Oillan, Avena Oil Active, Nawilżający Dermo - krem

e-ZikoApteka.pl
9445 opinii
e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Nawilżający dermo-krem do codziennego stosowania, do twarzy i ciała, zawiera w swoim składzie kompleks Avena Oil Active, odżywczy kompleks z oleju ze słodkich migdałów, oleju makadamia i masła karite oraz kojący d-pantenol.

Intensywnie nawilża i koi skórę (także przy świądzie i pieczeniu) regenerując ją już od pierwszego użycia. Regularnie stosowany sprawia, że skóra staje się nawilżona, miękka i elastyczna. Zawiera hipoalergiczną kompozycję zapachową.

Efekty:
• Intensywna regeneracja już od 1. użycia.
• Długotrwałe nawilżenie, miękkość i elastyczność.
• Natychmiastowe ukojenie, także przy świądzie i pieczeniu.
• Wsparcie bariery ochronnej skóry.
• Redukcja szorstkości i zaczerwienień.
• Profilaktyka nadmiernego łuszczenia i pękania skóry.
• Bez efektu tłustości, z komfortową warstwą ochronną.

Stosuj tak często, jak potrzeba. Przebadany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Łagodne dla skóry alergicznej kompozycje zapachowe. Formuła niekomedogenna.

normalna, wrażliwa, sucha
kremy i mleczka do ciała
nawilżające
hipoalergiczna
w słoiku

Cudowny produkt

Nie miałam lepszego produktu do nawilżania skóry. Super konsystencja, skora jest miękka i nawilżona. Szybko się wchłania! Wreszcie pozbyłam się suchych placków na skórze. Produkt delikatny bez duszącego zapachu, którego nie lubię w tego typu produktach.
Zamówiłam kolejne opakowanie i nie wyobrażam już sobie bez niego życia!

Ukojenie dla wymagającej skóry

Jest to sos dla wymagających osób. Daje ukojenie juz od pierwszego zastosowania. Jest to kosmetyk który mogę polecić każdemu z czystym sumieniem i wiem że będzie gościł u mnie przez lata.

Nawilżenie bez kompromisów

Krem jest wydajny, przyjemnie pachnący i nawilżający w zadawalającym stopniu. Korzystałam z niego zarówno do ciała jak i twarzy. Krem szybko się wchłania, można stosować go pod makijaż. Skóra po nim jest nawilżona, bez uczucia tłustego filmu.

Kojący krem

Idealna konsystencja produktu . Nie pozostawia klejącej warstwy ,wchłania się niemal w całości . Zapach bardzo delikatny ,nie podrażnia skóry. Nawilża,regeneruje i sprawia że skóra staje się bardzo elastyczna oraz bardzo miękka mimo bardzo suchej skóry przed zastosowaniem .

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Szybko się wchłania i pozostawia nawilżoną skórę

Krem mieści się w słoiku o pojemności 500ml co sprawia, że starcza na długo. Mam bardzo suchą skórę...podobnie jak moi synkowie i mogę Wam śmiało go polecić aby zniwelować wszelkie podrażnienia, swędzenie czy pieczenie. Pozostawia przyjemny film, który nie pozostawia uczucia lepkości. To będzie nasz ulubieniec jeśli chodzi o krem do ciała i twarzy. Przyjemnie pachnie i ma świetną konsystencję.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Duży krem dla całej rodziny

Bardzo duża pojemność, bo aż 500 ml, sprawia, że krem sprawdza się świetnie jako rodzinny kosmetyk dla całej rodziny zarówno do twarzy jaki ciała. Delikatny przyjemny zapach, dość tłusta konsystencja powodują, że kosmetyk ładnie nawilża przesuszoną skórę i pozostawia ją miękką i delikatną. Krem pozostawiony na twarzy może powodować świecenie skóry, dlatego lepiej używać go jako bogatego kremu regeneracyjnego na noc, gdy chcemy nawilżyć skórę twarzy.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Wystarczy mi do końca życia

Opakowanie jest ogromne, a produktu nie trzeba używać dużo, żeby skóra była nawilżona. Jedyny problem mam z nakładaniem, nie lubię wydobywać balsamu z takiego opakowania ze względu na moje długie paznokcie, ale to taki mały minus. Nie wiem, czy w ogóle będę w stanie zużyć go w całości, jest naprawdę pojemny i przede wszystkim wydajny.

Emolient na 5+, dla atopików i dla całej rodziny

Na co dzień zmagam się z AZS, więc osoby cierpiące na tą chorobę wiedzą jak wiele kosmetyków po prostu podrażnia.

Po ten krem sięgam na co dzień nawet po kilka razy, używam go zarówno po kąpieli jak i na noc smaruję dłonię i wkładam do bawełnianych rękawiczek. Uwierzcie efekty na drugi dzień są ekstra.

Krem ten pięknie nawilża, ale też koi, łagodzi i regeneruje suchą, szorstką skórę. Skóra od razu jest przede wszystkim nawodniona, miękka i delikatna. Jak to się mówi jak nowa :)

Produkt jest bezzapachowy, treściwy z konsystencji oraz bardzo wydajny. Myślę, że starczy na wiele miesięcy nawet jeśli będzie go używać cała moja rodzinka.

Nawilżenie i regeneracja

Krem ma lekką konsystencję. Dobrze i szybko się wchłania. Zapewnia długotrwałe nawilżenie dla suchej i bardzo suchej skóry ( jak moja!) Efekt gładkiej, miękkiej skóry jest długotrwały. W połączeniu z olejkiem do mycia tworzy duet idealny dla mojej suche skóry. Czuję się w nim komfortowo. Opakowanie duże, rodzinne, dla każdego i starczy na bardzo długo. Produkt do twarzy i ciała - wielofunkcyjny. Sprawdza się w każdej sytuacji.

Nawilżenie o regeneracja

Świetny balsam idealny do codziennej pielęgnacji ciała po kąpieli.
Super nawilża nawet moją mocno przesuszoną i wrażliwą skórę.
Po użyciu czuć miękkość i nawilżenia.
Produkt szybko się wchłania,nie zawiera sztucznych zapachów.
Polecam każdemu.

Świetne nawilżenie

Nawilżający dermo-krem to absolutna rewelacja! Jego intensywnie nawilżająca formuła sprawia, że skóra po każdym użyciu jest odżywiona, miękka w dotyku i gładka. Co najważniejsze, nie powoduje żadnych podrażnień, co jest dla mnie i mojej dziewięciomiesięcznej córki niezwykle istotne.Krem szybko się wchłania, co dodatkowo zwiększa jego komfort użytkowania, a przyjemny, lekki zapach sprawia, że aplikacja staje się prawdziwą przyjemnością. Jestem z niego bardzo zadowolona i na pewno sięgnę po niego ponownie. Gorąco polecam ten produkt wszystkim, którzy poszukują intensywnie nawilżającego kremu, który regeneruje i koi skórę. Na pewno będę polecać go znajomym i rodzinie!

Delikatna pielęgnacja dla skóry

Juz po pierwszym użyciu zauważyłam jego intensywne działanie nawilżające. Krem ma kremową konsystencję, która łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Moja skóra stała się miękka, gładka i doskonale nawilżona.Jednym z głównych atutów tego produktu jest jego delikatny skład. Nie zawiera szkodliwych substancji, dzięki czemu jest odpowiedni nawet dla wrażliwej skóry. Nie doświadczyłam żadnych podrażnień czy alergii, co potwierdza jego bezpieczeństwo i delikatność.Dodatkowo, krem ma delikatny, przyjemny zapach, który nie jest zbyt intensywny i nie drażni nosa, co jest kolejnym plusem.Podsumowując, Nawilżający Dermo-krem Oillan, Avena Oil Active, to produkt, który spełnił moje oczekiwania pod każdym względem. Doskonale nawilża, pielęgnuje i chroni skórę, oferując jednocześnie komfort i bezpieczeństwo stosowania. Gorąco polecam ten krem wszystkim, którzy poszukują skutecznego i bezpiecznego produktu do codziennej pielęgnacji skóry.