Garnier, Czysta Skóra, Żel głęboko oczyszczający

Garnier, Czysta Skóra, Żel głęboko oczyszczający

Dzięki złuszczającemu działaniu cząsteczek naturalnego pochodzenia dogłębnie oczyszcza i odblokowuje pory, eliminując wągry/ zaskórniki. Wzbogacony w mineralny cynk i eukaliptus poaga zapobiegać ponownemu tworzeniu się wągrów. Dla skóry tłustej i mieszanej narażonej na występowanie wągrów i niedoskonałości.

okropny

plus za cenę. jest to jedyny plus. w życiu nie miałam gorszego żelu. nie oczyszcza- resztki podkładu zostają w kącikach nosa, niby ma peelingujące granuli ale nie wiem po co bo nic nie robią. żeby porządnie oczyścić twarz ty specyfikiem muszę użyć gąbeczki. jest bardzo rzadki- przy otwarciu bardzo dużo wypływa co w sumie w tym przypadku jest pozytywne bo przynajmniej szybciej się skończy. bardzo mocno wysusza skórę, pory są jakie były. nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Dobry na krostki na plecach, nie na twarzy

+oczyszcza skórę z sebum, kurzu, itp
+... to chyba tyle plusów xD

-w żaden sposób ani nie matuje, ani nie pomaga zwalczać zaskórników, on po prostu myje skórę, nie pielęgnuje jej
-skóra po użyciu jest na maxa ściągnięta
-okropnie lejąca się konsystencja, jak pierwszy raz otworzyłam opakowanie to chyba z połowa się wylała, przyczynia się to do tego że ciężko jest z aplikacją odpowiedniej dla nas ilości żelu, wylewa się miedzy palcami
-ciężko sie spłukuje te drobinki z niego, które i tak nic nie robią więc nie wiem po co wogle tam są ;d
-zapach chemiczny
-przez tą konsystencję mało wydajny

+/- dość mocno wysusza, co pewnie jest zasługą kwasu salicylowego czy coś w tym stylu, zaczęłam go stosować na plecy, ładnie wysuszył tam drobne krostki, lecz delikatną skórę twarzy podrażnia, mi przez niego zaczęła schodzić z płatków nosa, a wągry jak były tak i są

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nie polecam.

Koszmar!
Nie oczyścił twarzy po miesiącu stosowania. Niby po tygodniu miał coś z nią zrobić.
Zapach "chemiczny".
Konsystencja - włazi między paluchy.

Producenci liczyli na efekt placebo dzięki magicznym reklamom. Dziękuję bardzo. =/

Ilość zużytych opakowań: Nie zużyłam do końca pierwszego opakowania

Brrr...! Paskudztwo!

Pół gwiazdki tylko dlatego, że regulamin forum tego wymaga. Nie mogę nic dobrego o tym żelu powiedzieć, to chyba pierwszy kosmetyk który aż tak bardzo mnie rozczarował! Ale żeby było jasne:
- nie uczulił
- nie spowodował wysypu
Więc negatywna opinia nie jest spowodowana reakcją alergiczną skóry czy też uprzedzeniami wynikającymi z efektów ubocznych, nie chodzi także o niechęć do marki, bo Garniera generalnie lubię.

Ale TO tutaj to jakaś masakra!
Przede wszystkim nie radzi sobie z zanieczyszczeniami-a takie jest w końcu jego zadanie. Miał oczyszczać, i to jeszcze dogłębnie. No więc zwykłe mydło oczyszcza lepiej. Po użyciu twarz jest ściągnięta, ale to można ścierpieć skoro niby "głęboko oczyszcza". Po myciu twarzy żelem dodatkowo traktuję jeszcze buźkę tonikiem-ot, taki mój codzienny rytuał, żeby usunąć resztki ewentualnych zanieczyszczeń i przygotować twarz na porcję kremu. I tutaj też żel bije na głowę wszystkie inne kosmetyki do oczyszczania jakich miałam okazję używać-a mianowicie nie oczyszcza wogóle! Na waciku zwilżonym tonikiem zostawał podkład, tusz do rzęs(ale to się zdarzało czasem innym żelom, więc można przymknąć oko), i inne zanieczyszczenia. Nie używam podkładu wodoodpornego, zwykły, najzwyklejszy puder. Kilka wacików szło na oczyszczanie twarzy-makijaż był rozmazany, za to nie zmyty!

Kolejna kwestia to drobinki-podłe gadziny, które nie wykazują kompletnie żadnego działania złuszczającego czy peelingującego. Za to włażą dosłownie wszędzie, nawet gdy kąpię się pod prysznicem czy w wannie-bywało że w środku dnia ktoś "życzliwy" poinformował mnie że mam coś w uszach-były to oczywiście te nieszczęsne drobinki.

Zapach ma chyba rekompensować brak działania i dawać poczucie świeżości-jakiś taki nieprzyjemny ogórek z domieszką mentolu. I o ile lubię takie zapachy, ten mi wogóle nie podszedł.

Opakowanie dosyć praktyczne, widać ile badziewia zostało jeszcze w środku. Można postawić na zakrętce.

Konsystencja w sam raz, z ogromną ilością bezużytecznych drobinek w środku, które-powiem to jeszcze raz-nie robią nic zupełnie.

Zaskórników oczywiście nie ruszył, pryszcze jak wyskakiwały tak wyskakują. Nie przyspiesza gojenia się już istniejących wykwitów, a do tego tak wysusza, że już w godzinę-półtorej skóra produkuje takie ilości sebum że makijaż po prostu spływa-mimo zastosowanego wcześniej kremu matującego(Bioderma) i sprawdzonego podkładu.

Odradzam! Uciekajcie byle dalej :D

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Nijaki...

Plusy:
+ wydajność
+ przyjemny zapach
+ cena
Minusy:
- niedostatecznie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń
- nie likwiduje wągrów/ zaskórników
- nie zmniejsza porów
- wysusza skórę

Znacznie lepszy jest jego brat "3 w 1" :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

całkiem spoko

jak na razie, żel sprawuje się dobrze - na długo matowi skórę i pozostawia ją świeżą, jedynie zapaszek lekko mnie drażni, w kremie nawilżającym (de facto z tej samej serii) był on nieco inny, przyjemniejszy, jednak ogórkowa nutka jest ok :D nie rozpisując się o zapachach - jak napisałam, matowi skórę i... z oczyszczaniem nie wiem, jak to do końca jest - niby jest cera gładka, fajna, ale większych zmian nie zarejestrowałam - może używam go zbyt krótko :p:

Używam tego produktu od: tydzień

porażka

Ten żel to dla mnie kompletna porażka. Przyzwoicie oczyszcza twarz z sebum, ale to robi prawie każdy żel. Nie wiem po co w tym żelu drobinki, skoro wcale nie ścierają martwego naskórka i nie wygładzają twarzy. Żel nie odblokowuje porów, nie zauważyłam nawet minimalnego działania przeciw zaskórnikom. Jak były, tak dalej są. Zapach jest okropny, nawet nie wiem do czego mogłabym go porównać. Konsystencja również mi nie odpowiada, jest stanowczca za rzadka.

Kupiłam ten żel w styczniu, do tej pory próbuję go zużyć, ale chyba go wyrzucę, ponieważ zapach mnie odruca. Już nigdy więcej go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

bardzo dobry:)

Konsystencja trochę lejąca ale za to posiada dobrej wielkości drobinki, które skutecznie peelingują skórę nie podrażniając jej- t była moja główna obawa, gdyż posiadam wrażliwą skórę. Wystarczy użyć mała ilość.
Ładny zapach i bardzo dobry efekt. Lekko ściąga skórę- należy przetrzeć twarz tonikiem i już jest wszystko w porządku.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

dobry

No cóż, po pierwszym użyciu byłam pozytywnie zaskoczona. Żel jest bardzo delikatny, drobinki w nim zawarte nie są praktycznie wyczuwalne i nie ma czegoś takiego jak podrażniona skóra. Mimo dość płynnej konsystencji bardzo dobrze rozprowadza się po twarzy, nie ścieka z nij. Podoba mi się to, w jaki sposób " rozmydla" się na skórze. Jedynym minusem może być to, że odczuwa łam niewielkie ściągnięcie skóry.

Coś/ ktoś do mnie krzyczy

PLUSY
+ oczyszcza skórę, eliminuje powstające \'\'niespodzianki\'\' i zapobiega powstawaniu nowym :-) (ale tak fajnie to może to nie u wszystkich wygląda, zależy od cery, moja jest praktycznie bezproblemowa...)
+ b. dobrze radzi sobie z makijażem
+ b. wydajny
+ nie uczula, nie podrażnia skóry, oczu
+reguluje nadmiar sebum

MINUSY
- trochę jakby ściąga i wysusza skórę, po użyciu mam wrażenie, że coś/ ktoś do mnie krzyczy:\'\' Zamawiam porządną dawkę kremu nawilżającego!\'\'

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Jestem zawiedziona

Produkt całkowicie mnie rozczarował. Wydawałoby się, że jak zawiera ścierające granulki, to cera na tym zyska: będzie gładsza, jaśniejsza, niejako czystsza od wewnątrz.
Stosuję go już ponad miesiąc. Nie zauważyłam poprawy w jakości cery: ani gładka, a wykwitów w strefie T wcale nie mniej, a więcej ( -> może na ten czas nałożyły się oczyszczające działania fizjologiczne samego organizmu ? - nie wiem).
Jedyne, co zostało ograniczone, to wydzielanie sebum.
Wysuszenia nie oceniam negatywnie, gdyż trudno wyobrazić sobie preparat mechanicznie peelengujący i o podobnym składzie chem., aby nie skutkował podobnie.

Wydaje mi sie, że Garnier, Czysta Skóra, Żel-krem oczyszczający do cery wrażliwej - jest lepszy.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc (chyba)
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1.

dobry.

Kiedys moj numer jeden.Lubie takie kosmetyki 2 w jednym. idealnie oczyszcza cere, w przy tym jest dobrym bardzo delikatnym peelingiem do twarzy. ladny delikatny zapach.
dawal sobie rade w mojej walce z zaskorniakami.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: trzy