KWC LogobyWIZAŻ logo
Szampony do włosów

Neboa Express Effect, Naturalny szampon do skóry głowy i włosów

4,5 na 56 opinii

Kupi ponownie: 67% osób
    tusiekx
    24 października 2023 o 15:40
    Fajnie oczyszcza skórę głowy
    Szampon jest nowością w Rossmannie i postanowiłam go przetestować. Moje włosy mają tendencję do przetłuszczania się i nie ukrywam, że bardzo mi to przeszkadza i ciągłe mycie ich jest uciążliwe. Dzięki temu szamponowi mogę liczyć na dobre oczyszczenie jak i nawilżenie skóry głowy i włosów. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego działania.
    Zalety:
    • Działanie
    • Dostępność
    Używa produktu od:2 tygodnie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Herbertowa
    28 kwietnia 2024 o 11:49
    Mój must have
    Niestety wiele szamponów zbyt deliktanie myje moją skórę głosy i już kolejnego dnia nie wyglądają świerzo. Zdarzało się też, że nie domywały i miałam pomimo dwukrotnego umycia skóry głowy małe, białe drobinki (niedomyty szampon, nie łupież) nieważne ile bym nie spłukiwała produktu. Dosłownie- "MOCNY" szampon z onlybio to moje minimum i coś, czym mogłam myć skórę na codzień, by miało to jakikolwiek sens. Ten szampon z neboa to skarb dla osób jak ja, dla których "delikatny szampon" to po prostu przerwa na dzień lub pół dnia od tłustych włosów. Za pierwszym razem umyłam nim głowę dwa razy z użyciem masażera i o mój boże- pierwszy raz od bardzo dawna czułam, że mam tak czystą skórę głowy, ale nie przesuszoną ani podrażnioną. Zero białych drobinek, uczucia niedomycia, zupełnie jakbym miała czyściutką w każdym calu i w każdy możliwy sposób skórę głowy przy włosach. Raz używam tak jak przy pierwszym razie- dwa razy myję nim głowę z masażerem z igiełkami, a raz używam przy pierwszym myciu czegoś lżejszego i neboa do drugiego mycia, żeby domyć po słabszym szamponie. Bardzo polecam, jeśli dla was szampony bez oznaczenia "mocne" jak te z onlybio też średnio działają.
    Zalety:
    • + Dogłębnie oczyszcza bez podrażniania czy przesuszenia
    • + Nie pozostawia żadnych zanieczyszczeń dodatkowych jak białe drobinki niedomytego szamponu
    • + Zdecydowanie dla osób, którym deliktane szampony nie wystarczają
    • + Często na promocji
    • + Łatwo dostępny w rossmannie chociażby
    Wady:
    • - Szkoda dla mnie, że nie ma jakiegoś ładnego zapachu. Wtedy bym go pokochała jeszcze bardziej
    Używa produktu od:kilka miesięcy

lsverin88
    26 kwietnia 2024 o 2:14
    2 / 5
    Zawiódł
    Niestety powoduje u mnie swędzenie skóry głowy, co jeszcze nie zdarzyło mi się po żadnym szamponie. Nie jest wydajny, muszę zużyć dużą ilość szamponu, żeby dokładnie umyć głowę. Podczas wyjazdów wielokrotnie się wylewał, niepraktyczne zamknięcie, ale też ciężko z niego wycisnąć szampon, używam siły. Szybciej też przetłuszczają mi się po nim włosy.
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

Kama_96
    23 lutego 2024 o 11:44
    Głęboko oczyszcza skórę głowy
    Kupiłam ten szampon przy okazji ostatniej promocji w Rossmannie. Stand "Love is in the hair" prezentował się pięknie i jak tylko zobaczyłam, że jest tam moja ulubiona marka kosmetyków do włosów to, a dodatkowo produkt, którego jeszcze nie testowałam, sięgnęłam po niego bez wahania. Od tamtej pory stosuję go z powodzeniem raz w tygodniu, by dokładnie oczyścić skórę głowy. I naprawdę sprawdza się świetnie. Pozostawia poczucie świeżości na zdecydowanie dłużej niż klasyczne szampony. Jest to produkt, dzięki któremu udało mi się zredukować mycie głowy do 3 razy w tygodniu, co w moim przypadku jest ogromnym sukcesem :) Po jego użyciu polecam zastosowanie maski nawilżającej Neboa, ten duet jest genialny :)
    Zalety:
    • -bardzo wydajny
    • -głęboko oczyszcza skalp oraz włosy
    • -ma ładny zapach
    • -pozostawia uczucie świeżości skóry głowy na długi czas

misia1928
    25 stycznia 2024 o 10:10
    5 / 5
    Polecam :) Bardzo dobry szampon! Zastosowałam go tak, jak poleca producent - zostawiłam na kilka minut na włosach. Efekt naprawdę mnie zaskoczył, włosy wyglądają świeżo, są błyszczące, lśniące. Czuję, że skóra głowy jest naprawdę dobrze doczyszczona. Używam go co kilka dni, podejrzewam, że codzienne stosowanie byłoby zbyt intensywne dla moich włosów. Polecam, szampon jest naprawdę wart uwagi:)
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

1 osób uznało tą opinię za pomocną