Kobo Professional, Bronzed Skin, Kremowy bronzer

Kobo Professional, Bronzed Skin, Kremowy bronzer

Kremowy bronzer o jedwabistej konsystencji nadaje skórze delikatne, słoneczne akcenty podkreślając naturalną głębię i kontur twarzy. Produkt z łatwością się rozprowadza, a jego intensywność można zwiększać dodając kolejne warstwy.

Składniki aktywne:

-Olejek ze słodkich pomarańczy

-Kolagen

bez parabenów
w kremie
Efekt
matowe

Bardzo dobra jakość, tylko kolor za ciepły

Produkt kupiłam z polecenia osób którym bardzo ufam w temacie makijażu.

Bronzer jest w szklanej buteleczce z pompką. Pojemność to 15 ml, więc sporo.
Produkt występuje tylko w jednym odcieniu i jest on dość ciemny.

Pierwsze użycie było bardzo zaskakujące, ponieważ kolor jest zdecydowanie ciemny. Trzeba także uważać z ilością, bo pigmentacja jest bardzo dobra. Moim zdaniem nie będzie on się nadawał dla każdej karnacji.
Aplikacja i praca z tym bronzerem to bajka. Rozciera się bez problemu, nie robi plam, wygląda obłędnie.

Jedyny jego minus to kolor. Zakładam, że skoro występuje w jednym kolorze, to producent uznał że jest on na tyle uniwersalny, że będzie się nadawał dla każdego. No moim zdaniem nie. Fakt, że ogólnie jest ciemny, można obejść nakładając mniejszą ilość. Natomiast dla mnie kolor jest nieco za ciepły. Nie podoba mi się jego kolor na mojej skórze.

Sam produkt jest jakościowo super, jeśli komuś tylko pasuje kolor to niech kupuje śmiało.