Hakuro, Pędzel do cieni H77

Hakuro, Pędzel do cieni H77

Pędzel wykonany z naturalnego włosia koziego. Służy do zacierania granic pomiędzy kolorami, jak i aplikację cieni w załamaniu czy też od zewnętrznej strony oka. Może być stosowany do nakładania pudru w trudno dostępnych miejscach twarzy.

Całkowita długość pędzla: 18 cm, długość włosia: 1,8 cm.

do cieni, do oczu, do twarzy, do pudru
pojedyncze
pędzle
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 5

Może być, ale szału nie ma

Czarny, gładki, nieodkształcający się pędzelek o naturalnym włosiu w kształcie jajeczka.
Wielofunkcyjny produkt, którym da się zrobić pełen makijaż oka, bo i nakłada cienie zarówno na górną powiekę, jak i w szczególności w jej załamanie. Na siłę da się nim nałożyć cienie w kacik oka i na dolną powiekę. Da się nim blendować i rozcierać cienie.
Tylko, że to wszystko lepiej zrobię innymi pędzlami.
Nie traci włosia, ale to zupełnie tak, jak i inne pędzle od Hakuro, które posiadam. Nie rozczapierza się jak H74 pomimo posiadania naturalnego włosia, nie traci pierwotnego kształtu, ale też nie był tak często używany jak H74 i - według mnie - nie blenduje tak dobrze, jak on.
Traktuję go jako awaryjne zastępstwo, a nie pędzel, po który sięgam w pierwszej kolejności.

Blending pełną parą

Bardzo dobry pędzel! Używam go do nakładania cieni w załamanie powieki, do zewnętrznego kącika oka, a także do klasycznego blendowania kolorów.
Włoski są miękkie i dobre jakościowo. Po dwóch latach używania, nie doszło do ich wypadnięcia, ani do odkształceń.
Pracuje się z nim łatwo i przyjemnie, polecam także osobom totalnie początkującym!

Pędzel do blendowania

Pędzel dobrze blenduje cienie, dzięki czemu praca z nim jest przyjemna i bezproblemowa. Włosie jest miękkie i miłe w dotyku. Dobrze się myje, a po wysuszeniu się nie odkształca i nie gubi włosia. Wielofunkcyjny może nie jest, bo nie wiem do czego jeszcze mógłby posłużyć, ale faktem jest, że dobrze rozciera cienie l, a w sumie do tego właśnie ma służyć.

Prawie idealny

Pędzel służy mi już kilka lat i dalej świetnie spełnia swoje zadanie. Cudownie blenduje cienie, w piękny delikatny sposób pracuje się z nim na cieniach w załamaniu, bez problemu można nim również nałożyć produkt na zewnętrzny kącik oka. Ze wszystkim o czym zapewnia nas producent się zgadzam (a to rzadkość). Mimo, że mam go już...3 lata (?) - coś koło tego - włosie nie wypada. Jedyną wadą jest to, że pędzel stał się szorstki i potrafi zakłuć w powiekę i nie pomaga mycie włosia odżywką co polecała moja kochana makijażystka.

świetny

Cudownie się nim blenduje cienie. Przyjemne włosie, dobrze się myje, wloski nie wypadają ani nie tracą kształtu.
Mam go ponad rok, a on wciąż wygląda tak samo jak w dniu zakupu (mimo mycia po każdym użyciu!).

Ulubieniec od kilku lat

Ten pędzel sprawiłam sobie na urodziny jakieś 3 lub 4 lata temu i nie żałuję tej decyzji. Od tamtej pędzel towarzyszy mi przy każdym makijażu oka. Świetnie rozciera cienie do powiek do pięknej chmurki. Dbam o niego tak samo jak o wszystkie pędzle dodatkowo używam odżywki, aby włosie zawsze było miękkie i nie drapało powiek. Od początku użytkowania wypadło z niego bardzo niewiele włosów później przestały. Rączka również jest w świetnym stanie jak na codzienne użytkowanie i częste pranie.

ok

Sam design pędzla należy raczej do klasycznych - czarny, lekko połyskujący trzonka oraz srebrna skuwka. Prezentuje się dobrze i nieekstrawagancko, zdecydowanie może się podobać.

Na początku gubił bardzo dużo włosia i nadal mu się to zdarza przy myciu. Rozciera cienie, ale nie daje tak pięknego efektu jak inny sprawdzony, dzięki któremu zobaczyłam, że akcesoria do makijażu naprawdę potrafią zrobić ogromną różnicę. Płaski pędzel już kilkukrotnie się rozkleił, ale jestem w stanie to wybaczyć.( Używam już 3 lata.)

• Design produktu: 4

Niezły

Używam od kilku lat do aplikacji i rozcierania cienia w załamaniu. Włosie miękkie ale odpowiednio zbite umożliwia przyjemną pracę z cieniem. Pędzel dobrze wykonany jedynie czasem podczas mycia jakiś pojedynczy włosek wypada.

Powiew jakości....

Czuć profesjonalizm tego pędzla. Eleganckie, trwałe wykonanie.
Pędzelek jest delikatnie wycięty w stożek, więc do robiena nim delikatniej mgiełki raczej się nie nadaje, ale do pracy w zewnętrznych kącikach bardzo dobrze mi się sprawdza.

Raz na czas wypada mi jakiś włosek, co mnie dziwi o tyle, że w znacznie tańszych z Jessup nie mam takich przypadków.

Ok

Mój pędzelek nie jest tak ładnie zaokrąglony jak ten ze zdjęcia. Pomimo tego że to ten sam pędzel. Mój jest na górze trochę ścięty przez to tworzy się na środku grupa bardziej wysuniętych włosów. Osobiście wolałabym pełne zaokrąglenie. Pędzel jest bardzo trwały, Nie rozkleja się i nie gubi włosów. Osobiście najczęściej używam go do usuwania osypu cieni pod okiem lub pod brwią.

HIT!

Ten pędzel totalnie odmienił mój sposób malowania się. Nie przesadzam, teraz nie wyobrażam sobie nie posiadania pędzla tego typu w kosmetyczce. Hakuro był moim pierwszym i jak na razie jedynym pędzlem w tym kształcie i nie myślę o kupowaniu innych.
Pędzel przede wszystkim służy mi do blendowania cieni, rozcierania granic. Stosunkowo długie, lekko rozproszone włosie pięknie miesza kolory na powiece i zaciera granice, dając nam idealny makijaż powiek. Włoski są bardzo delikatne i nie podrażniają oczu, makijaż nim to sama przyjemność.
Jest bardzo łatwy do czyszczenia i mimo tego, że czyściłam i szorowałam go już wiele razy, nie odkształcił mi się. Ani jeden włosek nie odstaje mimo długiego użytkowania.
Polecam! Odmienił moje życie ;)

• Design produktu: 5

Używam codziennie i nie zamierzam przestać.

Dziewczyny, po prostu rewelka. Ten pedzel jest super! Używam go codziennie do nakładania ciemno beżowego cienia w załamaniu oka aby je dodatkowo podkreślić. Zazwyczaj pełni u mnie wlasnie taką rolę, pędzelka który pięknie rozciera o ton ciemniejszy cień niż ten który mam na powiece jednocześnie go blendując. To na codzień. Na wieczór kiedy mam jakieś spotkanie, randkę z chłopakiem czy tez po prostu wyjście z dziewczynami a chcę dodać swojemu spojrzeniu trochę głębi to on robi to wręcz nienagannie, w łatwy i szybki sposób można nim zblendowac jakikolwiek cień i jakikolwiek kolor. Bardzo dobrze sie z nim pracuje i jestem pewna ze te dziewczyny które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem i tym całym blendowaniem na pewno sie nie zrażą dalszą nauką oraz używaniem pedzli. Polecam go tez szczególnie tym z wam które nigdy nie używały takich pedzli a chciały by spróbować. On jest świetny dla ręki wprawionej jak i tej totalnie amatorskiej. Wiele można zawdzięczyć temu jak został wykonany. Włosia jest dużo, jest gęste i w formie zwezajacej sie ku gorze co pozwala i na pomalowania całej powieki i na blendowanie wlasnie w zalamaniu. Można go rownież używać jako pedzel do pudru pod oczy, tez sie swietnie nada. Do nakładania rozswietlacza nad kości policzkowe tez, delikatnego omiecenia policzka.
Uwielbiam ten pędzelek.
Jest moim nieodłącznym kompanem podczas codziennego makijażu.
Serdecznie i z całego serca wam go polecam :)