Aflofarm Fabryka Leków, Probioslimit, Kapsułki wspierające proces odchudzania, Suplement diety

Probioslimit zawiera innowacyjny probiotyk Bifidobacterium breve B-3 (pierwszy w Polsce produkt z tym szczepem bakterii).

Probioslimit ma zastosowanie w celu uzupełniania mikroflory jelit. Ze względu na zawartość wyciągu z nasion koli błyszczącej oraz wyciągu z owocu opuncji figowej preparat wspiera spalanie tłuszczu i redukcję masy ciała.

Działanie
Odchudzające, Redukujące apetyt

Skuteczność:

• Skuteczność: 3

Bez zmiany żywienia nie działa, ale polecam

Produkt Probioslimit polecam, ale wyłącznie wspomagająco. Nie zadziała ot tak sobie, bez diety czy zmiany nawyków żywieniowych. Nie jest to cudowny suplement na odchudzanie. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że trochę zmniejszył on mój apetyt (ale tylko przy codziennym stosowaniu) i w ten sposób mi pomógł. Nie spowodował u mnie żadnych skutków ubocznych, dobrze się po nim czuję. Kapsułki duże w formie proszku w osłonce, ale dla mnie to akurat nie problem. Uważam, że warto stosować, ale tylko w połączeniu z konkretną zmianą nawyków żywieniowych.