeń zadbać w odpowiedni sposób. Moim zdaniem żel Naturally Endless jest idealnym wyborem i takim, po który najchętniej będę sięgać.

Nasz ulubiony żel intymny

Skyn Naturally Endless żel na bazie wody znajduje się w wygodnym opakowaniu o pojemności 80ml wyposażonym w pompkę. Żel jest bardzo wydajny, posiada lekką żelowo-wodną konsystencję oraz dobrze się rozprowadza. Dużym atutem jest jego skład bogaty w 99% składników pochodzenia naturalnego oraz brak zawartości silikonów. Produkt posiada zrównoważone pH, nie klei się oraz jest bezzapachowy. Żel po aplikacji na skórę zapewnia doskonałe i długotrwałe nawilżenie. W moim przypadku wzorowo sprawdził się przy skórze wrażliwej i alergicznej. To zdecydowanie najlepszy żel intymny, jaki miałam okazję stosować. Mój partner również bardzo wysoko go ocenia. Zdecydowanie jest to obecnie mój numer jeden wśród żeli intymnych.