Vipera, Puder prasowany brązujący ze złocistym blaskiem, wielofunkcyjny

Vipera, Puder prasowany brązujący ze złocistym blaskiem, wielofunkcyjny

Pojemność 6,2 g

Puder nadaje skórze efekt zdrowej skóry, koryguje rysy twarzy, przyciemnione części wydają się mniejsze i subtelniejsze - to zapewnienia producenta. Od siebie mogę dodać, że świetnie sprawdza się jako "udawacz" opalenizny.

taki sobie

brazuje dobrze i to jego plus, swietnie udaje opalenizne, jak ktos juz wspomnial, bo ma taki naturalny kolorek. ja mam z tej nowszej wersji puder. ma swiecace zlote drobinki, male, lecz jest ich pelno, wiec tylko nadaje sie , jak dla mnie, jako bronzer na policzki lub jako puder na wieczor, w dzien brzydko to wyglada, cala buzia swiecaca jak zarowa! minusem dodatkowym jest to, z estrasznie sie osypuje. po prostu okropienstwo, polowa pudru laduje na lustrze, kranie i zlewie! a to mnie denerwuje niemilosiernie. osypuje sie na twarzy, trzeba pozniej rownac dodatkowo gabeczka oprocz pedzla. orpocz nadanego koloru nie robi nic. nie upieksza twazry, nie modeluje rysow. w sumie uzywam go jako bronzer na policzki, bo ylko nadaje, dlatego 2 gwiazki.

Używam tego produktu od:2 m-cy

gorąco polecam

REWELACJA
nie wyobrażam sobie dnia bez tego pudru, używam go nieustannie od chyba 5 lat? ciężko określić ile dokładnie bo jestem mu wierna od początku.
Fakt - błyszczące drobinki są widoczne ale lubię je i nie uważam ich za tandetne. Używam go jako pudru codziennego - bardzo naturalnie brązowi skórę. Niestety aplikacja na dekolcie jest cięższa niż na twarzy.
Niewielki minus za poduszeczkę która nigdy w całości nie dotrwała do momentu skończenia pudru ale w porównaniu do tej z pierwszych opakowań duża pozytywna zmiana.
Wydajny.

Używam tego produktu od: 5-6 lat?
Ilość zużytych opakowań: średnio 2 opakowania na rok

Jest ok :)

Bardzo dobry,ale zalezy kto czego oczekuje. Dla mnie idealny na codzien - delikatny, ale zauwazalny i naturalny efekt :) drobinki sa malenkie i prawie niewidoczne, nietandetne. Nie wyglada jednak jak typowy bronzer, nie nablyszcza, co jednak odpowiada mi w makijazu na dzien.Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:kilka lut

Świetny

Super kosmetyk, bardzo go lubię. Nie trzeba wiele żeby pokryć twarzyczkę pudrem i na długo starcza. Ładnie pachnie i cena jest bardzo przystępna, a produkt uważam dobrej jakości. Nie uczula, nie wysusza skóry, polecam

Używam tego produktu od:od dłuższego

mieszane uczucia..

Pod wpływem tylu pozytywnych recenzji pudru postanowiłam kupić, całe 13 zł. więc w razie pomyłki nie będzie szkoda...
Puder jest teraz w nowym opakowaniu (cały czas z puszkiem- pomyłką)
Na 1 rzut oka ma ładny brązowy kolor, ale też świecących drobinek od diabła.... i widać je na twarzy, widać...
Moim zdaniem bardziej nadaje się na wieczór niż na makijaż dzienny... ja osobiście wolałabym żeby oszczedzili tych drobinek..
Puder owszem nadaje ładny brązowy kolor, ale nieumiejętne nałożenie powoduje plamy na twarzy....
Sprobowałam jako róż na policzki- i też za duzo tych drobinek..((
Na pewno go nie wyrzucę bo nie jest zły, ale poszukam czegoś nie aż tak "brokatowego"

Używam tego produktu od: tydzień

dobry:P

bardzo dobry puder brazujacy z takich tanszych marek
kupialam go przez wizaz i kolejny raz sie nie zawiodlam
zachecila mnie przede wszsytkim cena na moja kieszen.. inne plusy to to ze ma fajne nie duze drobinki niezle kolory mam nr 505 i jestem zadowolona ...niestety przy skorze tradzikowej sie nie sprawdza ale za to nie odejmuje gwiazdek bo moich klijentkach sie sprawdza no i ta gabczka fatk uzywam pedzla ale zalaczony tam aplikator jest tandenny..

Używam tego produktu od:pol roku

Używam już go od ok 3 lat i jak do tej pory mnie nie zawiódł. Teraz na przemian z innym produktem ale nadal jest obecny w mojej kosmetyczce. Nieraz osoby się mnie pytały co mam za puder na buźce bo tak ładnie błyszczy. No i właśnie z tymi drobinkami złota to już jak to woli mnie one bardzo odpowiadają, choć nakładam go tylko na policzki. Kolorek jest oki, nie zaciemny, wystarczy raz po buzce przejechać pędzelkiem i bedzie oki. Pudełko mogłoby być bardziej "stabilne" no ale za taką cenę jest bardzo dobrze. Polecam

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:ok 8

KWC !

Uzylam juz chyba z 1000 tych pudrow :)) hehe Naprawde jest rewelacyjny.... Zawsze dzieki niemu jestem opalona, a wszyscy mysla ze mam taka ciemna karnacje:) no ale coz... Naprawde jest rewelacyjny.Używam tego produktu od: 5 lat

Kto jeszcze go nie ma niech leci lepiej szybko do drogerii bo jest naprawde cudowny...i jak go mozna nie miec?? :)

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Przyjemny :)

Bardzo fajny puder. Można go używać po wcześniejszym wysmarowaniu buźki podkładem albo
a sucho. Gdy wybierzemy pierwszą opcję należy uważać z ilością bo rzeczywiście mozna przesadzić. Natomiast w wersji
a sucho mozna zaszaleć z ilością ;) . Oczywiście o ile się nie ma zbyt jasnej karnacji :PP . :D

ja używam kolorek 501- idealnie pasuje osobom o ciepłej, złocistej karnacji :)

Puder ładnie brązuje, rozświetla drobinkami twarz, wyrównuje koloryt. BARDZO POZYTYWNY produkt ! Używam tego produktu od: grudnia

no, no, no

Ostatnio staje się fanką marki Vipera.: naprawdę doskonała jakość za niewielkie pieniądze. Puder jest fajny. Ma idealny kolor brązu, nie żadna pamarańcz ani cegła. Używam go jako różu a latem na całą buźkę. Jest trwały, ładnie się mieni. Ma tylko jedną wadę: w opakowaniu się trochę sypie i jest średnio wydajny. Ogólnie bardzo polecam. Używam odcienia 501.

Używam tego produktu od:ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań:ciągle jedno

TANIE CUDEŃKO !!

Bardzo fajny puder używam go dośc długo chyba od momentu kiedy go zauważyłam na KWC, był długo w czołówce zaraz na pierwszej stronie.Ma fajny odcień i przyjemnie się nakłada oczywiście cena zachęcająca tylko czasami trudno go dostać w sklepach.

Bardzo dobry - polecam

świetny puder ! Używam 501. Kupuje go co dwa, dwa i pół miesiąca. Opalenizuje twarz i wyrównuje kontury twarzy. Stosuje go bez podkładu, nie jest potrzebny. Długo sie utrzymuje na twarzy, a złociste refleksy rozświetlają ładnie twarz :)
Polecam !!

Używam tego produktu od:6 LAT
Ilość zużytych opakowań:co dwa miesiące