Mixa, Ceramide Protect (Nawilżający krem ochronny do ciała, twarzy i dłoni)

Mixa, Ceramide Protect (Nawilżający krem ochronny do ciała, twarzy i dłoni)

Ochrona i nawilżenie od marki Mixa dla Twojej bardzo suchej skóry, dzięki 10% formule wzbogaconej w najbardziej skuteczne składniki aktywne:
- Ceramidy – naturalnie występujące w zewnętrznych warstwach naskórka, odpowiedzialne za wspieranie bariery ochronnej skóry.
- Skwalan – znany ze swoich właściwości zatrzymywania wilgoci w naskórku.
- Glicerynę – znaną ze swoich właściwości intensywnie nawilżających i ochronnych.

Potwierdzona skuteczność – multifunkcyjny krem już od 1. użycia nawilża, chroni i wspiera barierę ochronną skóry. Dodatkowo jego formuła jest bezzapachowa, nietłusta i błyskawicznie się wchłania.

balsamy
regenerujące, nawilżające, wygładzające, zmiękczające
bezzapachowa, hipoalergiczna
w słoiku
wrażliwa, sucha, odwodniona

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Fajny bezzapachowy wielofunkcyjny krem

Opakowanie: Plastikowy słoiczek. W środku brak foli zabezpieczającej.

Zapach: brak

Konsystencja:bardzo gęsta, dzięki czemu dość łatwo się nabiera ze sloiczka

Działanie: dość mocno nawilża, moge go stosować nawet na podraznioną skórę. Moja skóra kocha ceramidy, więc nie jestem zdziwiona, że i z tym kremem się polubiliśmy. Duży plus, że fajnie sprawdza się też jako krem do twarzy. Korzystałam z niego jako ukojenie po retinolu i bardzo dobrze sobie poradził. Nie wysypało mnie po nim, a tego się najbardziej obawiam przy takich kosmetykach do wszystkiego

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Mmmm idealny dla całej rodziny

Krem otrzymałam w ramach testowania Klubu recenzentki Wizaż. Ucieszyłam się bardzo, ponieważ jestem posiadaczką bardzo suchej skóry, a moje dzieci mają AZS i ich skóra również potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Krem zamknięty jest w sporym opakowaniu typu słoiczek. Słoik w kolorze białym z granatowo białymi elementami. Napisy na opakowaniu w kolorze granatowo, biało, czarnym. Na wieczku również znajduje naklejka z logo firmy w kolorze granatowym. Napisy na opakowaniu czytelne w języku polskim oraz innych. Krem w kolorze białym o treściwej konsystencji bez wyczuwalnego zapachu. Krem dobrze się rozprowadza na skórze. Krem nie pozostawia lepkiej warstwy. Po nałożeniu kremu mam wrażenie, że moja skóra chłonie go jak gąbka. Po paru minutach widać znaczną różnicę w jej nawilżeniu i odżywieniu. Przy regularnym stosowaniu widać znaczną różnicę w strukturze skóry. Skóra jest widocznie odbudowana i nie traci już nawilżenia. Jeśli chodzi o skórę moich dzieci, to również krem sprawił, że ich skóra jest w idealnym stanie. Skóra nie wysusza się, a zmiany atopowe nie pojawiają się. Krem naprawdę świetnie nawilża bardzo sucha skórę zarówno na twarz, jak i ciele, i dłoniach. Moje dłonie bywaj tak suche, że każdy kontakt z detergentem sprawia mi ogromny ból. Jednak po tym kremie dłonie się zregenerowały i mogę normalnie funkcjonować. Mam również suche pięty, jak i łokcie, I tu również krem sprawdził się na medal. Moja skóra i skóra moich dzieci nigdy nie była w tak świetnym stanie. Polecamy