Philips, Avent Natural, Butelka dla niemowląt SCY903/66

Philips, Avent Natural, Butelka dla niemowląt SCY903/66

Butelka dla niemowląt od 1. miesiąca życia.

Smoczek Natural Response wspiera naturalny rytm karmienia niemowlęcia, ułatwiając łączenie karmienia piersią i butelką. Smoczek wyposażony jest w unikatowy otwór, który powoduje wypływanie mleka wyłącznie w momencie aktywnego ssania przez niemowlę. Dzięki temu można mieć pewność, że mleko nigdzie się nie rozleje.

Szeroki, miękki i elastyczny smoczek naśladuje kształtem i fakturą kobiecą pierś, pomagając dziecku przyssać się i spokojnie pić.

Istnieje możliwość kupienia butelki z dodatkową wkładką AirFree, która ułatwia karmienie w pozycji pionowej, wypełniając smoczek mlekiem a nie powietrzem, przez co ogranicza ilość połykanego powietrza i redukuje ryzyko wystąpienia kolki, gazów i refluksu.

akcesoria dla dzieci

Idealna dla dzieci :)

Dziękuje bardzo sedecznie @wizazpl, za wybranie mnie i Zosi do przetestowania butelki
Philips Avent Natural Response.
Jest to świetna i bardzo wygodna opcja do bezpiecznego karmienia maleństwa. Butelka została stworzona z myślą o komforcie maluszka, posiadając wiele zalet. Butelka jest zaprojektowana, w taki sposób, aby zapobiegać kolce, wzdęciom i refluksowi. Posiada responsywny smoczek, który ułatwia karmienie i ogranicza ilość połykanego powietrza.
Butelka jest plastikowa, solidnie wykonana. Jej kształt jest ergonomiczny i wygodny do trzymania. Posiada szeroki otwór, dzięki któremu jej mycie nie sprawia problemów i pozwala na dokładne wyczyszczenie.
Największą zaletą butelki jest smoczek, który kształtem przypomina pierś mamy, dzięki czemu maleństwo chętniej niż w przypadku tardycyjnej butelki zabiera się do wypicia mleka.
Butelka posiada wiele zalet. Moim zdaniem największą jest system antykolkowy, który naprawdę działa i ryzyko wystąpienia kolek jest zdecydowanie mniejsze. Jedyną wadą, jest stosunkowo wysoka cena, lecz sądzę, że warto zainwestować w butelkę dobrej jakości, z
której maleństwo wypije mleko z ochotą, a jego komfort i bezpieczeństwo będzie na najwyższym poziomie.
Przechodząc do podsumowania, inwestycja w butelkę Philips Avent w moim odczuciu jest dobrą inwestycją , ponieważ jest ona produktem wysokiej jakości i jak najbardziej godnym polecnia dla każdego rodzica, który chciałby zapewnić wygodę i bezpieczeństwo swojemu dziecku.
Zalety produktu: system antykolkowy, kształt smoczka podobny do piersi mamy, łatwość użytkowania, wygodna dla mycia i utrzymania w czystości
Większych wad nie zauważyłam :)
Polecam, ten produkt bardzo serdecznie każdym rodzicom

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Zaakceptowana przez synka, bardzo wygodna dla rodziców

Responsywną Butelkę dla niemowląt Natural Philips Avent miałam okazję przetestować w ramach Klubu Recenzentki. Testowałam wersję, że smoczkiem przeznaczonym po 1 miesiącu życia, jednak wybór smoczków jest ogromny, przez co butelka sprawdzi się zarówno dla noworodka jak i dla starszych dzieci. Wiele dobrego slyszalam i czytałam o butelkach Avent, jednak dopiero podczas testu miałam okazję wypróbować ją na własnym dziecku. I muszę powiedzieć, że synek ją aakceptował już od pierwszego użycia.

Kształt smoczka przypomina pierś, co ulatwia łączenie karmienia piersią z karmieniem butelką np. pod nieobecność mamy :) Ogromnym plusem smoczka jest to, że mleko wypływa wyłącznie w momencie aktywnego ssania, co ogranicza zachłyśnięcie czy rozlewanie mleka. A przez to, że smoczek jest szeroki, miękki i elastyczny, pomaga dziecku przyssać się i spokojnie pić. Dodatkowo smoczek ma zaworek antykolkowy, który redukuje ilość powietrza w smoczku. Istnieje ponadto możliwość kupienia butelki z dodatkową wkładką AirFree, która jeszcze bardziej ogranicza ilość połykanego powietrza i wystąpienie kolek, gazów, czy refluksu????

Butelka przez swój kształt i wielkosc jest bardzo wygodna w użytkowaniu, jak również w myciu.

Bez wątpienia butelka responsywna od Philips sprawdzi się mamom, którym zależy na karmieniu piersią, a jednocześnie które od czasu do czasu potrzebuja wyjść bez dziecka, zostawiając pokarm do podania butelką przez tatę czy babcię :)

Butelki od avent stosowałam właściwie od urodzenia po nieudanym karmieniu piersią. Próbowaliśmy kilku innych firm, ale tylko ta przypadła jej do gustu. Butelki mają bardzo ładny design. Świetne wykonanie, proste w utrzymaniu czystości, super smoczki przypominające kształt piersi, bardzo dobrzy kształt butelki przez co wygodnie trzymać w dłoni. Polecam wszystkim Mamom i dzidziusiom :)

Idealna dla niemowląt

Butelkę Philips Avent Natural Response testuje wraz z moim synkiem i sprawdza nam sie swietnie. Karmię piersią lecz wtedy gdy jesteśmy poza domem lub gdy muszę pilnie wyjść z domu odciągam mleko laktatorem. I w takich sytuacjach butelka jest niezbędna. Mój bobas od razu zaakceptował nową butelkę. Myślę że to dlatego, iż mleko wypływa z niej jak z piersi, nie odczuwa więc dużej różnicy.
Butelka ta posiada responsywny smoczek oraz nakładkę antykolkową AirFree. Dzięki temu zapobiegamy powstawaniu kolek, wzdęć czy refluksu.
Swietnym faktem jest to, ze wypływ mleka reguluje dziecko podczas ssania - tak jak podczas karmienia piersią. Nakładka ogranicza ilość połykanego powietrza.
Smoczek nie kapie, więc jest przyjemny w użytkowaniu. Picie z niej jest więc komfortowe i bezstresowe.
Butelka jest poręczna, również dla bobasa który zaczyna sam ją trzymać w rączkach. Po użyciu jest łatwa w czyszczeniu.

Zaprojektowana idealnie do potrzeb

Butelka jest idealnie stworzona dla potrzeb małego brzuszka, jest antykolkowa, przeciw wzdęciom i refluksowi. Dzięki specjalnemu smoczkowi, który wypełniany jest mlekiem, a nie powietrzem, ułatwia karmienie w pozycji pionowej i zmniejsza ryzyko połykania powietrza.
Smoczek jest zaprojektowany na podobieństwo piersi, dzięki czemu dzieciątko karmione piersią i dokarmiane nie poczuje większej różnicy.
Smoczek neutral umożliwia dziecku ssanie, połykanie i oddychanie zgodnie z jego własnym rytmem, podobnie jak przy karmieniu piersią.

Bez problemu można zostawić dzieciątko pod opieką taty lub babci i lecieć na zakupy nie martwiąc się o karmienie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ratunek dla karmiącego taty :)

Butelka Natural firmy Philips Avent to odpowiedź na potrzeby rodziców poszukujących wygodnego i bezpiecznego sposobu karmienia swoich niemowląt. Zaprojektowana z myślą o komforcie dziecka i łatwości użytkowania dla rodziców, butelka ta oferuje kilka istotnych cech.

Po pierwsze, butelka jest wyposażona w system antykolkowy, co pomaga zmniejszyć ryzyko wystąpienia kolki u niemowląt. To szczególnie istotne dla dzieci, które mają skłonność do wzdęć i kolki po jedzeniu.

Kształt butelki został zaprojektowany tak, aby był ergonomiczny i łatwy do trzymania zarówno dla dorosłych, jak i dla maluchów, które zaczynają samodzielnie trzymać butelkę.

Butelka Natural posiada szeroki otwór, co ułatwia jej czyszczenie oraz dozowanie mleka lub innych płynów. Jest to szczególnie przydatne dla rodziców, którzy zwracają uwagę na higienę i łatwość utrzymania butelki w czystości.

Jednym z najważniejszych atutów butelki Natural jest jej konstrukcja, która pozwala na płynne przejście dziecka z karmienia piersią na karmienie butelką. Dziecko może łatwo chwycić smoczek butelki, który ma kształt zbliżony do piersi matki, co minimalizuje ryzyko odrzucenia butelki przez dziecko.

Jednakże, pomimo wielu zalet, cena butelki Natural może być nieco wyższa w porównaniu do innych produktów dostępnych na rynku. Niemniej jednak, większość rodziców uważa, że warto zainwestować w produkt, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo ich dziecka podczas karmienia butelką.

Podsumowując, butelka Natural dla niemowląt Philips Avent to solidny i godny polecenia produkt dla rodziców poszukujących wygodnego i bezpiecznego sposobu karmienia swoich dzieci butelką. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji i funkcjonalności, butelka ta zyskuje uznanie wielu rodziców na całym świecie.